Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Yankees danas postavili rekord(negativan doduse, ali svakako vrijedan pomena) 18 strikeouta... I to protiv Tigersa. Dobro je Boyd bacao, nema sta.. ali ovo ide na dusu Yankeesa. Jeste da ih povrede urnisase u ovih prvih nedelju dana, ali ovakav tim da postigne dva runa u dvije utakmice protiv Tigersa i to sa 18 strikeouta danas, bas sramota. A jes mi milo vala

    Comment


    • Mogli su Jenkiji sad u ovom lošem nizu Red Soksa da naprave +5, znam da je još rano za bilo kakve kalkulacije, ali oni gube od Oriolsa i Tajgersa, pa su sada tu negde sa njima. A sad im se i Tulovicki povredio.
      FC INTERNAZIONALE MILANO
      AL: Oakland A's NL: New York Mets

      Comment


      • Red Soxi su odron trenutno. Gledao sam zadnje cetiri utakmice, ukljucujuci i ovu sto je sad u toku. Ne znaju kud udaraju.

        Edit: Ali sta radi Laureano
        Last edited by powerslave; 05-04-19, 00:47.

        Comment


        • Ali sudije su najjače u MLB-u: https://www.youtube.com/watch?v=v3lkiNJp554

          --------
          Sinoć su igrali od 21h pa sam gledao, stvarno je uživanje gledati Ejse ove sezone. Piskoti i Kris Dejvis u napadu + Loreano i Čepmen u odbrani. Nadam se da će i u seriji sa Hjustonom da naprave povoljan rezultat. Za onaj jedan poraz od Red Soksa može da se krivi i Profar koji rutinski double-play nije napravio.
          Last edited by milosh-96; 06-04-19, 02:18.
          FC INTERNAZIONALE MILANO
          AL: Oakland A's NL: New York Mets

          Comment


          • Ma Kulpa je seronja klasicni. Istina je da ima sudija u MLB-u koji ce izmisljati strikeove protiv timove koje iz nekog razloga ne vole, ali Kulpa je jedan govnar klasicni. Menj nije jasno kako ga do sad neko nije iznabadao

            ..gledaj ovoga levata Hernandeza(Blue Jays). Kreten on od rukavice nije vidio loptu Po ko zna koji put da njemu ispada lopta ili da masi hvatanje. Ne znam koji kurac ga i dalje trpe.

            Edit: Puce deGrom veceras. Mislio sam da ce oboriti rekord, ali jbg.

            Btw, Verlander i Gerrit Cole je vjerovatno najbolji 1-2 punch u MLB-u od kako su Randy Johnson i Curt Schilling bacali za Diamondbackse pa na ovamo. Gledam kako Cole rutinira Yankeese pa mi eto pade na pamet kakav je to tandem

            Edit: Sad vidjeh kako se prosuo Ozuna ahahahahahahahahahah nema video na YT, izbacice neko sjutra sigurno pa cu okaciti.
            Last edited by powerslave; 10-04-19, 06:12.

            Comment


            • Comment


              • A sta se ovo ljudi dogada sa Bostonom?

                Comment


                • Ne znam... izgleda da imaju opasan hangover. Mada ovo vec sad djeluje zabrinjavajuce. Ne zna se ko je gori da li startna rotacija predvodjena Saleom koji se raspada(ma nikad gori nije bio) ili napad... statisticki su bacaci gori(medju tri najgore grupe u ligi) ali ni napada nije puno bolji jer su i oni po svim statistikama u donjem dijelu tabele. Cak i igraci u polju se jako lose kotiraju po broju napravljenih gresaka. Ma uzas na svim frontovima. Jeste da su otvorili sezonu sa 11 utakmica u gostima i to sve dan za danom, ali nije ni to izgovor.

                  Sreca njihova sto Yankeesi kubure sa povredama pa je samo dvije utakmice razlike... ali dok se oni raspadaju Raysi drze prvo mjesto.. jako dobro su poceli sezonu a ne treba zaboraviti da je taj tim pobijedio 90 utakmica prosle sezone.

                  Comment


                  • Comment




                    • A sinoc je i Frazier povrijedio clanak na lijevoj nozi... ne znam oce li i on odusustvovati.. znam da je copao i da su morali da ga zamotaju trakom da bi zavrsio utakmicu. Zavrsila tekma nedje oko 02:30 po Istocnom... meni bilo dosadno pa sam ispratio do kraja.

                      Comment


                      • CC Sabathia dosao do 3000 strikeouta. Sedamnaesti bacac u istoriji kome je to poslo za rukom, a tek treci ljevak jer su to prije njega postigli samo legendarni Steve Carlton i Randy Johnson vjerovatno dva najbolja ljevaka svih vremena. Svaka mu cast.. sjecam se da sam ga slao u penziju onda 2015. kad se pred WC utakmicu sam prijavio za rehabilitaciju... raspadao se covjek, ali bogami je fino ozivio karijeru.

                        Comment


                        • Svaka čast za Sabatiju, nema šta. Samo je malo lenj Nije ni probao da trči ka prvoj bazi u jednoj situaciji

                          Da se okrenem Metsima, onaj Familija ako nas ne košta plejofa ove sezone niko neće. Sinoć prednost u devetom iningu 3:1, dva auta već napravio i on dozvoli dva rana nakon toga. Sreća pa su palice bile raspoložene sinoć i u desetom walkoff pobeda.

                          Jedno pitanje, Kalavej kaže kako je klouzer Edvin Dijaz imao dan odmora sinoć, sad se pitam, jel vredi prosuti pobedu (u tesnoj trci sa Filisima) zbog pet-šest bacanja koje je mogao sinoć da napravi i spreči da ceo tim igra dodatne ininge.
                          Last edited by milosh-96; 01-05-19, 22:30.
                          FC INTERNAZIONALE MILANO
                          AL: Oakland A's NL: New York Mets

                          Comment


                          • Pa fino je odmorio Diaz... ja da sam na mjesto deGroma, jebao bi mu sve po spisku za ono juce. Mada nije ni onaj nesrecnik kriv za sve... napr sto deGrom napokon dobro bacao, a napada nidje.

                            Sta se desava sa Syndergaardom ove sezone? Raspada se momak.

                            Corey Kluber polomio podlakticu

                            Edit: Evo Noah udari HR

                            Edit: Bogami me je danas demantovao.
                            Last edited by powerslave; 02-05-19, 20:42.

                            Comment


                            • Može da se kaže da je sam dobio ovu utakmicu danas. Upisao jedini ran tim homerom, bacao 9 izmena (celu utakmicu), i nije dozvolio nijedan ran.
                              FC INTERNAZIONALE MILANO
                              AL: Oakland A's NL: New York Mets

                              Comment


                              • Odlican je bio danas. Zbog njega sam i gledao utakmicu.

                                Nego, kako su jako Bellinger i Yelich poceli sezonu Samo da obojica ostanu zdravi jer bi ovo mogla biti epska trka izmedju njih dvojice.

                                Comment

                                Working...
                                X