Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super Frank

    Jos da potpisu nove ugovore Hudson Odoi i Loftus Cheek. Odoi bi mogao da se vrati cak i u septembru, oporavak ide odlicno

    Comment


    • Lepa pričica, nema šta. Frenki preuzima kad je teško. Samo još da se kockice poklope i da bude uspešna.

      Nadam se da će ovako i Stivi G jednog dana.

      Šta se dešava sa transferima? Nisam u toku...smete li da dovodite igrače ovaj rok ili ne?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ne mozemo, u klubu odlucili da je bolje da ovaj rok odrade tu zabranu transfera nego naredno ljeto. Kovacica smo doveli jer je vec kao bio registrovan. Taman da se vidi ko od mladih igraca moze uci u prvi tim, onda vjerujem da naredno ljeto ide totalni rebuilding

        Comment


        • Comment


          • https://www.chelseafc.com/en/news/20...ontract-signed

            Nakon RLC-a, i Mount potpisao novi ugovor.

            Comment


            • Kakve su informacije oko Zorzinja,hoce li biti standardan kod Lamparda? Interesuje me zbog fantasija,uzeo sam ga jer pretpostavljam da ce on sutirati penale.

              Comment


              • Aaj pitanja, strašno. Nije ti ovo fantazi tema ko prvo, kao drugo ni Lampard ne zna ko će mu biti standardni igrači. N kraju se nadam da će on za svojim fudbalskim ocem da pođe, pa da ga možeš naći u italijanskom fantaziju.
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Mislim da cete ga gledati i ove godine u Celziju cim Celzi nije hteo da ga proda Sariju,nema veze sto nije fantasy tema,Zorzinjo je igrac Celsija i pitam ako neko prati prijateljske da li je standardan,sto to tebi smeta djavo ce ga znati pa taman i da o fantasiju pisem ovde.

                  Comment


                  • Pa sam si rekao da pitaš zbog fantazija. Zar ne smatraš da je tvoje pitanje malo preuranjeno, tek je dve utakmice odigrao, ne očekuješ valjda da već sad ima startnih 11 i određeno ko će penale da mu izvodi?

                    Protiv Bohemiansa nije igrao, protiv St Patricka je odigrao 45 minuta, podjednako kao i ostalih 21 igrača. Sve to možeš naći na flashscoru ili bilo kojem sajtu za rezultate
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Žoržinjo je igračina. Kada sam video onaj klip promašaje i zašto Žoržinjo nema asistencija, plakao sam od smeha. Šta je sve čovek namestio a šta je sve promašeno.

                      Comment


                      • Ma Sarri nas ukanalio sa Iguainom, nikako nisam bio za njegov dolazak. U suprotnom bismo uzeli Pjateka, kakva je to mašina, strašno
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Mihajlo, mislim da ce pocinjati i to na poziciji 8. Vratice verovatno Kantea na 6, Zorzinjo 8 a izgleda Barkli 10. Bar za pocetak sezone. Jedino ako Kovacic ne odigra dobro pripreme. Drinkvoter van forme, RLC povredjen.

                          Prati jos narednih nedelja. A za fantazi ga ne bih drzao samo zbog penala. Ako udje u talas asistencija, to je onda bolji razlog. Taman sacekas prvo kolo da vidis ko kosi ko vodu nosi jer se svejedno igra na OT
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • On vrhunski izvodi penale,skoro kao Azar,interesuje me da li ce ih on sad izvoditi ove sezone,to me interesuje da vidim u pripremnim utakmicama i da li je standardan,on svakako zna fudbala,jos ako bude ofanzivniji bice njegovih golova i asistencija. Za fantasi mi treba taj jeftin igrac od 5m a deluje mi Zorzinjo kao najbolje resenje.

                            Comment


                            • Pozicija Jorginha je ispred odbrane. Ako ne igra tu, neće ni igrati, što bi bila šteta za Čelzi jer je fantastičan igrač, diktira tempo, daje ton igri.

                              Jorginho treba da bude mozak novog Čelzija, ako to Lampard ne shvati-loše po njega.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ne vidim drugog izvodjaca, Zorzinjo je u tome dovoljno uspesan da cisto sumnjam da ce ko drugi dobiti prednost.
                                Hoces ga drzati stalno u timu, rotirati ili drzati kao prvu rezervu?

                                La J, ja ne znam mnogo DMCa koji diktira tempo nekoj ekipi, a to niie ni Zorzinjo ako je sam na toj poziciji. Jedino sa neka dva zadnja vezna i to samo na papiru, gde bi Kante imao defanzivniju ulogu a Zorzinjo ofanzivniju na terenu. Ali videcemo kad Frenk sve to poslozi za koju nedelju.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X