Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: FC Chelsea

    Veoma lepa igra Sanderlenda.

    Comment


    • Odg: FC Chelsea

      Carlo Ancelotti
      "Najgora utakmica pod mojim vodstvom"
      Aktuelni engleski nogometni prvak Chelsea, Carlo Ancelotti, u nedjelju je šokantno poražen na Stamford Bridgeu s 3-0 od Sunderlanda u sklopu 13. kola Premiershipa.

      Sunderland je od početka do kraja utakmice bio bolja ekipa na terenu, svoju kvalitetniju igru okrunio je trima golovima i tako nanio Chelseaju najteži poraz otkako je ruski tajkun Roma Abramovič 2003. godine kupio klub.

      "Izgubili smo jer je Sunderland bio bolji od nas. Sve je u ovoj utakmici bilo krivo i nitko od mojih igrača nije odigrao dobro. Nisam nikad ranije ostvario ovakav rezultat s Chelseajem. Sunderland je odigrao fantastičnu utakmicu, njegovi su igrači bili borbeniji, imali su bolji pristup. Kada spomenute kvalitete ne pokažete u utakmici onda i nije iznenađenje ovako izgubiti", izjavio je Ancelotti, koji je preuzeo klupu “bluesa” na ljeto prošle godine i potom u debitantskoj sezoni osvojio dvostruku krunu.

      Iako je Chelsea protiv Sunderlanda igrao znatno oslabljen, talijanski strateg nije tražio izgovore u izostancima kapitena Johna Terryja, Franka Lamparda ili Michaela Essiena.

      "I ranije su nam znali faliti važni igrači, pa bismo svejedno igrali dobro. Ali ovoga je puta bilo drugačije. Nismo uspjeli igrati naš nogomet. To je sigurno bila najlošija igra tima pod mojim vodstvom."

      Na kraju je Ancelotti objasnio kako je poslije utakmice reagirao u svlačionici.

      "Nisam vikao na igrače već sam želio s njima porazgovarati bez emocija. I kada je sve išlo sjajno prije nekoliko mjeseci, govorio sam da će doći teški trenuci. Sada su oni stigli i moramo poraditi na nekim stvarima na treninzima, regrupisati se i igrati bolje nego protiv Sunderlanda."

      Chelseajev poraz omogućio je prvim pratiteljima da mu se dodatno približe, pa tako londonski plavi nad drugoplasiranim gradskim rivalom Arsenalom imaju tek dva boda prednosti, a tri boda prednosti nad trećeplasiranim Manchester Unitedom.

      Comment


      • Odg: FC Chelsea

        Jeste da im nije igralo nekoliko standardnih igrača ali opet to ne bi smelo da bude izgovor za ovakvu partiju. Moram da priznam da sam se prevario u proceni i da nisam očekivao da Čelsi može ovako da kiksira. Vodiće se tu, po svemu sudeći velika borba za titulu do kraja.

        Comment


        • Odg: FC Chelsea

          [quote author=Janko83 link=topic=2678.msg197447#msg197447 date=1289852501]
          Jeste da im nije igralo nekoliko standardnih igrača ali opet to ne bi smelo da bude izgovor za ovakvu partiju. Moram da priznam da sam se prevario u proceni i da nisam očekivao da Čelsi može ovako da kiksira. Vodiće se tu, po svemu sudeći velika borba za titulu do kraja.
          [/quote]
          Mozda ce se voditi velika borba do kraja, ali u nju nece biti Chelsea. Chelsea ce doziveti krah, ako vec ne u decembru, to ce se dogoditi na kraju marta/pocetak aprila.

          Comment


          • Odg: FC Chelsea

            Smenili Ray Wilkins-a sa mesta asistenta menadžera...
            Sad i Ancelotti razmišlja o odlasku, mada to je manje verovatno &+I}\

            http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=474058

            Sve se okrenulo protiv Chelsea-ja...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Odg: FC Chelsea

              Neka se Anceloti vrati u Milan. &+I}\

              Comment


              • Odg: FC Chelsea

                Ne treba nam sad h5g6k8
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Odg: FC Chelsea

                  Kako ne treba? Ovaj Massimiliano Allegri nema pojma. *%@(D!RY-

                  Comment


                  • Odg: FC Chelsea

                    Da nema pojma Milan ne bi bio prvi na tabeli
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Odg: FC Chelsea

                      [quote author=-dacha- link=topic=2678.msg201652#msg201652 date=1290433860]
                      Da nema pojma Milan ne bi bio prvi na tabeli
                      [/quote]

                      Da je tu Anceloti bili bi ubedljivije prvi. Massimiliano Allegri ima slabo trenersko iskustvo nije trenirao jake klubove.

                      Comment


                      • Odg: FC Chelsea

                        Ma Ancelotti ide iz Chelsea, to ce biti klupska odluka. To sto on i sam zeli da ide je samo olaksavajuca okolnost. Ali se to nece dogoditi do kraja sezone, mozda u januar zbog sve ociglednieg kraha Chelsea u decembru, ali ne verujem.

                        Comment


                        • Odg: FC Chelsea

                          Nije Chelsea preko noći zaboravio igrati fudbal. Ovakav pad se desio i prošle godine, pa je na kraju sve ispalo kako treba. Bitno je da konkurenti prosipaju bodove, a Chelsea će se vratiti, mada sam poprilično siguran da je glavni colj ove godine Liga prvaka...

                          Comment


                          • Odg: FC Chelsea

                            [quote author=muchosgracias link=topic=2678.msg197469#msg197469 date=1289853008]
                            Mozda ce se voditi velika borba do kraja, ali u nju nece biti Chelsea. Chelsea ce doziveti krah, ako vec ne u decembru, to ce se dogoditi na kraju marta/pocetak aprila.
                            [/quote]

                            Nije mi jasno ko će se onda boriti za titulu? Manchester, Arsenal, City? Pa svi su u istom s*anju kao Chelsea...

                            Comment


                            • Odg: FC Chelsea

                              Dobrodosao na forum,Virtu4L. %QWT&W
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: FC Chelsea

                                Hvala %QWT&W

                                Comment

                                Working...
                                X