Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Prostor iza bekova na pola terena pokriva vezni jer je daleko stoperu da iza sebe ostavi celu polovinu, a prostor iza bekova oko 16m pokrivaju stoperi, gde beka zatvara stoper na njegovoj strani, stopera njegov kolega stoper a mesto drugog stopera drugi bek. Igrac drugog beka je bezopasan na drugoj strani. Povratne lopte sa gol linije cuvaju zadnji vezni u toj situaciji jer ofanzivni vezni tad napadaju povratnu loptu u 16m.

    I ja mislim da ce Vilijan na klupu, bar dok je Pedro u seriji. Cak planiram da gledam snimak meca danas koliko mi je prijao mec
    To sve zavisi od taktike do taktike. Primetio sam da Sari voli da mu štoperi ne lutaju mnogo kad se brani. Da su stalno tu negde na sredini. Svi oni napadi Arsenala u prvom poluvremenu preko boka, oba štopera ne mrdaju iz peterca, a veznjaci pokrivaju taj prostor koji je ostao. Brani se sa 4-5-1, gde levi i desni veznjak pokrivaju prostor iza beka. Npr. Barkli nije navikao tako da igra, i odmah se primeti da je nekako lenj za takvu taktiku, poziciono loš. Kovačić to mnogo bolje radi od njega i verujem da ćemo uskoro da ga gledamo u prvih 11.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Eden Hazard has confirmed he is staying at Chelsea this season but offered no guarantees he'll sign a new contract. (Source: Telegraph)

      Comment


      • Voleo bih da vidim sredinu: Kante, Žoržinjo, Kovačić, a napad: Vilijan, Pedro, Azar.

        Kada se juri rezultat, Azara povući u sredinu na mesto Kovačića, a Moratu ili Žirua gurnuti u špic.

        Ali Sari najbolje zna šta i kako.[emoji3]
        Last edited by goku; 19-08-18, 12:47.

        Comment


        • Izgleda da Roman zeli da proda klub, ovo mogu biti i dobre vijesti ali jedino u slucju da klub preuzme seik, jer je roman smanjio trosenje zadnjih godina, te ovi problemi na politickom nivou

          Comment


          • Ne znam, bas bi mi cudno bilo da proda.



            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Eden Hazard’s goal was his 70th for Chelsea in the Premier League - overtaking Jimmy Floyd Hasselbaink in third (69); only Frank Lampard (147) and Didier Drogba (104) have scored more for the Blues. Special.

              Ali Lampard, kakav je to igrac bio

              Comment


              • Bolji je Hazard.
                Trenutno je Eden Hazard najbolji igrač na svetu, bolji od Messija, de Bruynea, Cristiana i Modrića.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Steta sto Azar nije imao kroz cijelu karijeru trenera kao Sarija. Ove sezone ce ispuniti puni potencijal kako je krenuo, pravu stvar je uradio kad je odlucio da ostane u Celsiju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bas mi je drago sto je ostao i bio sam ubedjen da hoce. Ponovicu se, on postuje Romana i ako on ima visoke ciljeve sa klubom onda ce Azar biti tu. Bez obzira na LS ili ponude Reala i 7.
                    Kako je lepo gledati ga, kako covek pravi razliku. Jos samo da ga vidim u derbijima sa ovim sistemom. Celsi mnogo dobro deluje za sad. Brzo je Sari usadio svoj sistem u tim.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Odlican start sezone, jedino me malo strah meca sa liverpoolom, jer nam odbrana ocito jos nije uigrana, ali valjda ce i to proci sa pobjedom

                      Jedino sto bih ja promjenio je Christensen u prvih 11 umjesto Luiza

                      Comment


                      • Ne bih dirao Luiza, potkovan je tehnicki da bi ispratio ovu igru Sarija. Nekad duva tu oko njega sto se vidi ali nije uvek do njega. Ima utakmice u PL ove sezone, ima iskustva u ligi, uigrava se sa Rudijem pa ga ne bih dirao pred gostovanje VHu i dva derbija koja slede. Stize LE za Kristensena pa neka tu hvata minute i sigurnost.

                        I dalje zalim za Odoijem i tim sto ga nismo pustili negde na pozajmicu. Stetaaa velikaa.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Čelzi sam gledao ove sezone samo protiv Arsenala.
                          Raspad sistema je bio defanzivno, glavni krivac David Luiz, nema uopšte ideju kako se drži linija ili kako uopšte treba da se vodi odbrana, a to je njegov zadatak sada, davno su prošla vremena Johna Terryja u Chelseaju.

                          Možda se promenio od Arsenala, nisam gledao od tada, ponavljam, ali čisto sumnjam.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Jeste losiji defanzivno, nema tu neke dileme. Protiv Arsenala mu je bila mozda i najlosija utakmica ove sezone. Bolji je bio poslednje dve ali nisu bili nesto jaki protivnici. Opet kazem, ne treba ga sad dirati, ide tezi raspored. To da, uglavnom je u karijeri igrao u paru sa dominantniji stoperom, pa nekad visi.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Videćemo, Rudiger je više nego solidan, ali nekako su bez glave obojica.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ako bude Hadson-Odoi igrao večeras, utakmica se mora odgledati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X