Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra utakmica u Hjustonu veceras. Altuve, za sad, bas nema srece.

    Comment


    • Price vs Kershaw... Pa da vidimo uzima li Boston titulu veceras. Svakako vrhunski WS za sad.

      Comment


      • E bogami, Price odlican veceras. Prvi PO u karijeri da dobro baca... sve su prilike da Red Sox uzimaju titulu veceras.

        E kakvu je rotaciju Detroit imao prije 5-6 godina i nista.. I evo se svi oni sad redom kite u drugim timovima.

        Comment


        • Cetvrta titula od 2004. na ovamo. Nema sta, stvarno su zgazili ovu sezonu.

          Comment


          • According to ESPN.com's Jeff Passan, Machado and the San Diego Padres agreed to terms on a contract Tuesday following his half-season stint with the Los Angeles Dodgers. Mark Feinsand of MLB.com reported the 10-year deal is worth $300 million, making it "the biggest free-agent contract in the history of American sports.

            Nevjerovatno mi je da je zavrsio u Padresima i ako se to provlacilo vec duze vrijeme. Sad cekamo dje ce Harper.
            Last edited by powerslave; 20-02-19, 06:07.

            Comment


            • Evo ga Harper u Filadelfiji. Trinaest godina - 330 miliona. Biće zanimljivo njegovo prvo gostovanje u Vašingtonu.

              Analiza njegovog dolaska i sastava Filisa: https://www.mlb.com/video/strengths-...3?tid=49502912

              Mislim da je Filadelfija sastavila dosta ozbiljan tim, doveli su i Džej Ti Realmuta iz Marlinsa.
              FC INTERNAZIONALE MILANO
              AL: Oakland A's NL: New York Mets

              Comment



              • Star center fielder Mike Trout and the Los Angeles Angels are finalizing the largest contract in professional sports history, a 12-year deal worth more than $430 million that will smash previous records and could keep the greatest player of his generation with the Angels for the remainder of his career, sources familiar with the deal told ESPN on Tuesday.

                Trout, who has won two American League MVP awards and finished second four times, will receive an average of nearly $36 million a year, topping Zack Greinke's previous record average of $34.4 million with the Arizona Diamondbacks.

                The $430 million-plus total is more than 30 percent larger than the $330 million deal Bryce Harper signed with the Philadelphia Phillies on March 2 and bests boxer Canelo Alvarez's deal with DAZN by more than $65 million.

                Trout, 27, was due to be a free agent following the 2020 season, at which point he was expected to set off a frenzied bidding war among the largest-market teams in the game. The clamoring already had begun, with Harper lobbying for Trout to join him in Philadelphia, 45 miles from Trout's hometown of Millville, New Jersey.

                The Angels will nullify that possibility by ripping up the final two seasons of his six-year, $144.5 million deal and replacing it with the new 12-year deal through the 2030 season, sources told ESPN.

                A generational talent with an unparalleled set of skills among his peers, Trout has put together arguably the greatest start to a career in baseball history. In 1,065 games, he has slashed .307/.416/.573 with 240 home runs, 648 RBIs, 793 runs and 189 stolen bases. No player in history has put up more wins above replacement through his age-26 season than Trout's 64.3.
                Kukala ti majka... Ali neka, momak je olicenje profesionalca i vrhunski igrac.

                Comment


                • A evo i prvog HR-a sezone, Stephen Piscotty.

                  Elem, vjerovatno jedna od poslednjih utakmica za Ichiroa.. ja vjerujem danas i sjutra i to je to.

                  Comment


                  • Sezona pocinje sjutra. Ima li nas nekoliko da pratimo ovo i da odrzavamo temu aktivnom u toku sezone... ili je i ove godine mrka kapa? I NHL tema je zamrla...

                    Comment


                    • Ja pratim, i to puno. Da kažem, navijač sam Metsa, a u AL-u pratim mnogo timova, pre svega Oklend, Jenkije i Boston.

                      U vezi Metsa, sinoć Robinson Kano udario prvi homerun za Metse što je dobar početak, a Hoskins iz Filadelfije udario grendslem.

                      Prelepo...

                      https://www.youtube.com/watch?v=FZ3_lihPZEA
                      FC INTERNAZIONALE MILANO
                      AL: Oakland A's NL: New York Mets

                      Comment


                      • E super, druzicemo se odje onda Pratim i ja redovno i poslednjih nekoliko godina svake sezone podjem na utakmicu jednom ili dvaput, kad mi se ukaze prilika. Navijac sam Tigersa ali pratim i Yankeese jer su mi manje vise svi drugovi navijaci Yankeesa, pa sta cu.. moram Cak sam bukvalno prinudjem od strane jednog od njih koji skuplja autograme bejzbol igraca da svake godine idem sa njim na nekakva desavanja dje obicno dovedu jednog igraca Yankeesa da potpisuje... pa kad sam vec tamo, onda se i ja slikam i dam nesto da mi potpisu Prosle godine sam prodao lopticu koju mi je potpisao Severino za 250$ Ove godine idem za Cooperstown kad bude HoF ceremonija. Ovaj drug je vec bukirao hotel za sva tri dana, jer oce da juri potpise pa sam se uvalio, da mi dupe put vidi

                        Dobar je sport, steta sto kod nas nije bolje ispracen. Elem, mislim da ce Dogersi opet u finale i da ce ponovo izgubiti Iz AL ocekujem nekoga od trojke Astros, Yankees ili Red Sox. Nesto bi mi bilo najdraze da to budu Astrosi, zbog Verlandera.

                        Comment


                        • Stvarno šteta što nije popularan, ja sam slučajno "uhvatio" prenos na ESPN America (nekad je bio taj kanal na kablovskoj) i onda pravilo po pravilo. U Beogradu ima jedan pravi bejzbol teren i tu idem na treninge povremeno pa imam priliku da igram bejzbol uživo i tako više cenim ono što rade oni u MLB-u

                          Kad smo kod divizija, ja mislim da je AL West ubedljivo najneizvesnija u Američkoj ligi jer svi imaju šanse za plejof. Hjuston, Sijetl i Oklend su favoriti, čak i Ejndželsi i Teksas možda mogu da se priključe. U AL East-u je 99% sigurno da Red Sox i Jenkiji idu plejof, samo ostaje da se vidi ko će da igra Wild Card utakmicu.
                          Last edited by milosh-96; 01-04-19, 01:21.
                          FC INTERNAZIONALE MILANO
                          AL: Oakland A's NL: New York Mets

                          Comment


                          • E bogami su lijepo docekali Harpera u Washingtonu

                            Edit: Dobar je bio ESPN America. Tu se pratio NFL, MLB i NHL. Ko sad prenosi MLB kod nas? Znam da je Arena prenosila, ali ono se nije moglo slusati.. uspavanka klasicna uz komentatora koji povrsno poznaje sport i onda nije ni cudo sto ljudi ne mogu i nece da se zainteresuju.

                            Edit: Kakva zavrsnica u LA-u Najinteresantniji ining koji sam gledao u ovih nedelju dana.
                            Last edited by powerslave; 03-04-19, 07:05.

                            Comment


                            • Da, pa on je znao šta ga čeka čim je potpisao za Filadelfiju.

                              Prenosi i dalje Arena, dve-tri utakmice nedeljno. Ali u pravu si za komentatore, prvo samo jedan radi prenose, a trebalo bi da rade dva komentatora. Mnogo nekih statističkih izraza koriste koje bi morali da objasne, jer bejzbol nije košarka ili fudbal pa da svi znaju šta znači npr. "On Base Percentage"... itd... Srećom, na Redditu ima linkova za sve utakmice i MLB Network.

                              Menadžer Oriolsa preksinoć ukrao "no-hitter"-a svom pičeru. Zamenio ga u sedmom iningu sa jednim autom i to pri rezultatu 6:0. Razumeo bih ga nekako da je bilo 1:0,2:0, pa i 3:0. Mogao je da ga pusti da baca dok ne dozvoli hit, pa i home run ne bi bio toliko strašan pri tom rezultatu.
                              FC INTERNAZIONALE MILANO
                              AL: Oakland A's NL: New York Mets

                              Comment


                              • Najjaca stvar koja se desila sinoc je Laureano koji ponovo izbacuje Bogaertsa nevjerovatnim dobacivanjem



                                Ovaj je iz prve utakmice



                                Sanjao ga je Bogaerts sigurno

                                Comment

                                Working...
                                X