Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Mariano ne igra zbog povrede.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #32
      E vidis to nisam znao... Steta, onda ce ga verovatno Brandon League zameniti koji igra fantasticno ove godine u Mariners-ima.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #33
        Jose Valverde ce biti closer, ali svejedno. Niko ne moze zameniti Mariana. Sa druge strane ce biti onaj bradati ludak Wilson.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #34
          Ma nema zamene za Mariana, ono je legenda koja hoda... A, Brian Wilson mi je isto kralj, volim takve neortodoksne likove.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #35
            Ovde se nesto niko ne javlja, mislio sam da vise ljudi prati. Poceo je drugi deo sezone, vec sada se kao glavni favoriti isticu Philies, Rangers, Red Sox, Yankies. Iz senke vrebaju Brewers, Pirates i Indians, eventualno Mets ako budu imali neki ludacki kraj sezone i Cardinals ako Albert bude zdrav. Videcemo ko ce izdrzati, svi ovi timovi imaju bolje sezone nego sto je ocekivano, pogotovo Pirates kojima je ovo prva50%+ sezona posle 18 godina. Ceka nas u svakom slucaju zanimljiva druga polovina i playoff. Rangers su u seriji od 12 pobeda, rekord fransize je 14, veceras se sastaju sa Angelsima i Harenom koji je sjajan kuci.
            Blizi se i kraj prelaznog roka, najtrazeniji je svakako Carlos Beltran iz Metsa, ali igra outfield koji je vec dobro popunjen u ekipama koje su u borbi za titulu, a od onih u kojima bi mogao da igra, jedni nemaju novca ili ne zele da mu daju koliko trazi, u druge on ne zeli da ide. Da Cardinalsi imaju para, sigurno bi ga uzeli i tako napravili udaracku ekipu u rangu Soxa i NYY ali imaju suvise skupih igraca na spisku, a legao bi im jedan outfielder.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #36
              Šone, dobismo vas sinoc, veceras chapter 2.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #37
                Neka, neka, mi smo vas dobijali mnogo puta ove sezone. Poslednjih 2 nedelje mozda imamo velikih problema sa pitcherima, Lester sinoc Napad je jos uvek dobar, mada se malo bore sa situacijom kada imaju ljude na bazama, kontam da je sinoc bio izuzetak. Sad mi je jako zao sto nismo bar pokusali da zgrabimo Umbalda Jimeneza, sada bi nam jako dobro dosao tako dobar starter da razbije ovu losu seriju. Mnogo veruju Lesteru koji realno nije nista posebno, stucace ovako i u oktobru, ali ce onda biti kasno.
                Nista, veceras prenos drugee utakmice sa Fenwaya u 10 na ESPN Americi, to se mora gledati. Ovo je borba za diviziju i domacinstvo u PO seriji, prstace svuda.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #38
                  Jebe me vecerasnji termin, nadam se da cu uspeti da pogledam bar deo... Ma, mi onako igramo redovno, dovoljan je jedan inning da se napravi prednost i resi tekma. Bullpen je pokidao, prvo Logan, pa Soriano, Robertson i za kraj Mariano...
                  Colon je malo podbacio, hvala Bogu pa je Girardi odlucio tacno na vreme da ga izvede jer je Logan iscupao situaciju sa punim bazama. Najbitnije da smo konacno preuzeli prvo mesto.
                  Nista, vidimo se veceras.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #39
                    Cubsi se sprdaju sa Redsima, nadam se da ce skoro biti gotovo da se gleda prava stvar. E da ovako igraju cesce a ne triput godisnje ne bi poslednji put bili sampioni 1908. Velika fransiza, malo uspeha, a opet mnogo publike i uopste navijaca sirom sveta.

                    Edit: Starlin zivotinja, sta im radi, ovako mlad a verovatno najbolji napadacki igrac u MLBu, respect...
                    Last edited by Nebojsa; 06-08-11, 22:08.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      Pa Chicago je to majku mu...



                      Z-a obozavam, covek bolje udara nego sto baca.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #41
                        To bre, Soxi, idemo do titule ove godine. Kako su razbili sinoc CCa, 7 ranova, od toga 5 u jednom iningu, ako se Crawford probudi kao sto jeste ovaj put, nema nikom spasa. Lackey konacno odigrao normalnu utakmicu, sam sebe ubacio u nevolju nekoliko puta, ali se fino i vadio, nek bude takav i na dalje, od njega sasvim dosta. Odbrana odigrala odlicna, 3 double playa, 2 na punim bazama. Jenkijima jako fali A - Rod, kao i nekoliko pitchera, pre svega Chaimberlain, cudno je da su i do ove situacije dosli, ali im za velike meceve trebaju gore pomenuti. CC ocigledno ima problem sa Soxima,ima 3 puta veci ERA protiv nas nego protiv drugih ekipa.
                        Last edited by Nebojsa; 07-08-11, 10:06.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by T-Mac View Post
                          Pa Chicago je to majku mu...



                          Z-a obozavam, covek bolje udara nego sto baca.
                          Z je kraljina, sad kako stigao Garza moze se bez problema staviti na pinch hittera kada Mat startuje. Samo zadrzati glavne igrace, ojacati malo outfield i dovesti jednog levorukog razbijaca (Big Pappi je slobodan posle ove sezone ) i bice nesto od tog tima.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #43
                            Je li moguce da niko ne prati novu sezonu ?
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #44
                              Pratim ja ponekad kad uhvatim.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #45
                                Pratim i ja ali mi smor da pisem jer su Red Soxi uzas Kada Bobby prodrma bullpen onda cu da smaram
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X