Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Novac je novac, neko ima vise, neko manje.

    Nemoj slucajno da ti jedan post prodje bez Pepa, Sitija i Mansoura.

    Kompleksi su cudo.
    Ne znam samo kako navijač Uniteda može da ima kompleks od City-ja. Prosvetli me

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Sledna sezona celosen reboot na timov...

      Comment


      • Nema tu sta mnogo da se menja, sto se glavnih igraca tice. Mozda neke starije, iskusne pustiti (Fabregasa i Kejhila) a ovogodisnja pojacanja negde udomiti..Kurtoa Aspilikueta Kante Alonso Azar Vilijan i mozda Kristensen da budu ono na sta ce se sve dodavati.Ako je vec borba za LS daleko, bar vise prostora za Barklija, Emersona, Drinkvotera, Zapakostu, Zirua, pa i Moratu i Bakajoka. Nisu teske utakmice ali bar da se vidi na koga mozes a na koga ne racunati sledece sezone.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Bogami Čelsi će doživeti velike kadrovske promene na leto. Gotovo sigurno Konte napušta klupu Plavaca. Ponajbolji fudbaleri Azar i Kurtoa ne žele da potpišu nove ugovore ukoliko klub ne obezbedi LŠ što iz sadašnje perspektive zvuči na domenu naučno fantastike.
          Na listi za odstrel su i Fabregas, Pedro, Kejhil, Luiz, Žiru, Zuma i Batšuaji.


          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Ako dodje neki ozbiljan trener, tipa Anceloti sa odresenim rukama, ocekujem da produze ugovore i jedan i drugi. Real je jedina destinacija za njih dvojicu. Barsa i PSZ su jedini jos koji bi mogli da se umesaju za Azara ali su u godinu dana na tim i slicnim pozicijama su dosli Mpabe i Nejmar, i u Barsi Kutinjo i Dembele.
            Luiza treba da ostane, zna on mnogo fudbala, gotivim ga. Mozda listi dodati inekog iz grupe- Drinkvoter, Zapakosta, Barkli. Kad se vec pravi reorganizacija nek bude kompletna. Za svakog od njih se moze uzeti dodatnih 25m. I onda u zavisnosti od formacije, jer sumnjam da ce naredni trener igrati ovu Konteovu, birati igrace.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Čelsijevi potezi u poslednje vreme nisu mi najasniji. Ne znam zašto se tražila kupovina Rosa Barklija, kao što mi nije jasno šta se htelo postići sa Zapakostom a pogotovo Deni Drinkvoterom.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Mislim da je to prica zato sto su Englezi, Drinkvoter i Barkli, pa kao Celsi nema dovoljno Engleza u timu po Romanu. Bar se tako pisalo tokom zimskog prelaznog roka.
                Konte sam sebe tera izjavama i postupcima, kao da se zadovoljio ili ga ceka dobar ugovor pa nece da on sam da otkaz. A ni sam ne znam koga bih voleo umesto njega..
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Jokanovic is becomingly increasingly admired at #cfc and is a contender to replace Conte should he leave as expected.

                  https://twitter.com/sjstandardsport/...11079545335808


                  Ovaj je uz Lawa najbolji za chelsea, tako da sigurno ima istine u ovome
                  Last edited by Whiskey; 21-05-18, 11:49.

                  Comment


                  • Lev? Dugo ga nije bilo u klupskom fudbalu, treba mu godina bar za privikavanje na klupski ritam, dovodjenje igraca po svojoj volji..
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • ne ne :P , nego sam mislio na onog novinara Matt Lawa sto inace ima informacije unutar kluba. Kako Fulham igra, napadacki ili je i Jokanovic slican Conteu?

                      Comment


                      • Aaa, moj kiks, jos razmisljam otkud sad Lev Napadacki koliko sam gledao, dobro radi sa mladim igracima, ima strpljenja za njih, zna vezati seriju dobrih rezultata. Ipak je dugo u Cempionsipu i to vazi za Fulam
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Mnogo se spekuliše oko tog Konteovog odlaska i dolaska Poketina, po meni to ništa neće doneti dobrog. Konte je barem trener koji je sa ovakvim timom doneo dva trofeja u dve sezone Čelziju. Iskreno trener koji ne voli nimalo da rizikuje. Najvažnije je zatvoriti prilaz svom golu i to je to, bez imalo rizika da se otvori i da napadne, ali po tome ni Poketino nije bolji a kakav je tim imao Poketino. Sad bilo je utakmica, čini mi se sa Evertonom ili Vest Hemom gde je na kraju bilo 0 : 0, a gde su mu trebali bodovi, samo zato što ni protiv takvih timova nije nimalo rizikovao. Ali to je Konte. Sad tu nešto onog cirkuzanta Vilijana nešto kao često pominju, što ga nije češće ubacivao, pa nije Konte lud, onaj nije za Premijer Ligu ili za Primeru, pa čak ni za Seriu A. Gledao sam ga u par utakmica kako igra defanzivu, on uspe da stigne protivničkog igrača i onda ga samo pusti, a Aspilikueta koji je pošao da zatvori tu stranu ode na drugog igrača, smatrajući da je Vilijan tu, i odmah rupa u odbrani. Odnosno igrač više za protivnika. Ma težak cirkuzant od igrača, ako bude igrao za Brazil, samo po njegovoj strani da napadamo i nećemo loše da prodjemo. Mislim takvog igrača ima svaka moderna ekipa, Barselona Mesija, Liverpul Salaha, ali on nije ni Salah ni Mesi, da bi tako igrao ko oni moraš konstatno da praviš nešto konkretno u napadu i to na svakoj utakmici a on odigra vrhunski u napadu jednu u pet utakmica. Ma nije za Premijer Ligu, pogotovo što Čelzi već ima jednog takvog igrača, Azara, koji je malo ima zadataka u odbrani, još i ovaj indijanac pa ne može. Dok je Morata igrao on se čovek vraćao i obavljao defanzivne zadatke, Žiru to slabije radi i zato u poslednje vreme bilo mesta za Vilijana. Kante me je oduševio, Aspilikueta, Alonso, Azar kad mu se igra, Kurtoa je generalno dobro branio i to je to, Ridiger standaran, sa takvim timom nije se moglo više. Pustite tog Vilijana on je igrač za Holandsku i Belgijsku ligu gde ekipama nije bitno koliko će golova da prime nego koliko će ih daju a za Englesku, Špansku, o čemu pričamo...

                          Comment


                          • Nije bas da nece doneti nista dobro. Trofeji su iza Kontea i zato ga postujem, ali mi se ne svidjaju neka njegova ponasanja. Kao da mora da bude u svadji sa nekim tokom sezone, na pocetku Kosta do polusezone onda za dobrobit svih presao preko toga na nekoliko meseci i pustio ga posle osvajanja trofeja. Trofej mu je doneo da tiho pusti Baneta i Dzona, dva bitna karaktera u svlacionici i timu. Od pocetka ove sezone problemi sa Luizom a kad ga je zabetonirao za klupu poceo da miksuje sa Azarom i Vilijanom. Ako ostane verovatno ostajemo bez njih dvojice.
                            Ne slazem se za Vilijana, dobar je igrac, tehnicar, suter a zna i asistirati. Do Nove godine je igrao skoro svaku, poceo je 12,13 utakmica dao 7 golova i napravio 6 asistencija. Od Ng do meca sa Halom, sredina februara (nekoliko dana pre Barse H) jedan mec u PL poceo i dao gol na tom mecu. Mec sa Halom u kupu, daje 2 gola. Sledeci mec protiv Barse odigra sjajno, pogodi dve stative i da gol. Zatim tri meca za redom pocinje i daje dva gola. U pet meceva 5 golova. Sve poceo. Uz to veoma konkretan i mnogo klucnih dodavanja. Tri meca i sam Celsi igra lose, i on, gde nakon toga jos jednu samo utakmicu pocinje kao starter do kraja sezone. Sve u svemu, za takvog igraca ima mesta u top ligama, za takvog igraca ima mesta u Celsiju. Ove godine je on bio jedan od manjih problema jer je igrao u ekipi gde dobija polovinu lopti u odnosu na Azara, gde cele sezone nismo imali prvog spica a 6,7 igraca igra primarno defanzivu kao sto si gore i sam rekao.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Celsi treba da dovede nekog napadaca, tu treba najvise uloziti.

                              Naravno, Azar ako je moguce da ostane.

                              Vilijana prodati, sta je on objavio na instagramu, ono je sramota.

                              Comment


                              • Što se svi lože na tu fotku Čovek ga pokrio peharima, nije govnima Možda misli da je šampion, zato je stavio pehare.

                                Comment

                                Working...
                                X