Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A nije valjda lud da ide u PSG. Sta ce tamo... Ovamo ce da igra LS,ne zeli valjda da propusti to
    Ma 90% ce on u Celsi, ne mogu da vjerujem da se dvoumi ;)
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by ivan piper View Post
      A nije valjda lud da ide u PSG. Sta ce tamo... Ovamo ce da igra LS,ne zeli valjda da propusti to
      Ma 90% ce on u Celsi, ne mogu da vjerujem da se dvoumi ;)
      Jbg, ko zna sta on hoce, ima nekih igraca kojima se eto ne svidja vrijeme
      Ali trebao bi preci u Chelsea, saznacemo mozda i veceras gdje ide. ;)
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • 90% ce u Celsi u PSG bi verovatno doso ako bi mu ovi iz PSG ponudili mnogo vecu platu...

        Comment


        • Aooo,evo Mirko Vucinic se sada dvoumi hoce li u Man. United ili u Totenham,a ja se bas nadao da ce zaigrati za Chelsea jednog dana
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by ivan piper View Post
            Aooo,evo Mirko Vucinic se sada dvoumi hoce li u Man. United ili u Totenham,a ja se bas nadao da ce zaigrati za Chelsea jednog dana
            Sta ce nam on?
            Potrebni su nam mnogo bolji igraci od Vucinica.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...a-modrica.html

              verovatno ga nece pustiti...

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Sta ce nam on?
                Potrebni su nam mnogo bolji igraci od Vucinica.
                Ma dobar je Mirko ;) Zamisli trio Vucinic-Torres-Drogba. Ko zna na sta bi to licilo,ali mozda bi i bilo dobro
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                  Ma nema nista od ovoga. Nece ga prodati. I oni ce sada dovesti par igraca da ojacaju tim za nadolazecu sezonu i to je to, kada ga dosad nisu htjeli prodati nece ni sada.

                  EDIT: ivan piper - Ne smijem ni zamisliti na sta bi to licilo.
                  Samo treba malo strpljenja i Sturridge ce biti odlican. ;)
                  Last edited by bracala; 28-07-11, 15:01.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • http://www.sportske.net/vest/transfe...riz-46682.html
                    izgleda nema nista od Pastorea....ma da ja neverujem nista na ovu stranicu sportske....ali videce mo

                    Comment


                    • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                      http://www.sportske.net/vest/transfe...riz-46682.html
                      izgleda nema nista od Pastorea....ma da ja neverujem nista na ovu stranicu sportske....ali videce mo
                      Ma na kraju ce i otici u PSG, vidjeces....
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Chelsea ce pokusati srediti radnu dozvolu za Rajkovica, jer je zapao Boasu za oko.
                        Ukoliko ne uspiju, pominje se dovodjenje Dann-a iz Birminghema.

                        http://www.skysports.com/story/0,195...066000,00.html
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • http://www.chelseabalkan.com/vijesti...ivanovica.html
                          Nema sane da prodaju Ivanovica...jos kad pogledas da on moze da igra na poziciji desnog beka i stopera, iz ovog razloga ga sigurno nece prodati jer tesko da moze da se nadje takav igrac.....

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Sta ce nam on?
                            Potrebni su nam mnogo bolji igraci od Vucinica.
                            Sta ce nam Vucinic?Vucinic je jedan odlican spic,mislim da bi se uklopio u Celsi.I mislim da nema mnogo boljih spiceva od Vucinica u svijetu,sigurno je u top 10.
                            Vjerovatno nisi gledao mnogo njegovih meceva u Romi i Reprezentaciji CG.On je jedna vrhunska klasa.
                            Dobro bi bilo da se sredi radna dozvola za Rajkovica,jer ce biti odlican za koju godinu.

                            Comment


                            • Mirko je masina,daje golove,ma odlican je... Ja mislim da bi bas bilo dobro da dodje u Celsi,snasao bi se on.Uklopio bi se u Celsijevu 4-3-3 formaciju.
                              Po meni,on je mnogo dobar... ;)
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Ako je Vucinic u TOP10 onda je Zvonimir Vukic u TOP10 veznjaka.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X