Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odbranu i sredinu smo sredili, desno krilo i spic su klimavi. Srecom imamo Azara, pa nemamo mnogo problema. Vidjecemo dokle ce Azar da vuce ovakvu formu. Ako bude kroz cijelu sezonu raspolozen, mogli bi nekim cudom i titulu da napadnemo, posebno sad kad zagusti raspored Sitiju i Livepulu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Odbranu i sredinu smo sredili, desno krilo i spic su klimavi. Srecom imamo Azara, pa nemamo mnogo problema. Vidjecemo dokle ce Azar da vuce ovakvu formu. Ako bude kroz cijelu sezonu raspolozen, mogli bi nekim cudom i titulu da napadnemo, posebno sad kad zagusti raspored Sitiju i Livepulu.
      Ali mora neko od cetvorice da zaigra sezonu zivota. Alonso i Azar na levom boku duplo opasniji od desnog, pa se odbrane prirodno naginju na desnu stranu. Treba nam neko na drugoj strani. Za borbu za titulu ovo nije dovoljno, ali izgleda dobro za sada
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • I meni izgleda da nam fali nešto da se pošibamo za titulu sa Sitijem i Liverpulom, ali imamo sreću da nam nije prebukiran raspored kao njima. Njima poslije ove pauze ide non stop ritam srijeda-subota, pa zbog toga mislim da bi možda mogli da iznenadimo. Sari je premašio sva moja očekivanja, ne bi trebali da skliznemo iz top 4. Ako mu unaprijede tim još malo, mislim da možemo i ovaj nivo Sitija da dostignemo. Naravno, Azar se mora zadržati u tom slučaju.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          I meni izgleda da nam fali nešto da se pošibamo za titulu sa Sitijem i Liverpulom, ali imamo sreću da nam nije prebukiran raspored kao njima. Njima poslije ove pauze ide non stop ritam srijeda-subota, pa zbog toga mislim da bi možda mogli da iznenadimo. Sari je premašio sva moja očekivanja, ne bi trebali da skliznemo iz top 4. Ako mu unaprijede tim još malo, mislim da možemo i ovaj nivo Sitija da dostignemo. Naravno, Azar se mora zadržati u tom slučaju.
          Bitno je samo da se preporodi jedan ili dovedemo spica. Ako budemo drzali korak do februara sve je moguce. Verujem da ce Pepu LS biti prva opcija. Voli LS i proslogodisnje izbacivanje mu pretesko palo iako je dominantno osvojio ligu.
          Ocekujem da Azar potpise novi ugovor i da se zatvori to poglavlje. Ovakvom dinamikom napredovanja tima, uz popunjavanje nekih pozicija, to uopste nije nemoguce.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Bilo bi lepo da ostanemo u 5 bodova do polusezone, za to su nam jako važni mečevi sa Totenhemom i Sitijem, pogotovo drugi, tu moramo da idemo na pobedu, remi najmanje. Teško je kad imaš ovakvog napadača koji prosipa zicere, zasere svaku dobru akciju, izgubi svaku loptu. Nadamo se da će se povampiriti, kako god da bude, na polusezoni je špic obavezan. Nemam predstavu koga uopšte da dovedemo Mislim da ćemo morati do leta da se zadovoljimo s tim što imamo na poziciji štopera, pretrpani smo tu mediokritetima, ali mislim da nam je napad važniji. Vilijan nek putuje čim pre to bolje, nije PL baš za Brazilce
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Alooooo, a nemoj srece ti.

              sigpic

              Comment


              • Auuu, koliko mu je unisteno samopouzdanje. Mora Ziru igrati pre Morate, a Morata da se vrati na poziciju dzokera. Jedino tako da vrati malo samopouzdanje i sam sebe rastereti pritiska.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Je l biste voleli da nam je ostao Baćuaj?
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Ne. Igramo brzo, a on voli onako nepotrebno da se trti sa loptom.

                    Da se ja pitam, jurio bih Arnauta. Jes luda glava, ali bi nam njegovi kvaliteti samo tako legli u ovom sistemu.
                    sigpic

                    Comment


                    • I Micu je klasican drugi spic ekipe, i on bi imao talas dve tri dobre a ostalo mrsavo. Trenutno u ekipi imamo dva najbolja dzokera sa klupe prethodnih godina. Fali nam prvi spic.

                      Ne znam ni koji spic bi nam bio dostupan na zimu. Ako nista ozbiljnije, za manje novca Arnaut moze biti dobra investicija. Tu se apsolutno slazem. Cak pre on nego Verner kojeg je neko hvalio. Vise mi se svidja i od Vilsona. A nije vise ni toliko lud, bar od pocetka godine ne mogu da se setim nekih ludih poteza. Jednostavno ako ne dovedemo ozbiljnog spica, treba nam neko ko se lako uklapa u ligu, zna da igra fudbal i daje golove. A do skoro je i krilo igrao.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Morata i Ziru su najbolji u skok igri, a mi centarsut kad uputimo je samo kod prekida. Cijela koncepcija igre nam se zasniva na kratkim pasovima. Arnaut je bolji od obojice sa loptom u nogama, odgovarao bi mu nas sistem. Ako moze onako dobro da saradjuje sa Jarmolenkom i Andersonom, kakvu bi tek saradnju imao sa Azarom. Jos je on skroz nesebican, a i umije da se zagradi isto dobro kao i Ziru. Ne mogu da zamislim boljeg spica koji bi nam vise odgovarao od njega, a nije da je nepristupacan za dovodjenje. Ionako uvijek dovodimo igrace za 30m.
                        sigpic

                        Comment


                        • N'Golo Kante close to new Chelsea contract: Midfielder set for £290,000-a-week deal at Stamford Bridge

                          Jos da Eden potpise novi ugovor i onda bi uz par pojacanja mogli da se ponovno borimo za titulu

                          Comment




                          • 104 gola, 4 PL titule i jedna evropska koju je sam doneo. Lepo je bilo gledati ga godinama u plavom dresu!
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post


                              104 gola, 4 PL titule i jedna evropska koju je sam doneo. Lepo je bilo gledati ga godinama u plavom dresu!
                              Meni omiljeni igrac iz EPL-a koji nije igrao za Mančesta.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ovoga čoeka nisi mogao da ne voliš, najveći razlog zašto navijam za Čelsi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X