Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj sad Chilwella i Sancha
    Samo ne Zahu, bolje nikoga ne dovoditi nego za njega dati 80 miliona. Treba se rijesiti Girouda i Batsa, potreban nam je bolji drugi napadac. Ali da, stoper je ono must buy, Rudiger svako malo povrijedjen, a ovi ostali niko od njih nije vrhunski stoper.

    Comment


    • Tesko Cilvel, pogotovo sad kad Lester ima odlicnu sezonu.

      Cini mi se da svi nasi stoperi vise igraju na fizikalije, na trku, borbu i duele. Slabije citaju igru, nemaju dovoljno iskustva i liderstva u sebi.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Sjećam se koliko sam plakao da se dovede Kulibali prije dvije godine, zamislite da imamo njega s ovakvim napadom sad.

        Čilvela ne bi doveli ni za 60m. Pogledajte koliko je Megvajer koštao. Englezi su preskupi, a Lester je u odličnoj poziciji da pregovara trenutno s obzirom na rezultate. Sančo nezadovoljan u Dortmundu, možda bi trebali na njega da krenemo i da riješimo tu poziciju desnog krila sa koje Vilijan ne može da se skine svih ovih godina. Imali sa Sančom konačno taj centaršut koji nam fali.

        Tih 150m što je Lampard rekao da ima na raspolaganju moraju se pametno trošiti. Što se mene tiče, i Sančo i Čilvel su dobre investicije, ne bih žalio da se dovedu odma u januaru. Ali isto nam gori ova štoperska pozicija, tu nam je najpotrebniji apgrejd što se mene tiče.
        sigpic

        Comment


        • Procitao sam da je Chelsea zainteresovan za Dembelea iz Barcelone. Mislim da bi njemu dobro legao Lampardov sistem.

          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

          Comment


          • Ognjene, taj transfer bi jedino Barseloni legao. Pojela bi njega konkurencija u Čelsiju.
            sigpic

            Comment


            • Ne treba Lampardu razmaženo derište koje pre fudbala bira video igrice i krkanje slatkoga u neograničenim količinama.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • 2012. v2

                Comment


                • Comment


                  • insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Izgleda od Sancha nece biti nista, nazalost. Klub se ponovo odlucio za jeftiniju opciju kao sto je bio slucaj zadnjih godina.

                      https://twitter.com/freekjansen_ad/s...630815232?s=21

                      Koliko sam ja shvatio, ovaj je najbolji novinar za Ajax i tvrdi da smo se dogovorili sa Ajaxom za Ziyecha. 45 miliona eura.

                      Comment


                      • Video sam da svi prenose. Ne znam sta da mislim o njemu, deluje mi tanak za PL, fizicki tanak. Dobar je dribler, zna i asistirati i dati gol. Da Sanco nije bio opcija (bar su tako pisali) sigurno bih se vise radovao

                        Mada i ovako, nije preplacen, igrao je ozbijne utakmice ovih godina, u najboljim godinama, nama spakovao 3 asist na SB..u sustini dobar transfer.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ziyech i zvanicno nas. 33 miliona funti a sa bonusima do 36, poprilicno dobra cijena ako nista drugo. Nadam se da ovo ne znaci da necemo probati i Sancha dovesti.
                          Last edited by Whiskey; 13-02-20, 13:20.

                          Comment


                          • Originally posted by Whiskey View Post
                            Ziyech i zvanicno nas. 33 miliona funti a sa bonusima do 36, poprilicno dobra cijena ako nista drugo. Nadam se da ovo ne znaci da necemo probati i Sancha dovesti.
                            Gde ce Pulisic/Odoi/Abraham/Mount ako dodju i Ziyach i Sancho?
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Igrali bi nekad 4 2 3 1 kao sto je bio slucaj ranije ove sezone, naslo bi se mjesta
                              Lijevo da rotiraju Pulisic i Odoi, a Mount je realno slabiji od ovih + on igra u veznom, iako moze i na krilu. Ali vrlo tesko da cemo Sancha dovesti tako da....

                              Ako Kepa nastavi ovako, nadam se novom golmanu, spominjao se Onana za 35-40 miliona.

                              Comment


                              • Tesko Sanco posle Zijeca, mora se popunjavati defanzivna linija. Stoper i levi bek moraju doci na leto pogotovo ako se izbori LS.
                                Dobar transfer ali ostaje zal za Sancom.

                                @Adame, bice mesta za sve. Ejbraham je spic, Pulisa CHO Zijec krila Maunt i RLC ofanzivni vezni.
                                Vilijanu i Pedru isticu ugovori pa ce verovatno traziti novu sredinu.

                                A svi su pomalo stakleni. CHO i RLC imaju ozbiljne povrede iza sebe, jos se nisu dovoljno oporavili. Pulisa nista bolji, Ejbraham svako malo upitan za naredni mec.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X