Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nesto slabo pratim ko ima koliku platu ali za mene bas veliko iznenadjenje Fabregasova plata mislio sam da ima dosta manje...
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • Ne moze manje nikako, prvo je Barsa morala da ponudi vise u odnosu na Arsenal, pa mi u odnosu na njih a u tom trenutku je klub napustilo par jacih imena, Lampard pre svega pa se napravilo prostora, oko njega je na kraju krajeva Murinjo i planirao da gradi tim
      Last edited by saburo sakai; 28-10-16, 14:05.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Pedro nam je izgleda nova opcija za WB; još samo Mikela da proba na štopera i svima je našo novi smisao u životu
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Pa igrao u kupu na lwb kad su usli Azar, Kosta, cak je i spasao gol secam se. Sta znam, neka se oproba.

          Comment


          • Pogleda li press

            Kad ga je pitao novinar (Kontea) da zakace GPS na na njega i prate mu kretanje tokom utakmice hahahah

            I kao, dal vama srce brze lupa nego kod igraca na terenu haaha
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Pedro nam je izgleda nova opcija za WB; još samo Mikela da proba na štopera i svima je našo novi smisao u životu
              Ja se iskreno nadam da nećemo gledati prečesto Pedra na WB poziciji. Sviđa mi se kako on i Azar funkcionišu u ovoj free roam ulozi iza Koste.

              Još nešto čemu se iskreno nadam je da Oskar neće prečesto dobijati šansu sad kad je spreman. Za tog lika više nema opravdanja.
              I sink, therefore I am.

              Comment


              • Da li smo dobili novog Plavca na forumu?

                Comment


                • Yup.
                  I sink, therefore I am.

                  Comment


                  • Originally posted by Chulahoma View Post
                    Yup.


                    E pa dobrodosao.

                    Comment


                    • Sutra ocekujem da Puel stavi na stranu dijamant i izadje u klasicnoj 4-3-3 protiv nas

                      Moram da ih pohvalim za prethodni period, rotiralo se tu dosta, imali su i problema sa povredama ali se igralo do kraja, junacki uz onaj nesretan poraz od Intera.

                      Vraca se Bertrand, izostaju valjda Target, Soares i Long, tako da dete iz akademije Mekvin i Kuko Martina verovatno ponovo cine bekovski tandem. Osobno, nadam se da ce Josida istrcati na teren

                      Bufal je protiv Sanderlenda inace vec zabio svoj prvi gol za Sautempton i to golcinu.Ostaje da vidimo kako ce sad Puel postupiti, imajuci u vidu Tadicevu formu...

                      Umereno sam optimistican, nadam se pobedi.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by Avramovic View Post
                        Da li smo dobili novog Plavca na forumu?
                        Evo jos jednog

                        Danas samo pobjeda.

                        Comment


                        • Al' ste navrli

                          Comment


                          • Udarice junak na junaka......X realan....

                            Comment


                            • Originally posted by saint View Post
                              Udarice junak na junaka......X realan....
                              Osecam cleen sheet Celsija i bar dva gola.

                              Comment


                              • Rijesit ce to Eden i Diego

                                Comment

                                Working...
                                X