Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au kakva je klupa, pretanko sve na klupi. Ako nista bar ce Barkli debitovati.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Volio bih da barkley dobije 30-tak minuta, da vidimo i njega malo

      Comment


      • S obzirom kako smo otvorili utakmicu, bice prostora i za njegaa, umesto Vilijana ili Bacuvaija
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Most PL goal involvements for Chelsea FC
          237 - Frank Lampard
          159 – Didier Drogba
          102 – EDEN HAZARD
          101 – Gianfranco Zola

          samo neka on potpise novi ugovor haha

          Comment


          • Konte i Čelsi ponovo vrše presing na torinsku Staru Damu da im prodaju Aleksa Sandra. I ako na levoj strani imaju sjajnog Markosa Alonsa Konte misli da bi mu dolazak Karioke bio krucijalan za njegovu 3-4-3 formaciju. Prepreku predstavlja što igrač nije ni malo jeftin.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Ne razumem sta ce muu to. Gori na drugim pozicijama, napred. Tako moze samo da smanji jos jednu opciju za gol. Alonso je sjajna varjanta za skok, slobodnjak, ulaz iz drugog plana, vidi se da zna da resava situacije napred, bolje nego pola veznog reda. Bolje da je ulozio na toj poziciji u mladjeg igraca, Sesegnjona iz Fulama, odlicno bi legao a sumnjam da mu je ogromna cena.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Za napred se govorka oko Džeka. Trener "Vučice" Di Frančesko tvrdi da Bosanac ostaje a sportski direktor Monći da je sve na Edinu.
                Ovakvoj odluci usprotivio se prva zvezda Eden Azar koji tvrdi da im ne treba napadač i da on može igrati lažnu devetku ako treba.
                Konte nema preterano poverenje u Bačuaija i pošto poto hoće da zaoštri konkurenciju Morati i natera ga da proigra kao na početku sezone.
                Sve mi se čini da Konte nema pravi plan i da ovim pazarom samo hoće da se umuva u TOP 4 jer je jasno ko dan da na isteku sezone napušta Stamford Bridž.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Nije daleko Azar od toga ali problem je sto je efiksnost prvog spica losa, a ako on bude igrao laznu devetku nemamo toliko kvaliteta iza njega, Vilijan na momente, Pedro los ove sezone, Barkli ne znamo jos, opet fali jedan iza
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Monchi odbio ponudu.

                    Roma director Monchi confirms the Chelsea offer that arrived for Edin Dzeko “is not interesting” enough to accept.

                    Comment


                    • Verujem da i nismo pokazali veliko interesovanje, vise mi deluje da smo ih pitali.
                      Live: Barkli deluje nervozno jer zeli da se sto pre dokaze, Azar mi deluje da je nova lazna devetka i to mi se za sada svidja
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Smesno ,mislim na transfere CFC sutra cekam da Terza izadje i kaze ponuda CFC za Ricmonda ,je zaista neozbiljna

                        Roman nece da daje svoj kes ocigledno,samo mozda od kluba sto zaradi i to je to

                        Comment


                        • Conte u 8 utakmica protiv arsenala samo 1 pobjeda, katastrofalno.

                          Comment


                          • Ne lezi mu Vengerica

                            Comment


                            • Originally posted by Whiskey View Post
                              Conte u 8 utakmica protiv arsenala samo 1 pobjeda, katastrofalno.
                              Ma to je najmanji problem,i ako cemo iskreno,igrali su 5 ozbiljnih utakmica bar za mene,4 prvenstvene skor 1-2-1,i finale FA Kupa i poraz sa igracem manje,sto nije opravdanje,al eto moze se reci za tu pobedu je prednost na strani Arsena,sto je po meni mali uzorak.Daleko od katastrofe

                              A i ove 3 preostale za mene nebitne,Komjuniti opet nereseno pa poraz na penale,i ove dve od kojih je jedna neresena bila ,jedino mi je zao sto nece biti duela sa Pepom
                              Last edited by 61563; 24-01-18, 23:59.

                              Comment


                              • On je ovaj dvomec izgubio u prvoj utakmici, gdje je igrao previse defanzivno protiv arsenalovog drugog tima. A to stoji, ni meni nisu toliko bitni CS i ovaj kup, ali opet previse je ovo poraza od njih

                                Comment

                                Working...
                                X