Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene samo zanima kakav ce biti Reece James kad se oporavi, a to bi trebalo biti uskoro. Cisto sumnjam da ce Azpilicueta ostati u prvih 11 ove sezone.

    Comment


    • I ja mislim da je vrijeme da Aspija neko zamijeni. Izgleda mi istrošeno, nije ni čudo kad čoek svake sezone odigra enorman broj utakmica, a nije više toliko mlad da može sve da stiže. Čini mi se da smo iscijedili sav sok iz njega. Ne znam kakav će Džejms biti, ali ako on ne bude na nivou, Rikarda Pereiru iz Lestera treba juriti, on igra kao na steroidima.

      Spoiler
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        I ja mislim da je vrijeme da Aspija neko zamijeni. Izgleda mi istrošeno, nije ni čudo kad čoek svake sezone odigra enorman broj utakmica, a nije više toliko mlad da može sve da stiže. Čini mi se da smo iscijedili sav sok iz njega. Ne znam kakav će Džejms biti, ali ako on ne bude na nivou, Rikarda Pereiru iz Lestera treba juriti, on igra kao na steroidima.

        Spoiler
        Upravo to, ja mislim da od kako je dosao, tj. 7 godina on nije propustio vise od 15tak tekma, nevjerovatno

        Comment


        • .... Sranje

          Comment


          • Kako ih ubismo od igre sinoć, što bi ono.

            Počinje da mi se sviđa ovaj tim. Lampard vratio provjerenu formaciju, imaće prilika da isprobava ono svoje. Uvijek očekujem da nadigramo bilo koju sredinu kad je trio Žoržinjo-Kante-Kovačić na terenu, nije mi bilo čudno što su izdominirali, ipak nam oni čine više od 70% tima, ali od Pedra i Pulišića nisam očekivao. Sve kombinacije su nam prolazile kao od šale, svu ljepotu fudbala smo prilakazali. Jedna promjena u odnosu na Sarija je ta da smo više nepredvidljivi naprijed. Lampard bez respekta napao sinoć, čini mi se da ćemo da igramo samo ofanzivni fudbal ove sezone, vrijedi ispratiti svaku utakmicu Čelsija. Žiru mora da startuje, mnogo je bolji od Abrahama.

            Izgledalo mi je da se Kristensen povrijedio sinoć. Fikajo Tomori i Kurt Zuma tandem štopera protiv Lestera u najavi. Ne znam zašto, ali mi se čini da ćemo da ih pokidamo, iako nemamo nimalo vremena za odmor.
            sigpic

            Comment


            • Meni ovo fenomenalno sto je uradio Lampard, iako dvije utakmice, dva poraza, jedan jako los s obzirom na desavanja na terenu, igracki su bili bolje u obje i nisu kapi srece imali u obje. Ali protiv Liverpula onako odigrati, bas, bas veliko iznenadjanje. Igra kratkih pasova, izuzetne kretnje bez lopte vec, odbrana je katastrofa i to ce morati da se rjesava, ova sezona je fantasticna prilika za uigravanje i za nesto veliko narednih, mozda vec i naredne sezone. Odusevio me Lampard iskreno, nisam vjerovao da ima u sebi ovakvu igru. Kadar je tanak, povratkom Kantera sredina je opet top, ima mnogo mladosti i talenta ali i mnogo potrosenih igraca. Sto se mene tice totalno neocekivano da su u obje utakmice bili bolji, ali ono sinoc igracki je bilo zastrasujuce dobro, ja sam ocekivao poraz od 4-5 razlike komotno, a ljudi bolji bili osjetno
              sigpic

              Comment


              • Ova sezona je savrsena prilika da se vidi koji od mladih igraca su dovoljno dobri, a koji ne. Taman da se naredno ljeto kupi pametno a ne Bakayoko i Drinkwater ponovo .

                Fino igramo, doci ce i rezultati kad tad, u ove dvije utakmice su nam jos falili Rudiger, Odoi, Loftus Cheek, Willian, u prvoj i Kante.
                Last edited by Whiskey; 15-08-19, 11:16.

                Comment


                • Imam neki osećaj da je taj Mount žestok promašaj, ko god da igra umesto njega biće daleko bolja opcija.
                  Na Old Trafordu je bio u timu, verovatno nije bilo drugog rešenja, jer ako jeste, Lampard neke stvari ne vidi dobro.

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Meni je on jedan od boljih trenutno , imao je 2 zaista dobre sezone, doduse u holandiji i championshipu ali opet.. Vidit cemo, mislim da ce on upast u prvih 11 (ako vec sad nije)

                    Comment


                    • Lampard očigledno forsira brz i direktan fudbal, a takav je i najljepši za gledanje. Igrači se troše maksimalno i veće su šanse za greškom. Sari je prošle sezone maskirao posjedom nedostatke u odbrani, a ove sezone je defanziva na sirovo. Treba tu dosta uigravanja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sredina terena:
                        Kante-Žoržinjo-Kovačić
                        Rezerve: Barkli, Loftus-Čik

                        Navala:
                        Pulišić-Žiru-Pedro
                        Rezerve: Abraham, Vilijan, Bačuai, Hadson-Odoi

                        Mounta ne cenim uopšte, mislim da bi bila velika greška da ga forsiraju na štetu bilo kog drugog člana ekipe koji su gore navedeni.

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Osjetno

                          Ziru mora da bude opcija broj jedan u napadu. Abraham treba da bude rotacija, Mount isto tako.

                          Od Pulisica ocekujem odlicnu sezonu, samo da ga povrede zaobidju.

                          Pedro me sinoc iznenadio koliko je samo defanzivnih zadataka odradio. Ima Frenki tu neku viziju i ovo u dvije utakmice izgleda odlicno, bez obzira na poraze u obe utakmice (nedostatak srece).

                          Jasno je svima da ce ove sezone odbrana biti najveci problem. Ne znam sta se desava sa Azpijem, dosta grijesi, dosta ispada, sto nije tipicno za njega. Da kazem godine, on jos 30 nije presao ako se ne varam. Mora on dosta bolji da bude i da predvodi ekipu kao kapitano.

                          Comment


                          • Bice zadnja linija mnogo kompaktnija kad se vrati Rudiger, ali napadac pravi nedostaje, ne vidim ko ce postizati golove. Jedan Diego Costa i odmah si konkurent za titulu, ovako je i top4 upitan. Giroud ce mnogo doneti, ali po meni Giroud treba da bude joker sa klupe. Lampard je vrhunski postavio utakmicu sinoc.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Po meni je top 4 nemoguca misija. Jebe ih ovaj transfer ban. To sto imas na raspolaganju to ti je. Naravno da im fali pravi spic, ali od ovoga sto imaju Ziru mora da bude starter.

                              Abraham se prosle sezone nadavao golova u Championshipu. Da se ne lazemo PL je neki novi nivo.

                              Kad se vraca Rudiger?

                              Comment


                              • Ja sam i očekivao Žurua kao prvog napadača, stavio ga i u Fantazi. Ovaj Abraham je neki baksuz teški.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X