Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: FC Chelsea

    Sastav protiv Crystal Palace-a:

    Petr Cech (capt)
    Jeffrey Bruma
    Alex
    Patrick van Aanholt
    Ryan Bertrand
    John Mikel Obi
    Michael Essien
    Nemanja Matic
    Josh McEachran
    Franco Di Santo
    Daniel Sturridge

    Subs: Hilario, Ross Turnbull, Ben Gordon, Nathaniel Chalobah, Jack Cork, Conor Clifford, Daniel Philliskirk, Michael Woods, Kaby Djalo, Milan Lalkovic, Scott Sinclair.

    Comment


    • #17
      Odg: FC Chelsea

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a2dukmYsvKw[/youtube]

      Comment


      • #18
        Odg: FC Chelsea

        Jedan stari gol Essien-a. I bez njega smo odigrali dobar dio prošle sezone, a sad se vratio u tim.

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XTKPdeWAeI8[/youtube]

        Comment


        • #19
          Odg: FC Chelsea

          [quote author=High_Hopes link=topic=2678.msg148986#msg148986 date=1279612898]
          Sastav protiv Crystal Palace-a:

          Petr Cech (capt)
          Jeffrey Bruma
          Alex
          Patrick van Aanholt
          Ryan Bertrand
          John Mikel Obi
          Michael Essien
          Nemanja Matic
          Josh McEachran
          Franco Di Santo
          Daniel Sturridge

          Subs: Hilario, Ross Turnbull, Ben Gordon, Nathaniel Chalobah, Jack Cork, Conor Clifford, Daniel Philliskirk, Michael Woods, Kaby Djalo, Milan Lalkovic, Scott Sinclair.
          [/quote]

          Eto naredne nedelje bice snimke sa ovog duela na sk-u, na Chelsea forumima sam primetio kako ovaj mali Joshua McEachran je strasan talenat, fantasticnu tehniku, dobra asistencija za gola Essiena. Jos je vrlo slab fizicki kazu, ali to je ocekivano za jednog decaka.

          Comment


          • #20
            Odg: FC Chelsea

            @muchosgracias, ako ideš na Chelsea forume da li to znači da navijaš za Chelsea u PL? To bilo super, značilo bi da nisam ovdje jedini. #$&+|r

            Comment


            • #21
              Odg: FC Chelsea

              Pročitao sam da Manchester City pregovara sa Drogbom, nude mu za trogodišnji ugovor 18 miliona funti, plus odšteta Čelsiju od 20 miliona funti.

              Chelsea bi navodno pristao na transfer jedino ako dovede Torres-a.

              Comment


              • #22
                Odg: FC Chelsea

                It was another busy day for the lads at Cobham today, though Petr Cech had to leave the action early with a calf problem.

                The goalkeeper, 28, went for a scan on the injury this afternoon, and we are currently awaiting the results.

                There was some good news however, as Yury Zhirkov trained outside on his own with a fitness coach for the first time, undergoing a series of sprints and shuttles before enjoying some ballwork. It is hoped he will be back in full training shortly as he recovers from a knee injury.

                Comment


                • #23
                  Odg: FC Chelsea

                  [quote author=High_Hopes link=topic=2678.msg149070#msg149070 date=1279688285]
                  @muchosgracias, ako ideš na Chelsea forume da li to znači da navijaš za Chelsea u PL? To bilo super, značilo bi da nisam ovdje jedini. #$&+|r
                  [/quote]
                  Ne bih rekao da sam navijac, nikad nisam bio na Stamfordu. Mogao bih reci, simpatizer Chelsea i to ne samo u Premier Ligi, rekao bih u kontinentalnu pa i svetsku ramku. Chelsea ima moje simpatije posto ljudi uvek ih napadaju da sve rade samo sa parama, a ja ne bih rekao da mozes biti sampion jedinu na tu osnovu - pare. Na to bih dodao i sve kradje i nesrecu koja ih prati u Ligu Sampiona.
                  Isto tako mislim da su ovih Manchester United, Liverpool i Arsenal previse arogantni kao takvih, i kad nemaju sta bolje da ponude od Chelsea uvek ih napadaju zbog istoriju koja nije toliko uspesna kao njihova. Chelsea je bio napadan i da igra dosadan fudbal, mislim da agresivan pristap igre je daleko od dosadan. Prosle sezoni su postignuli 103 gola, tricifrenu brojku, nesto sto Arsene Wenger sa njegovim „vunderkindima“ zeli da uradi svaku sezoni i jos nije uspeo.

                  Ko sto sam rekao, ja se racunam kao simpatizer, ali mozes me zvati navijac, svejedno. %QWT&W

                  Comment


                  • #24
                    Odg: FC Chelsea

                    Prema pisanju engleskog Mirrora, madridski Real spreman je Chelseaju ponuditi zanimljivu razmjenu nogometaša: u London bi otišao Kaka, a u suprotnom smjeru Ashley Cole...

                    Poznato je da novi trener “kraljevskog kluba” Jose Mourinho obožava lijevog braniča Colea, kojeg je svojedobno i doveo u Chelsea iz gradskog rivala Arsenala.

                    Odmah po dolasku u Madrid, portugalski je stručnjak kao jednu od glavnih meta označio upravo engleskog reprezentativca, no Chelsea ne želi ni čuti za prodaju, čak ni za spominjanih 30 milijuna funti.

                    S druge strane, dojam je da Mourinho previše ne mari za Kaku koji je prošlo ljeto stigao iz Milana za 65 milijuna eura, no na Santiago Bernabeuu nije bio ni blizu razine iz svojih talijanskih dana. Stoga su u Realu, čini se, došli na ideju da bi bilo dobro pokušati realizirati razmjenu Kaka - Cole, posebno kad se uzme u obzir da je menadžer Chelseaja Carlo Ancelotti trenirao brazilskog veznjaka u Milanu i o njemu ima iznimno visoko mišljenje.

                    Sljedeći bi dani trebali pokazati je li moguće realizirati ovakvu zamjenu ili će glavni “glumci” i dalje ostati u sadašnjim klubovima.

                    Bilo bi dobro da nam kaka dodje u Chelsea.

                    Comment


                    • #25
                      Odg: FC Chelsea

                      Do kraja ljetnog prelaznog roka bi se moglo dogoditi iznenađenje", nedavno je kazao Thierno Seydi, menadžer Didier Drogbe, te najavio mogući odlazak svog klijenta sa Stamford Bridgea, iako Chelsea ne planira pustiti reprezentativca Obale Slonovače.
                      Takav slijed događaja i nije nemoguć, posebno kada se uzme u obzir da reprezentativca Obale Slonovače želi Manchester City, koji je već ranije doveo igrače poput Yaya Toure, Davida Silve, Jerome Boatenga...

                      No, u Chelseaju su svjesni da će jednog dana, kat-tad, ostati bez svog prvog strijelca, koji je u prošloj sezoni postigao 29 pogodaka.

                      Da je tako, pokazuje i činjenica da Plavci već neko vrijeme pokušavaju dovesti napadača. Na Stamford Bridgeu su ranije bili zagrijani za Alexandre Pata, Emmanuel Adebayora, ali i Fernando Torresa, za kojeg su poslali ponudu u Liverpool, tešku 50 miliona funti.

                      Nakon što je "plan A" propao, a poemnuti odbili pojačati aktuelne engleske prvake, na Stamford Bridgeu su se okrenili drugom, "planu B".

                      Tako je prva želja Sergio Aguero, argentinski napadač koji već nekoliko sezona nosi dres madridskog Atletica, a 22-godišnjak je javno izrazio želju da zaigra u "jednom od najjačih klubova u svijetu".

                      Sergio Aguero košta 30 miliona funti, a potpuno je različit tip napadača od Drogbe. Druga opcija je, navodno, bh. reprezentativac Edin Džeko, a svi dobro znamo u kakvom je položaju Dijamant. Naime, žele ga još City i Juventus, pa navodno i Bayern, ali ga Wolfsburg još uvijek ne pušta.

                      Uglavnom, Londožani su se okrenuli "planu B" i nastojat će angažovati Aguera i(li) Džeku.BILO BI SUPER DA DŽEKO DOĐE h5g6k8

                      Comment


                      • #26
                        Odg: FC Chelsea

                        Ako izgube Drogbu,mogu da se pozdrave sa titulom @(*6sd$%
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Odg: FC Chelsea

                          Drogba ostaje u Chelsea-u jos 2 godine. Mozda i tri ali nisam siguran za to. Drogba kao igrac je t.z. late developer, mislim da se razumemo sta zelim da kazem. Mozda ode kao slobodan igrac tada posto u septembru je potpisao novi ugovor za tri sezone, ali sad ne ide nikud.

                          Comment


                          • #28
                            Odg: FC Chelsea

                            Izgubili smo danas sa Mančom, ali nisam zabrinut, nismo loše igrali. Više me brine što je Cech povrijeđen, samo da se on što prije vrati među stative. Na startu prvenstva imamo lagan raspored, očekujem u prva 3 kola 9 bodova i odmah preuzimanje prvog mjesta. Veći dio meča bili smo dominantni na terenu. Raduje dobra partija Essien-a. To što je prethodne 3 sezone pobjednik ove utakmice osvajao prvenstvo me nimalo ne zabrinjava, tradicije tog tipa su tu da se ruše. Vrijeme je da se konačno uzme Liga šampiona, ona i prvenstvo bi bili dovoljni ove sezone. $a$7# $a$7#

                            Comment


                            • #29
                              Odg: FC Chelsea

                              Deco(32) je prije par dana otisao u rodni Brazil gdje je potpisao za Fluminense..danas ce biti sluzbeno predsavljen, a trebao bi za 2 godine provedene u Brazilu zaraditi 18 mil.$...

                              Comment


                              • #30
                                Odg: FC Chelsea

                                Odbranit ce titulu 100% , vratio se najbolji igrac , Essien

                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X