Strana 911 od 913 PrvaPrva ... 411 811 861 901 909 910 911 912 913 PoslednjaPoslednja
Rezultati 13.651 do 13.665 od 13691

Tema: FC Chelsea

Senior Member
    Datum registracije
    02.09.2016
    Moć reputacije
    52930879
    Citirati Originalno postavljeno od Rossonero Pogledati poruku
    Po meni je top 4 nemoguca misija. Jebe ih ovaj transfer ban. To sto imas na raspolaganju to ti je. Naravno da im fali pravi spic, ali od ovoga sto imaju Ziru mora da bude starter.

Abraham se prosle sezone nadavao golova u Championshipu. Da se ne lazemo PL je neki novi nivo.

Kad se vraca Rudiger?
    Rudiger ce sigurno bit spreman za 10tak dana, mozda i manje. Isto vrijedi i za Williana. Hudson Odoi i Reece James polovinom septembra (odoi mozda malo kasnije), jedino Loftus Cheek je OUT dugo vremena, do decembra/januara

2. Your Google Adsense code here
    Senior Member
    Datum registracije
    02.09.2016
    Moć reputacije
    52930879
    Mount dominira na pocetku sezone.

Hero Member Reise avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748837
    Barkli ne može da mrdne dupetom, kakva je ono rupa u odbrani. Svi igrači gaze sa presingom i onda vidiš njega kako se guši. Ubio je Kovačića i Žoržinja nezalaganjem u odbrani. Mada je ofanzivno odigrao odličnu utakmicu. Sve prave odluke je donosio, samo je malo sreće falilo da postigne gol. Dobar bi bio kad bi ostalih devet igrača trčali za njega svaku utakmicu.

Postaće Maunt igračina. Na koju god poziciju da ga staviš, odigraće vrhunski. Nema greške kod njega, a vidi se i da je ljubimac Lamparda, tako da je njegov dalji napredak neupitan. Vjerovatno naš glavni igrač ove sezone.
    http://www.dodaj.rs/f/D/PS/JvcEk34/lma5v2.jpg

Hero Member Mrkela avatar
    Datum registracije
    15.03.2013
    Moć reputacije
    214748750
    Citirati Originalno postavljeno od Reise Pogledati poruku
    Barkli ne može da mrdne dupetom, kakva je ono rupa u odbrani. Svi igrači gaze sa presingom i onda vidiš njega kako se guši. Ubio je Kovačića i Žoržinja nezalaganjem u odbrani. Mada je ofanzivno odigrao odličnu utakmicu. Sve prave odluke je donosio, samo je malo sreće falilo da postigne gol. Dobar bi bio kad bi ostalih devet igrača trčali za njega svaku utakmicu.

Postaće Maunt igračina. Na koju god poziciju da ga staviš, odigraće vrhunski. Nema greške kod njega, a vidi se i da je ljubimac Lamparda, tako da je njegov dalji napredak neupitan. Vjerovatno naš glavni igrač ove sezone.
    Nije to samo sreca, spor je u donosenju odluka kod suta, svaki put je cekao cekao cekao i stigli su ga obrambeni igraci ili usli u blok

Active Member NSG avatar
    Datum registracije
    05.01.2018
    Moć reputacije
    214748476
    Dzejms i Odoi blizu povratka na teren, ocekuje se do kraja meseca. I RLC bi uskoro trebao da se vrati. Moze ovaj ban imati vise benefita od ocekivanog Samo da se zadnja linija malo konsoliduje.
    Vladan Milojevic!
    Jovic ~ Kezman;

Senior Member
    Datum registracije
    02.09.2016
    Moć reputacije
    52930879
    Citirati Originalno postavljeno od NSG Pogledati poruku
    Dzejms i Odoi blizu povratka na teren, ocekuje se do kraja meseca. I RLC bi uskoro trebao da se vrati. Moze ovaj ban imati vise benefita od ocekivanog Samo da se zadnja linija malo konsoliduje.
    Sa zdravim Rudigerom i Kanteom bi to vec trebalo bolje izgledati. Bas me interesuje kako ce James igrati kada dobije sansu

Active Member NSG avatar
    Datum registracije
    05.01.2018
    Moć reputacije
    214748476
    Opet fali taj stoper koji igra vise glavom. I razmisljanjem i skokom.
    Bas je mlad i nema PL iskustva ali vidim da ga svi vide na poziciji desnog beka umesto Aspija cim se oporavi.
    Kakav bi to bio prosek godina tima u nekim utakmicama..
    Vladan Milojevic!
    Jovic ~ Kezman;

Senior Member
    Datum registracije
    02.09.2016
    Moć reputacije
    52930879

Active Member NSG avatar
    Datum registracije
    05.01.2018
    Moć reputacije
    214748476
    Citirati Originalno postavljeno od La Jugoslavia Pogledati poruku
    Sredina terena:
    Kante-Žoržinjo-Kovačić
    Rezerve: Barkli, Loftus-Čik

Navala:
    Pulišić-Žiru-Pedro
    Rezerve: Abraham, Vilijan, Bačuai, Hadson-Odoi

Mounta ne cenim uopšte, mislim da bi bila velika greška da ga forsiraju na štetu bilo kog drugog člana ekipe koji su gore navedeni.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    Za sad te demantuje

Inace, RLC se uskoro vraca na teren sto je odlicna vest. Rudi je takodje blizu potpunog povratka. Jedva cekam da vidim napad: CHO RLC Maunt i Ejbraham. Iza Kante i Zorzinjo
    Vladan Milojevic!
    Jovic ~ Kezman;

Active Member La Jugoslavia avatar
    Datum registracije
    09.04.2018
    Moć reputacije
    214748487
    Promašaj 1.000.000%

Delovalo mi je da ga Lampard pomalo na silu gura jer je domaći, a i nije me oduševio na jednoj utakmici na pripremama.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

Senior Member
    Datum registracije
    02.09.2016
    Moć reputacije
    52930879
    Fino smo krenuli, samo da nastavimo ovako. Kad bi jos pobjedili Ajax, to bi vec povecalo sanse da prodjemo grupu, mogao bi nas kostati onaj poraz kuci protiv Valencie.

Callum Hudson-Odoi is the second youngest player to provide an assist in three consecutive Premier League games. Only Michael Owen did it at a younger age.

Active Member NSG avatar
    Datum registracije
    05.01.2018
    Moć reputacije
    214748476
    Sve bolje i bolje izgledamo iako nisu svi spremni. Jasno je da nam je lakse kad se protivnik otvori tako da ocekujem dobar mec protiv Ajaksa.

Alonso vraca formu, odbrana deluje bolje, mada nije bilo puno posla juce.

Ziveo transfer ban!
    Vladan Milojevic!
    Jovic ~ Kezman;

Hero Member Reise avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748837
    Napredak se i dalje ne zaustavlja, ubijamo sa igrom. Lampardova filozofija mi uliva sigurnost u uspjeh. Npr. Mančester je pogriješio što je počeo tim da gradi sa defanzivcima, AWB i Megvajer, ja bih rekao da je potrebnije da se gradi tim ofanzivno prvo, pa onda da nadograđuješ odbranu, jer protivnički tim mora da se prilagodi na dobru ofanzivnu igru. Kod nas je fokus trenutno naznačen na ofanzivi, na presingu i brzim završetkom akcija. Samim tim imamo ogroman broj neiskorišćenih šansi. Posebno Abraham i Maunt promašuju, ali oni su uvijek u šansi. Abraham je najbliži golu, pa je i očekivati da najviše promašuje. Imao je dobru konverziju iskorišćenih šansi, čini mi se sedam golova od osam šuteva na gol, pa je moralo da splasne jer je ipak neodrživo. Maunt je iz drugog plana skoro uvijek zaboravljen, ima baš dobar njuh za gol. Ne znam na koju foru uspijeva da održi ovaj nivo fitnesa Maunt, sa nama i reprezentacijom igra non-stop srijeda-subota ritam i ne staje trčanjem u nijednoj utakmici.

Tomori je ipak najveće iznenađenje. Bez straha na svaku loptu ide. Ne daj bože da ima par centimetara viška, to bi bilo čudo, mada i ovako ima ubitačne fizikalije. Brzina inače ne krasi štopere, ali kod njega je to najjače oružje. Nama i treba brzi štoper kod zaustavljanja kontri, jer smo baš ofanzivni, a on kao da je napravljen za ovu ulogu i timu. Vidjećemo kako će to ići sa Rudigerom kojem je isto brzina jača strana. Dva štopera koja uvijek idu na loptu bez kompromisa, baš me zanima može li to da radi.

Kantea stigao umor konačno, ne znam na koju foru je on odigrao prošle sezone bez povreda poslije Svjetskog. Dao bih mu malo veći odmor, realno ga je zaslužio.
    http://www.dodaj.rs/f/D/PS/JvcEk34/lma5v2.jpg

Senior Member DeMoN17 avatar
    Datum registracije
    29.10.2012
    Moć reputacije
    856
    Chelsea are free to sign players in January as their transfer ban has been reduced by the Court of Arbitration for Sport
    Ban skinut dakle moze se kupovati u januar volio bih Chilwell a kako neki kazu on je prva meta....

Active Member NSG avatar
    Datum registracije
    05.01.2018
    Moć reputacije
    214748476
    Ispade jos odlican ovaj ban

Da da, Cilvel i Sanco su neke glavne mete po novinama, sad koliko tu istine ima.. Stoper je po meni obavezan. Iskusniji, bolji tehnicar mirne glave
    Vladan Milojevic!
    Jovic ~ Kezman;

Strana 911 od 913 PrvaPrva ... 411 811 861 901 909 910 911 912 913 PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •