Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by amare@stodermaire View Post
    sad da vidimo Hilarija posto to je trenutno najgora tacka u timu...ako bude branio kao do sad protiv junajteda nam ne gine 5komada..
    Jeste on zabrljao nekoliko puta, pogotovo u mecu protiv Norwica,ali mene on ne brine,dobar je on golman. Solidno je odradio svoj posao u ova dva meca.
    Sjecam se utakmice protiv barselone u LS,kada je on trebao da brani( tada su i Cech i Cudicini bili povrijedjeni).Svi su mislili da ce da brani lose,ali on je odlicno odradio posao,imao nekoliko odlicnih intervencija. Taj mec smo dobili 1-0 ;) (Drogba je bio strijelac)
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by ivan piper View Post
      Jeste on zabrljao nekoliko puta, pogotovo u mecu protiv Norwica,ali mene on ne brine,dobar je on golman. Solidno je odradio svoj posao u ova dva meca.
      Sjecam se utakmice protiv barselone u LS,kada je on trebao da brani( tada su i Cech i Cudicini bili povrijedjeni).Svi su mislili da ce da brani lose,ali on je odlicno odradio posao,imao nekoliko odlicnih intervencija. Taj mec smo dobili 1-0 ;) (Drogba je bio strijelac)
      to se i ja secam ma da bi ja pre stavio ross turnbull branio je on u drugom mecu protiv Intera bilo je 1-0 za inter ali dobro je branio ima nekolko dobrih intervencija inace u tom mecu je strelac bio eto u 82 minutu..eliminacije celsija u LS nemogu da zaboravim...

      Comment


      • http://www.sportal.rs/news.php?id=57514

        odresio kesu i platio u sad ce se igraci koji igraju Desnog Beka mnogo vise truditi.....mislim na Van Der Vila i Bosingvu...

        Comment


        • Originally posted by amare@stodermaire View Post
          http://www.sportal.rs/news.php?id=57514

          odresio kesu i platio u sad ce se igraci koji igraju Desnog Beka mnogo vise truditi.....mislim na Van Der Vila i Bosingvu...
          Ja nigdje nisam nista nasao za Van der Wiel-a. ;)

          A sportal ti je ubjedljivo najlosiji domaci sportski sajt. Naravno konkurencija je velika, ima ih jos, ali mislim da oni prednjace po lazima.

          EDIT: Navodno Arsenal sprema ponudu od 8M funti za Alex-a....
          Last edited by bracala; 29-08-11, 11:34.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Harry Redknapp has revealed that Luka Modric remains so unhappy at Tottenham that he came to see him just two hours before kick-off on Sunday and asked to be omitted from the team that was mauled 5-1 by Manchester City.

            http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-kick-off.html


            Ako ga sad ne dovedete sledeći transfer rok je vaš 100 posto čovek prosto želi da igra za vas
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Harry Redknapp has revealed that Luka Modric remains so unhappy at Tottenham that he came to see him just two hours before kick-off on Sunday and asked to be omitted from the team that was mauled 5-1 by Manchester City.

              http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-kick-off.html


              Ako ga sad ne dovedete sledeći transfer rok je vaš 100 posto čovek prosto želi da igra za vas
              Vidjecemo...ne vjerujem da ce ga dovesti ovog prelaznog roka. Procitao sam i da su odustali od njegovog dovodjenja. Volio bih da dovedu nekoga tu na sredini, valjda ce to biti Moutinho.

              Benayoun bi mogao otici...
              http://www.skysports.com/story/0,,11668_7136969,00.html
              Last edited by bracala; 29-08-11, 14:19.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • jbt jos 2 dana do kraja prelaznog roka (ako se ne varam) a veznjaka ni na vidiku..
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                  http://www.sportal.rs/news.php?id=57514

                  odresio kesu i platio u sad ce se igraci koji igraju Desnog Beka mnogo vise truditi.....mislim na Van Der Vila i Bosingvu...
                  Pfff, da kao sto tata Mumi taj sportal je nagori moguci...
                  Plus, to je previse para, jest van der Wiel dobar i talentovan al ne vredi toliko novca.. Sto se tice Modrica, Rednap je stvarno ludji nego sto sam mislio, ako nije prihvatio 40 mil funti, za te pare je mogao je da dovede bilo kog iraca koji bi zamenio Modrica, ovako ce imati igraca koji i ne zeli da igra na najvisem nivou.
                  @tata Mumi Ne boj se, bice par bombi pred kraj, uvek ih je bilo i uvek ce da bude...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    jbt jos 2 dana do kraja prelaznog roka (ako se ne varam) a veznjaka ni na vidiku..
                    To jeste zabrinjavajuce. Pritom izgleda da ce Benayoun otici, ne razumem zasto ga pustaju, jedino ako on bas zeli da ide. Ali npr. meni bi pre on igrao na krilnim pozicijama nego Anelka, Malouda i Kalou. Mnogo je kreativniji igrac, imam dobar odnos sa Torresom, i na neki nacin je nepredvidiv, uvek ima lucidne poteze. Uopste je veoma koristan igrac za rotaciju, jer je tehnicki potkovan, i moze da igra na vise pozicija. Mozda ipak on hoce da negde igra redovno, sto je razumljivo, ali nadam se da Chelsea nije taj koji inicira transfer.
                    Na kraju ce mozda cak Modric i preci u Chelsea. Ne razumem Tottenhemovu logiku, on ne zeli da ostane, dobili su ponudu od 40M sto je itekako previse, i oni odbiju. Iskreno vise bih voleo da dovedu Moutinha ili Guarina. A jedva cekam da vidim ovog Davilu u akciji, ako dobije sansu.

                    EDIT: Evo klip sa youtube-a: http://www.youtube.com/watch?v=h8tgl9ohQf4

                    Deluje odlicno, ovakav tip igraca je potreban Chelsea-ju. Neko agilan sposoban da resi utakmicu. Mogao bi da bude iznenadjenje, kao Chicharito prosle sezone...
                    Last edited by Tony_G; 29-08-11, 18:53.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nacekaces se da ga vidis u dresu celsija ima neki problem sa radnom dozvolom tako da bi trebao da bude poslat u Vitese na pozajmnicu...

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        To jeste zabrinjavajuce. Pritom izgleda da ce Benayoun otici, ne razumem zasto ga pustaju, jedino ako on bas zeli da ide. Ali npr. meni bi pre on igrao na krilnim pozicijama nego Anelka, Malouda i Kalou. Mnogo je kreativniji igrac, imam dobar odnos sa Torresom, i na neki nacin je nepredvidiv, uvek ima lucidne poteze. Uopste je veoma koristan igrac za rotaciju, jer je tehnicki potkovan, i moze da igra na vise pozicija. Mozda ipak on hoce da negde igra redovno, sto je razumljivo, ali nadam se da Chelsea nije taj koji inicira transfer.
                        Na kraju ce mozda cak Modric i preci u Chelsea. Ne razumem Tottenhemovu logiku, on ne zeli da ostane, dobili su ponudu od 40M sto je itekako previse, i oni odbiju. Iskreno vise bih voleo da dovedu Moutinha ili Guarina. A jedva cekam da vidim ovog Davilu u akciji, ako dobije sansu.

                        EDIT: Evo klip sa youtube-a: http://www.youtube.com/watch?v=h8tgl9ohQf4

                        Deluje odlicno, ovakav tip igraca je potreban Chelsea-ju. Neko agilan sposoban da resi utakmicu. Mogao bi da bude iznenadjenje, kao Chicharito prosle sezone...
                        I ja mislim da ipak to Benayoun zeli. Jer zeli on igrati, zeljan je igre...Valjda ce to biti Moutinho. Ubrzo cemo saznati jer nije ostalo previse vremena.

                        I ja imam neki predosjecaj da bi ovaj Davila mogao biti pun pogodak. A i ako ne bude kojim slucajem, njegov transfer je smijesan...ali bih volio da pokaze svoj talenat. ;)

                        Originally posted by FresHMaN91 View Post
                        Pfff, da kao sto tata Mumi taj sportal je nagori moguci...
                        Plus, to je previse para, jest van der Wiel dobar i talentovan al ne vredi toliko novca.. Sto se tice Modrica, Rednap je stvarno ludji nego sto sam mislio, ako nije prihvatio 40 mil funti, za te pare je mogao je da dovede bilo kog iraca koji bi zamenio Modrica, ovako ce imati igraca koji i ne zeli da igra na najvisem nivou.
                        @tata Mumi Ne boj se, bice par bombi pred kraj, uvek ih je bilo i uvek ce da bude...
                        A dobro, sto jest jest.;)
                        Ne bi me cudilo da u zadnjem satu prelaznog roka dodje jedan igrac u Chelsea.

                        EDIT: Drogba nece igrati za reprezentaciju, sto je i razumljivo. Ostaje u Londonu na lijecenju.
                        http://www.skysports.com/story/0,,11668_7137639,00.html

                        @Mandanda - moguce je da ce Davila na pozajmicu...
                        Last edited by bracala; 29-08-11, 20:13.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Sad se pojavi ovo da Wenger razmislja o Benayounu.

                          http://www.skysports.com/story/0,,11670_7137701,00.html
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ja ne bih volio da ode Benayoun, dobar je igrac, zna odlicno da posalje loptu u prostor i tako stvori sansu napadacima, a Torresu bi to itekako koristilo ;)
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Ni ja ne bih volio da ode, ali vjerovatno i on zeli konstantno igrati pa je to razlog njegovog odlaska...;)


                              Ali ko ce doci od veznjaka? Mene uzasno interesuje...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Joooj sta bih dao da Sneijder nekim cudom dodje
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X