Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fedex ba View Post
    Sta ce nam Vucinic?Vucinic je jedan odlican spic,mislim da bi se uklopio u Celsi.I mislim da nema mnogo boljih spiceva od Vucinica u svijetu,sigurno je u top 10.
    Vjerovatno nisi gledao mnogo njegovih meceva u Romi i Reprezentaciji CG.On je jedna vrhunska klasa.
    Dobro bi bilo da se sredi radna dozvola za Rajkovica,jer ce biti odlican za koju godinu.

    Citam i nevjerujem o cemu pricas.

    Comment


    • Auuu ljudi , pa jeste li vi gledali Vucinica prosle sezone ?

      Covjek je jedno 10 puta u isto toliko kola promasio prazan go , onda izadje 10 puta s golmanom u toku utakmice 1 v 1 i promasi ..

      Da je dobar jeste , ali da je u top 10 , vala pretjerano , pretporsla sezona i one prije , tad je bio bas , bas dobar , ali prosla sezona je bila ocaj , ocaj znaci .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Od Vucinica su barem 20 spiceva trenutno bolji...
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Moram se slozit,to da je u Top 10 je pretjerano... Ali ipak je dobar ;)
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Sta ce Vucinic Chelsea-u pored zivih Sturridge-a, Torres-a, Drogbe?

            Nema sanse da on dođe u Chelsea.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Da,malo sam i ja pretjerao,nije u top 10.Ali on je tip igraca koji ne trci mnogo,koji je majstor sa loptom,zna u svakom trenutku sta sa njom.
              Prosle sezone je bio los,ali sjetite se pretprosle.On je mnogo puta rjesavao utakmice u Romi,neke derbije sa Lacijom,onda gol Interu pred kraj tekme za pobjedu.Rjesio je i neke meceve za CG,protiv Svajcaraca ona majstorija...
              On je po meni veoma slican igrac Deju Savicevicu.

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Sta ce Vucinic Chelsea-u pored zivih Sturridge-a, Torres-a, Drogbe?

                Nema sanse da on dođe u Chelsea.
                Ko od te trojice moze po krilu s obzirom da se igra 4-3-3, mozda Staridz mada se ne snalazi najbolje i cesto ima neuspele ukrstene driblinge. Momak je rodjeni spic i treba da igra u sredini, kao i druga dvojica koja su medju najboljima na svetu kad su u formi. Dobro bi Vucinic dosao Celsiju jer dosta dobro odigra po levoj strani. U TOP10 nije ali moze da igra u Celsiju prvu opusteno, s obzirom na to koliko je tu malo prodornih igraca trenutno.
                sigpic

                Comment


                • Ma Vucinic bi bio odlican za Celsi,ali male su sanse da ce preci u Celsi.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ko od te trojice moze po krilu s obzirom da se igra 4-3-3, mozda Staridz mada se ne snalazi najbolje i cesto ima neuspele ukrstene driblinge. Momak je rodjeni spic i treba da igra u sredini, kao i druga dvojica koja su medju najboljima na svetu kad su u formi. Dobro bi Vucinic dosao Celsiju jer dosta dobro odigra po levoj strani. U TOP10 nije ali moze da igra u Celsiju prvu opusteno, s obzirom na to koliko je tu malo prodornih igraca trenutno.
                    Ja sam upravo na to mislio.Vucinic bi se uklopio jer nije klasicni spic,vec moze da igra po strani...
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Fedex ba View Post
                      Ma Vucinic bi bio odlican za Celsi,ali male su sanse da ce preci u Celsi.
                      sanse su nikakve,jer bira izmedju Totenham-a i Man.United-a
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...u-londonu.html
                        ovo je vec gotova stvar ako njegov agent dolazi u London.....

                        Comment


                        • De ljudi manite se Vucinica sta vam je

                          Dobre vijesti kao sto je amare stavio, danas se sastaju u Londonu, i vjerovatno se potpisuje ugovor.

                          Malaysian Football Federation uputila izvinjenje zbog vrijedjanja Benayoun-a.
                          http://www.skysports.com/story/0,195...066549,00.html
                          Last edited by bracala; 29-07-11, 10:24.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Na svakom sajtu druga informacija,ali ja na vecini sam na sao da je on vjerovatno novi igrac PSG-a,nazalost
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ovde pise da je predsednik Palerma izjavio da to nije tacno da je vec sve dogovoreno sa PSG-om....

                              Comment


                              • Uskoro cemo saznati...jer mi nije jasno sta ce u PSG-u
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X