Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zao mi zbog Morate, ali nije kalibar za veliki klub jbg.
    Koga uopste dovesti sad na zimu a da ima kvalitet za Celzi? Jel postoji iko realan? Do leta samo sa klasicnim spicem Giroudom nije izvodljivo realno...

    Eh da je tu onaj Costa... pa titula bi se slavila

    Comment


    • Oskudno je tržište sa špicevima. Ja bih s ovim Pjatekom probao, mislim da boljeg od njega trenutno ne možemo da nađemo.
      sigpic

      Comment


      • Izgleda da vam dolazi Higuain. Reise, znam da si odusevljen sa ovim potezom uprave kluba.

        Comment


        • Jesam. Berač breskvi da mu pozavidi na građi. Ostani Morata, sve ti je oprošteno.
          sigpic

          Comment


          • Ne moze biti gori od Morate i Toresa, ne odgovaraju nama lepotani. Daj ruzne i debele, Kostu i Higuaina
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Doće i na nas red da naplatimo Toresa i Moratu. Moraćemo da ubodemo jednog špica brzo, neće loša sreća da nas prati dovijeka.
              sigpic

              Comment


              • Fabrizio Romano has told Calciomercato of Maurizio Sarri's rising tensions with Chelsea due to transfer strategy.

                He wants Higuain this month, whereas the club feel the fee is too much for a player who is 31. Chelsea also aren't happy about Sarri's claims about Pulisic's move.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Atletico Madrid i Sevila hoce Moratu, koji kurac hahaha

                  Oba tima imaju bolje napadace od njega, osim ako ga ne traze za ono u cemu je najbolji - ulasku sa klupe u 60. Minuti

                  Comment


                  • Atletiko nema špica cijelu sezonu, Kostu ubiše povrede.
                    sigpic

                    Comment


                    • To jeste, ali opet kosta cim bude zdrav je lagano prvi spic. Morata ima talenat ali je mentalno nikakav, nikad od njega igraca

                      Comment


                      • Sari možda ponovo bude sarađivao sa Hisajem.
                        Malo pre video na sajtu SK-a.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Whiskey View Post
                          To jeste, ali opet kosta cim bude zdrav je lagano prvi spic. Morata ima talenat ali je mentalno nikakav, nikad od njega igraca
                          Kad se setim koliko sam žarko želeo Moratu u Unitedu. Sve ono odugovlačenje hoće-neće nimalo mi nije prijalo. Na kraju kada se izrodio Lukaku i njegov eventualni dolazak na OT naprasno sam ploču promenio i glasao za Roma.
                          Kako je Morata krenuo u Čelsiju mislio sam da će zaseniti i Dijega , kratko trajao bljesak...

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Juče bila vijest da je Boka Juniors prihvatila ponudu Kaljarija za Nahitana Nandeza i da je on zamjena za Barelu koji će vjerovatno kod nas. Goal je u pitanju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cesc i zvanicno u Monacu. Ponovo glasine da je Odoi na korak od Bayerna, a Sarri izjavio da Willian nije na prodaju. Na kraju karijere ce Willian biti igrac sa najvise odigranih utakmica u historiji kluba

                              Comment


                              • ovaj potez sa Pulisicem kontam ni nejmu samom nine jasan, decko lepo krenuo sezonu posle klupa Dormund beton i mi ga uzmemo i jos ostavimo pola godine.. pa onda ako dodje uopste opet pola godine da se navikne na ostrvo i tako...Mozda smo mogli po Rojsa ili Kavanija ok nebi dali ali toliko para vacamo skupo placamo a pojacanja nikakva.. Joj nama sada ce maj, a Eden ode u Real nema sile da ga zadrzimo. Sta nam uradise treneri iskasapise klub svako svojim bubicama ali opet i uprava po cenu odma sve daj slusala

                                Comment

                                Working...
                                X