Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dejanmm i Nebojša hvala za objašnjenje , zaista već neko vreme se nakanjujem da počnem da pratim baseball i sad kad mi je malo jasnije sigurno će biti lakše za praćenje.

    Comment


    • Originally posted by dragana10 View Post
      Dejanmm i Nebojša hvala za objašnjenje , zaista već neko vreme se nakanjujem da počnem da pratim baseball i sad kad mi je malo jasnije sigurno će biti lakše za praćenje.
      Dobrodosla Nadam se da ces biti aktivna. Sta god treba, pitaj slobodno, bejzbol nije sport koji se razume posle nekoliko utakmica, vec su potrebni meseci i sezone. Barem meceva ima na kilo i ESPN sve zivo prenosi, a imaju odlicne i komentatore pa se lakse udje u materiju.

      I kako vidim logo Kelta, moras da navijas za Soxe, to se podrazumeva
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Dobrodosla Nadam se da ces biti aktivna. Sta god treba, pitaj slobodno, bejzbol nije sport koji se razume posle nekoliko utakmica, vec su potrebni meseci i sezone. Barem meceva ima na kilo i ESPN sve zivo prenosi, a imaju odlicne i komentatore pa se lakse udje u materiju.

        I kako vidim logo Kelta, moras da navijas za Soxe, to se podrazumeva
        White Soxe
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          White Soxe
          Tisina tu, luzeri iz crnackog dela Chicaga se ne racunaju, jedni su Soxi.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Dobrodosla Nadam se da ces biti aktivna. Sta god treba, pitaj slobodno, bejzbol nije sport koji se razume posle nekoliko utakmica, vec su potrebni meseci i sezone. Barem meceva ima na kilo i ESPN sve zivo prenosi, a imaju odlicne i komentatore pa se lakse udje u materiju.

            I kako vidim logo Kelta, moras da navijas za Soxe, to se podrazumeva
            Hvala. Naravno za Red Soxe. Sreća pa imam ESPN, a pošto preko leta nema baš sporta ništa nam drugo ne preostaje nego da gledamo baseball.

            Comment


            • Tokom leta je ok, ali je oktobar prava stvar. Kad smo vec kod toga, jos jedan odlican dokumenarac, ovaj put o jednom od najvecih preojreta u istoriji americkog sporta, 2004. godina, Boston i pocetak skidanja Bambina sa ledja.

              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Soxi oducili Blue Jayse od zivota sa sve Dickeyem, Will 3 komada, malo falilo za 4 HR sa kojim bi postao rekorder fransize u jednoj utakmici. Sutra home opener, Fenway je spreman.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • vredi li to odigrati ? 1.7 kvota... ja kolko vidim buchholz i chen startni

                  Comment


                  • pMLB2-13298499dt.jpg

                    Večeras na Espn u 20h live Boston - Baltimor.
                    Last edited by czbg; 08-04-13, 09:21.

                    Comment


                    • Originally posted by dejanmm View Post
                      vredi li to odigrati ? 1.7 kvota... ja kolko vidim buchholz i chen startni
                      Ja bih igrao, stvarno ovo na pocetku izgleda bas dobro, koliko god da Oriolsi nikako nisu naivni, Opening day na Fenwayu kroz istoriju tesko uzimaju Jenkiji, a kamoli oni.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • espn ukljucen, novci uplaceni...idemo carapani !

                        Comment


                        • Šta znači druga i treća kolona kod rezultata?

                          Comment


                          • Druga je hits, odnosno broj udaraca kada je batter dosao do baze. Treca su greske, odnosno one greske koje dovode do osvajanja baze.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • ajoj tekme. sad sam ko oni ameri sto zabodu glavu dole i cekaju da ih probudi onaj zvuk udarca pa da skoce...

                              Comment


                              • Ide malo tesko bez Big Pappija, bitno da je odbrana tu koliko god da Clay nema sjaju partiju. Moraju duze da drze onog kosookog, po cenu da sve izbacuju foul. Imao je nekoliko ininga sa jednocifrenim brojem pitcheva, ne sme tako..
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X