Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Comment


    • Dosta ofanzivno danas samo Bakjoko zadnji vezni,i Fabregas,Pedro,Azar,Morata,sa strane ga izduvao Zapacosta Azpi ce desno

      Licno ocekujem laganu pobedu 2-0.3-0 mozda primimo jedan eventualno

      Comment


      • Ocekivana pobeda na neocekivan naci,ocigledno je da je Kante prebitan sto ze tice defanzive jos jedan mec pa bi trebao da se vrati za MU

        Idemo dalje, sreca je sto igramo sa Bornmutom, jer oni mogu da daju ali mogu i da prime koliko hoce

        Comment


        • Kakvo osvježenje je bilo gledati Batsmana kako dobija duele i drži loptu u noge iako mu je igrač na leđima, nešto što Morata može da sanja da uradi.

          Španski trio, Morata, Fabregas i Alonso očajni. Osvjetlao je Pedro obraz nekako sa svojim zalaganjem od Španaca.
          sigpic

          Comment


          • A Cesar ,dobar je Alvaro al ima opasan problem kad mu igrac stoji blizu i bukvalno mu neda da primi loptu,tako ga Mustafi stavio u dzep tako i danas,jbg nema snagu da iznese duel ko Costa,morace vise da se krece,a MicuBacu iskoristio sansu,bas me zanima ko ce mu poceti sledecu,ja verujem da ce Morata,ali ja bi pustio Micua,a onda Alvaru sa klupe odmornog kad su stoperi vec izmoreni cuvajuci Belgijanca.

            Idemo dalje svi kiksaju juce mi,danas MU sutra prevara

            Comment


            • Samo sam kraj ispratio u subotu nazalost,bitna jako 3 boda,nadam se i sledece kolo da se vrati mir u ekipu!Generalno vidi se i tek ce se videti los rad ovog leta sportskog dela i nesaradnje sa konteom,fali mnogo mnogo ovom timu.od titulu recu cu slobodno nema nista mislim da je tu stvar jasna ove godine citi je prosto prejak ako je izgube bice senzacija....ali se mora biti u top 3!!!Derbiji su nam problem jer svaki idemo na kontru i branimo se a odbnrana bez kantea samo na lovren fali ali buklvalno! Ls borba pa sta bude mozemo mi i nekoga da oducimo kao atletiko ,ali i da nas oduce kao roma tako da sve je moguce.
              Last edited by Sile; 23-10-17, 12:53.

              Comment


              • Polako videcemo da se izdrzi da zime,konekcija sa vrhom,igrali smo tri derbija Spurse,dobili u gostima,sa AFC 0-0 kuci,i izgubili od Pepa,ostali MU i LFC,videcemo jos sta ce biti,nece Siti uzeti titulu MU je nejozbiljniji,sad cemo da vidimo kako ce da odrade Spurse pa dolaze nama,

                Ja i dalje verujem da se moze do titule ako se do zime zadrzi veza sa vrhom (ali MU je svakako u prednosti), i onda prosiri roster,jer desava se ono sto je i ocekivano kad dodju povrede.eno pise doduse Miror da bi krenuli po Bejla mozda .

                A top 4 ili 3 je garant pa nema ko da bude ispred a nebitno je dal bili 2 ili 4 ako nismo prvi

                TOP 4 mozemo reci su se znala i pre starta CFC,MU,Siti i Spursi
                Last edited by 61563; 23-10-17, 13:26.

                Comment


                • U sugavom MM kupu igramo kuci sa Bornmautom,jedino sami sebi da dajemo golove da ispadnemo,glupavo takmicenje

                  Comment


                  • Do kad će raspali Fabregas i Vilijan igrati? Nadam se da je Kante spreman za Junajted, samo da ne gledam Fabregasa i njegov penzionerski fudbal od starta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kante trenira od prosle nedelje ocekuje se za vikend,a ovo juce je bio laksi trening dva italijana,pred vazne prvenstvene meceve

                      Comment


                      • Conte imao konfernciju,ukratko Kejhil pocinje,Mozes out,za Kante ce doneti sutra odluka dal startuje,i trebace mu u nastavku sezone jos igraca zbog rotacije

                        Comment


                        • Eno i Duncan spominje odlazak Contea,a spominje PSZ,a kad spomene PSZ obicno ne gresi...

                          Comment


                          • Sere Dankan pred ovaj derbi, oće da unese malo nemira.
                            sigpic

                            Comment


                            • Andreas Christensen (21) vs. Man United:

                              30/34 passes
                              2 tackles won
                              4 interceptions
                              4 aerial duels won
                              3 clearances


                              Igracina.

                              Comment


                              • Don Antonio smeker ,na konferncijama,gde ga konstantno provociraju,i bez laznog licemerstva na i van terena,iskren u radovanju iskren u odnosima nista fake nista lazno,nista dvosmisleno

                                I sto je najbitnije sampionski na terenu,idemo dalje,pauza pa da se da se juri prevara

                                Comment

                                Working...
                                X