Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FC Chelsea


  • #2
    Odg: FC Chelsea

    Odlicno HH #$&+|r
    Da vidimo koliko je plavaca na forumu pored tebe h5g6k8
    Chelsea je opet najveci favorit za titulu,a vjerovatno ce se i pojacati.Treba reci da Ballacka vise necemo gledati u plavom dresu,posto se vratio u Bayer,steta za PL.

    P.S.Sad imamo teme za sve velike klubove.Jos samo za Man City,to bi mogao Dart posto ih mnogo voli $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • #3
      Odg: FC Chelsea

      A lepo si ovo uradio HH %QWT&W

      Jeste da si imao manje posla od ostalih,sto se istorije tice,ali sve u svemu,lepo $#^%RT

      Vladane,tema za navijace Citija moze da bude ova vec postojeca:

      http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2598.0

      Comment


      • #4
        Odg: FC Chelsea

        Verujem da ovde nece biti mnogo fanova al dobro je sto je otvorena tema +*@WT*48*

        Comment


        • #5
          Odg: FC Chelsea

          Znam da nemamo fanova kao neki drugi. Stoji da nemamo bogatu istoriju i tradiciju kao neki drugi. Ali, trenutno smo najbolji. h5g6k8 Ovo nije tema samo za naše navijače. U njoj su dobrodošli svi koji će pisati nešto vezano za ovaj klub, a da je potkovano realnošću, argumentima. Kad izgubimo slobodno nam se rugajte. Kad budemo pobjeđivali ne morate nam čestitati. Samo nek komunikacija bude forumaška, pa kako god.

          Posebno će mi biti drago ako ženska ruka bude nekad ovdje pisala. Nikog ne tjeram, ako neko osjeti želju radovaćemo mu se.

          Voljeli plavce ili ne, mi smo tu i morate s nama računati. %QWT&W
          We are the champions. l5'%9

          Comment


          • #6
            Odg: FC Chelsea

            [quote author=High_Hopes link=topic=2678.msg148766#msg148766 date=1279450252]
            Znam da nemamo fanova kao neki drugi. Stoji da nemamo bogatu istoriju i tradiciju kao neki drugi. Ali, trenutno smo najbolji. h5g6k8 Ovo nije tema samo za naše navijače. U njoj su dobrodošli svi koji će pisati nešto vezano za ovaj klub, a da je potkovano realnošću, argumentima. Kad izgubimo slobodno nam se rugajte. Kad budemo pobjeđivali ne morate nam čestitati. Samo nek komunikacija bude forumaška, pa kako god.

            Posebno će mi biti drago ako ženska ruka bude nekad ovdje pisala. Nikog ne tjeram, ako neko osjeti želju radovaćemo mu se.

            Voljeli plavce ili ne, mi smo tu i morate s nama računati. %QWT&W
            We are the champions. l5'%9
            [/quote]Ne moramo ni jedno ni drugo $#^%RT ... Dobar je Chelsea,omiljeni njhov igrac mi je bio Zola majstorcina...Kad vam ode Terry smatra cu vas kao normalnu ekipu do tad nista,njega mrzim iz dna duse a i saigraci pricaju kako je veoma los covek...Sta bi sa Ivanovicem?

            Comment


            • #7
              Odg: FC Chelsea

              Kako misliš šta bi? Nisam baš nešto u zadnje vrijeme pratio dešavanja u klubu, nije mi poznato da je sporan njegov ostanak u klubu.

              Comment


              • #8
                Odg: FC Chelsea

                Na nekom sajtu sam procitao da on ide u Aston Vilu &Q45q@% ko zna sta se sve pise pola nije istina,valjalo bi da ostane u Chelsea-u

                Comment


                • #9
                  Odg: FC Chelsea

                  Zola,Hasselbaink,Flo,Leboeuf,Di Matteo,Desailly,Petrescu,Wise,bio je to tim s dusom l5'%9
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Odg: FC Chelsea

                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r8j30NioyyQ[/youtube]

                    Comment


                    • #11
                      Odg: FC Chelsea

                      Oba videa su sa zadnje prijateljske utakmice.

                      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sa404ACsCcc[/youtube]

                      Comment


                      • #12
                        Odg: FC Chelsea

                        Dosadašnji fudbaler Čelsija Džo Kol igraće u naredne četiri sezone za Liverpul, objavljeno je na zvaničnom sajtu tog engleskog premijerligaša.

                        28-godišnji fudbalaer je drugo pojačanje kluba sa Enfilda posle srpskog reprezentativca Milana Jovanovića, a prvo otkako je ekipu preuzeo Roj Hodžson.

                        „Liverpul je oduševljen dolaskom Kola. Engleski vezni igrač je dogovorio sve detalje sa ’crvenima’ i ostalo je da uradi medicinske preglede“, objavljeno je na sajtu Liverpula.

                        Kol je prešao u Čelsi 2003. godine iz Vest Hema i sa ’plavcima’ je osvojio tri titule u Premijer ligi i dva FA kupa. 56 puta je igrao za reprezentaciju Engleske i postigao je 10 golova.

                        Comment


                        • #13
                          Odg: FC Chelsea

                          Menadžer Chelseaja, Carlo Ancelotti tvrdi kako Ashley Cole neće napustiti Stamford Bridge ovog ljeta, te je naglasio kako klub nema namjeru dovesti Fernando Torresa.
                          Još od imenovanja Jose Mourinha za trenera madridskog Reala, Ashley Cole se spominje kao pojačanje Kraljeva.

                          "Nisam razgovarao s njim, ali mislim da ni nema potrebe za tim. On je igrač Chelseaja, odigrao je sjajnu sezonu i bit će nam važan igrač u narednoj sezoni", kazao je Ancelotti.

                          Chelsea je, prema pisanju britanskih medija, poslao ponudu za Fernando Torresa u iznosu od 50 miliona funti na adresu Liverpoola.

                          Međutim, Ancelotti smatra kako klubu nije potreban novi napadač.

                          "Mislim da ne trebamo nove napadače. Ništa se nije promijenilo, jer će se uskoro vratiti Drogba, Anelka i Kalou, a imamo i Sturridgea."

                          Comment


                          • #14
                            Odg: FC Chelsea

                            MIXED RESULTS FOR YOUNG BLUES

                            There was plenty of Chelsea involvement in the first round of matches of the European Under 19 Championships in northern France.

                            Gael Kakuta got the hosts off to the perfect start against Holland, opening the scoring with a fine solo goal after 20 minutes of their 4-1 win and going on to play the entire game.

                            Jacob Mellis was a 77th minute substitute for England in their 3-2 win over Austria, replacing Tottenham's John Bostock in midfield. Former Chelsea Academy player Frank Nouble scored twice to secure the win for the English.

                            Fabio Borini captained Italy against Portugal and Jacopo Sala also started, but the Blues pair were on the wrong end of a 2-0 result that leaves them plenty of work to do if they want to reach the semi-finals.

                            Sala was substituted on 54 minutes, Borini on 80.

                            In that group's other game, Spain beat Croatia 2-1. Matej Delac, who has signed a pre-contract agreement to play for Chelsea, played the entire 90 minutes in goal for the Croats.

                            Comment


                            • #15
                              Odg: FC Chelsea

                              Chelsea nudi 60 miliona eura za Torresa
                              U Chelseaju su pojačali ofenzivu na španjolskog napadača Liverpoola Fernanda Torresa. Prvotna je ponuda londonskog nogometnog velikana bila 50 miliona eura, sada je ona povećana za još deset miliona.
                              Aktuelnim je ugovorom Torres vezan do 2013. godine, ali pitanje je koliko u klubu s Anfielda mogu odolijevati visokim ponudama.

                              The Sun piše da si je Chelseajev vlasnik Roman Abramovič u nadolazećem prijelaznom roku zacrtao dovođenje Torresa gao glavni cilj, te da ne namjerava ustuknuti.

                              Liverpool je u ogromnim dugovima koji se procjenjuju na 350 milijuna funti, a samo je u prošloj financijskoj godini na gubitku od 65 milion eura.

                              Torres je u Liverpool stigao za 25,5 miliona eura iz Atletico Madrida prije tri godine, a ovog se sedmice tokom odmora sastao sa novim menadžerom kluba Royom Hodgsonom i sportskim direktorom Christianom Purslowom.

                              Spomenuti je dvojac nastojao Torresa odvratiti od bilo kakve pomisli o napuštanju kluba, ali to nije spriječilo daljnja medijska nagađanja oko transfera i povećanje ponuda za otkup ugovora ponajboljeg Liverpoolovog igrača.

                              Comment

                              Working...
                              X