Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad sam se ukljucio Dodgersi gube 5:0
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Darvish je bas zajebao... jos gore nego sto je zajebao u trecoj. Jbt, Kershaw baca kao lud a imao nepuna dva dana da odmori.

      Morton flamethrower trenutno.

      Comment


      • Turner, Bellinger, Puig... Dako nesto naprave sad.

        Comment


        • Darviš ih je ukanalio. Ako sad ne iščupaju 2 runa to bi bilo to.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • K*rcina... Bas ih jede Morton veceras.

            Edit: Nema sta, zasluzili su. Fenomenalan tim.. meni je drago zbog Verlander-a, kao da mi je iz kuce
            Last edited by powerslave; 02-11-17, 04:08.

            Comment


            • Uuuu jbt, poginuo Roy Halladay

              Comment


              • Da li ovo Stanton dolazi kod Judge-a?

                Comment


                • Od juce i zvanicno clan HoF!

                  Comment


                  • Darvish u Cikagu, Hosmer u San Dijegu i evo od juce J.D. Martinez u Bostonu. Ne volim Red Sox-e nikako a on mi je jedan od omiljenih igraca tako da cu ih koliko-toliko pratiti zbog njega... a i dobar je to transfer jer ce biti paklena borba za diviziju izmedju njih i NYY-a. Padres-i su previse dali Hosmer-u, ali koga boli ona stvar... nista novo od njih. Jos me interesuje da vidim dje ce Arrieta. Nisam citao sta se pise po forumima, ali cijenim da ce generalno misljenje biti da su Red Sox-i precijenili J.D.-a... mozda sam ja u zabludi, ali on ako bude odigrao makar 150 utakmica, mislim da ce imati bolju sezonu nego Stanton zbog kojeg navijaci vide J.D.-a kao utjesnu nagradu.

                    Comment


                    • Tim Lincecum potpisao za Rangers-e... The Freak is back

                      Comment


                      • https://www.google.com/amp/s/amp.mlb...ajors.amp.html

                        Interesantan intervju sa Samardzijom. Nisam do sad imao prilike da cujem/procitam kako ih u fudbalu dresiraju da ne razmisljaju mnogo.

                        Comment


                        • Altuve 5 godina $151m kukala ti majka...

                          Comment


                          • Ko je taj?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Pa kako ko je jbt Jose Altuve iz Astros-a

                              Comment


                              • Justin Turner polomio zglob. Out makar 45 dana... koje sranje jbt, sad kad treba da pocne sezona.

                                Nego, sezona pocinje za 9 dana. Valjalo bi da ove godine malo aktiviramo temu. Dosta da nas bude 3-4 da tema bude aktivna. Eno na hokeju Petar, Fiksni i moja malenkost uz povremene posjete Trigger-a, obaramo rekorde kad je u pitanju broj postova u temi za NHL. Mogli bi nesto slicno i odje da napravimo, samo ako nas ima voljnih

                                Comment

                                Working...
                                X