Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ništa, lepo posle Akija i tebe da stavim na ignore
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai View Post
      Ništa, lepo posle Akija i tebe da stavim na ignore
      Nemoj molim te! Evo upravo placem.

      Comment


      • Ma ne treba ti Fabregas ispred odbrane. Sve isto, samo izvadis Oskara. Pogledaj prvo poluvreme nigde presinga, tako da je morao Sesk da udje jer daje kreativnost. Zna i Seskonja igrati odbranu, jedino sto bi tim izgubio na brzini sto je i poenta Oskara, da vrsi presing i tranzicija iz odbrane u napad sto brze moguce, on to veceras nije radio, popravio se malo kasnije ali sve je to slabo, zato je morao menjati jer ovaj drugi zna da doda tu loptu, a i jebes sredinu ako ce ti Matic kreirati golove kao veceras, zar ne?

        I ajde da ne bude sve tako crno, ove duge lopte Luiza na Azara npr. mogu biti jako efikasno resenje.

        Ustajem za 3ipo sata, a nema sanse da zaspim bem ti fudbal aslkfasg
        Last edited by Avramovic; 16-09-16, 23:03.

        Comment


        • Cuj stavio me na ignore

          A vidim ja Saburo me ne provocira svako 2 dana.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • ok, propust odbrane debeo kod prvog gola ali šta je tome prethodilo, faul Ivanovića, šta drugo, dal je to stvarno bilo nužno, ja stvarno više ne mogu da izbrojim golove koje smo primili posle njegovih prekršaja, pazi ti kad on gazi Lalanu, ej gazi 2x čoveka, dobro nije taj faul konkretno ali navodim kao primer

            Kejhilova reakcija kao prošle sezone kad je izgubio samopouzdanje, piše onaj Matt Law nešto da je njega Konte precrtao i da je ovaj zato prso, otuda valjda (njegove reči, ne moje) i ono kritikovanje sudija
            Last edited by saburo sakai; 16-09-16, 23:12.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ja nijesam za to da Fabregas startuje. Ali bar 30 minuta mora da dobije, 90 minuta teško da on može da izvuče na maksimalnom nivou. Ovih desetak minuta što je odigrao danas je ljepota za gledanje, nijedan netačan pas i ubrzao nam je igru.
              sigpic

              Comment


              • Luiz odigrao odlicnu utakmicu.

                Comment


                • Da odlicno je odigrao Luiz samo mi se ne svidja ono namerno igranje rukom (sreca sudija nije video) ima on tako neke bubice cak je cini mi se kad je Oridji imao onu priliku isto pokusao loptu rukom da skine ali zato kako je par puta otreso Manea svidja mi se kod njega ta neka drskost kao npr kod Coste...Bane je opasna rupa mislim da za njega vise nije premier liga...
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • Conte: "I’m guilty because I’m the coach and it means I have to work more."
                    http://www.chelseafc.com/news/latest...ork-ahead.html
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Kad se vraca Zouma? Zelim njega i onog Spanca (ne znam kakav je, ali losiji od Baneta ne moze biti) u prvoj postavi. Ubacio bih i Mosesa svega mi...Znas da ce da te iznervira nekim glupostima, ali sam siguran da moze bar dve sanse da iskreira preko krila. Sto je vise nego dva Brazilca zajedno... Moze i Cesck u prvu malo...
                      Mora da se menja nesto, jedini koji valjaju su Aspi, Kante, Matic i Eden.

                      Comment


                      • A Diego veliki

                        Meni je Luiz bas ono sto sam i ocekivao da ce biti
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Rekoše za Zumu valjda u oktobru

                          Sad stvarno ne znam kako to ide, on trenira sa ekipom odavno, videli ste slike još od letos , kad se on vrati valjda se i ta zadnja linija sredi malo, plus Teri i taj Alonso
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            A Diego veliki

                            Meni je Luiz bas ono sto sam i ocekivao da ce biti
                            Njega sam hteo na prvo mesto da stavim, ali zaboravih
                            On bi meni bio kapiten kad tu nije Terry.

                            Brat Zuma nam je jedina nada da se ta odbrana poboljsa, jer ovima ne verujem ni malo.

                            Comment


                            • Ne bih Kostu stavljao za kapitena zato što sa njim ne znaš na čemu si, plus što se ne zna koliko će još ostati u klubu a sad nam je više nego ikad neophodna stabilnost, zato mi je najlogičnije da to bude Azpilkueta, ako ne ove sezone onda od sledeće

                              U vezi Koste, ide nam na ruku taj transfer ban AM, sad bi trebalo da se ispipa malo ta situacija sa njim, vidi da li je voljan da produži ugovor

                              Na drugu stranu onaj Matt Law je pisao kako klub razmišlja o opciji da ga iskoristi kao deo paketa za Grizmana i baš zato i kažem da situacija kod njega nije potpuno čista iako se to ne vidi na terenu
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Dobro, sve to stoji, ali nekako mi je dosta igraca u ovom Celziju mlohavo i to mi posebno smeta. On jeste budala i labilan je, ali bar ima muda i gine na svakoj temi.
                                Inace sam bas protiv njegove prodaje, jer ne vidim kojeg spica bi mogli da dovedemo a da je bolji od njega?
                                Eto, jedino u slucaju da se iskoristi za dovodjenje Grizmana, nekako bih podneo njegov odlazak

                                Comment

                                Working...
                                X