Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uglavnom cu ga drzati na terenu,ove sezone ima da bude gomila penala sa ovim VAR-om na stetu manjih klubova,naravno ako bude standardan. Za 5m ne znam ko tu vise na sredini moze da doprinese,ovi drugi su bas previse defanzivni Kante,Lerma,Hojberg ili su daleko od prve postave kao Lukman iz Evertona.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Uglavnom cu ga drzati na terenu,ove sezone ima da bude gomila penala sa ovim VAR-om na stetu manjih klubova,naravno ako bude standardan. Za 5m ne znam ko tu vise na sredini moze da doprinese,ovi drugi su bas previse defanzivni Kante,Lerma,Hojberg ili su daleko od prve postave kao Lukman iz Evertona.
      Bas sumnjam da ce biti znacajno vise. VAR ce doneti i to da se poniste vec dosudjeni...a o fantaziju mozemo na drugoj temi
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Ma on ce sigurno biti starter. Vjerovatno ce i izvoditi penale, nema ko drugi a i izvodi ih odlicno

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          On vrhunski izvodi penale,skoro kao Azar,interesuje me da li ce ih on sad izvoditi ove sezone,to me interesuje da vidim u pripremnim utakmicama i da li je standardan,on svakako zna fudbala,jos ako bude ofanzivniji bice njegovih golova i asistencija. Za fantasi mi treba taj jeftin igrac od 5m a deluje mi Zorzinjo kao najbolje resenje.
          Lampard ce da izvodi penale.

          Comment


          • Strasan presing igramo za sada na ovim prijateljskim tekmama

            Comment


            • https://www.bbc.com/sport/football/49091233

              Napokon i ovo rijeseno.. A mogao bi biti spreman vec u septembru

              Comment


              • Comment


                • Willian nosi desetku naredne sezone

                  Comment


                  • Idemo redom, lepo postavio Soslsker utakmicu cim je uvideo da nema Kante-a kod nas, ostavio posed i opredelio se na kontre nadam se da je Lampard uvideo da
                    Kovacic i Zorzinjo ne mogu zajedno da igraju previse su spore, sto se tice same igre dopada mi se kako smo igrali napadacki celo vreme (jedino pali posle prvog gola)
                    al ono forsiranje iz svih mogucih pozicija da se sutira ka golu je iritantno, Zuma katastrofalan danas, Barkli takodje previse je lopti izgubio.

                    Da pohvalim Maut-a solidna tekma i debi, Emerson takodje dobar i to bi bilo sve.
                    Last edited by DeMoN17; 11-08-19, 19:48.

                    Comment


                    • Ti šutevi sa distance su Lampova zamisao i sumnjam da će se to promeniti. Samo što ne shvata da ako je on tako pogađao, ne znači da svi mogu. Slabi smo, nema potrebe da nešto veće očekujemo od ove sezone, osim da Lamp uči i primeni to naredne. Napadački lepo igramo, iskreno verujem u njega i da nije bilo onog nesrećnog penala ne bi se ovako završilo. Taj gol je digao Utd
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Kaze Lamps za Reeca Jamesa "He is going to be a big player in our squad" - napokon, iskreno. Azpilicueta je los vec godinu dana

                        Comment


                        • Chelsea se previše lako rešio Cahill-a i Davida Luiz-a.
                          Živi bili pa videli.

                          Comment


                          • Cahill je rupa ima vec 3 sezone. A Luiz kako kad, zna odigrati majstorski ali nas je znao i unistiti dosta puta

                            Comment


                            • David Luiz je odvratan tip igrača u smislu da ni u najluđim snovima ne pripada poziciji na kojoj igra.
                              Možda bi negde drugde bio pristojan, ali kao centarhalf je igrač manje u svom timu, u šta se uverio Brazil na teži način (1-7 poraz od Nemačke u polufinalu Svetskog prvenstva).

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Fino je igrao Čelsi dok je Barkli bio na terenu. Možda na trenutke izgleda kao tele, ali je fizički dosta jak igrač i ne čudi me što je pao Čelsi čim je on izašao. Maunt, Pedro, Pulišić, Žoržinjo i Kovačić su bolji igrači od njega, ali mora se naći neki balans na terenu, ne može cijela sredina i ofanzivna linija biti napravljena od poletnih igrača. Tu je Lampard napravio veliku grešku. Faliće nam RLC cijele sezone, ne mogu da prežalim njega. Šteta što nismo dali gol u 1. poluvremenu, fino je za oko izgledalo ono, Emerson i Kovačić su me oduševili. Falilo je malo sreće, ali realno nas je Junajted odradio na fizikalije. Abraham je zakucan na poziciju devetke izgleda, baš me zanima može li od njega biti nešto. Sudija je imao nešto protiv njega ovu utakmicu, nijedan faul mu nije dosudio, baš je bezobrazno ono izgledalo. Zadnja linija je žasu i strava, jedini način da ga ne primimo je da Kepa ima vrhunski dan. S obzirom koliko smo tanki nazad, očekujem svaku utakmicu na veliki broj golova.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X