Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bar je i Sariju jasno da nema potrebe da Morata igra. 70 miliona

    drugo poluvrijeme odlicno, prvih 35-40 minuta je bilo bas katastrofa

    Comment


    • Prosuli su oni cijelu utakmicu u tih 40 minuta. Ubijali su nas presingom i odrazilo im se to u drugom đe nisu mogli se sastave sa loptom.
      sigpic

      Comment


      • Ne znam kako to Sari nije ranije uocio. Odlicni danas, svi. Sve po meri, i dalje sam za opciju Ziru in Vili out dok ne popravi formu malo.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Azpilicueta danas odigrao najbolju utakmicu od pocetka sezone. Potrebna mu je i bila jedna ovakva tekma, bas je bio los u dosta utakmica

          Comment


          • BREAKING: UEFA investigating allegations of anti-semitic chanting by @ChelseaFC fans during Europa League game at Mol Vidi #SS


            https://twitter.com/SkySportsNews/st...76352%3Fs%3D21

            Comment


            • Teška utakmica sjutra. Brajton je ove sezone namučio sve jake timove. Jedna od ekipa koja je na svom terenu u svakoj utakmici dala bar gol, nadam se da možemo da im poremetimo taj skor sjutra. Loše bi izgledalo da kiksamo protiv Brajtona poslije pobjede nad Sitijem.
              sigpic

              Comment


              • Sutra Azar daje bar jedan, odavno nije dao gol. Mozda i primite gol ali dobijate

                Comment


                • Odavno nije imao vrhunsku utakmicu. Svakako će brzo postići jedan, trebalo bi da opet uđe u dobru formu sa ovim lakšim rasporedom. Doduše, vraća dosta asistencijama, nije da nema dobar učinak iako ga neće gol.
                  sigpic

                  Comment


                  • RLC odigrao dobro na krilo danas. Ne znam koliko će ljudima trebati da vide da je on pravi špic, vjerovatno nikad.
                    sigpic

                    Comment


                    • Rekoh vec ranije da bih mu dao i Vilijan poziciju, jer mislim da je to igrao prosle sezone u Palasu. Za spica bih probao, evo ide kup sto da ne.
                      Nekako vise volim da vidim Azara na boku, pa da krene sa aut linije ka sredini. U napadu mi deluje bezopasniji.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Stvarno nevjerovatno, zainteresovani smo za Wilsona. Treci prosjecni napadac u ekipi ce to biti (cetvrti ako racunamo i michya), jbt

                        Comment


                        • Priča se za 30m. Zola potvrdio da su zainteresovani.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Kradja ze te pare.

                            Comment


                            • Kako ruben dominira, uzivancija ga gledati

                              Comment


                              • Morata i Giroud zajedno pola coste nisu

                                Comment

                                Working...
                                X