Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    JA zaboravio za ovu temu ... Vidim ima nas pomalo fanova, prosle sezone sam svrljao kroz sezonu , pratio na areni sve meceve koje sam mogao , ove isto pratim , pogledam par meceva kad imam vremena, navijam za Jenkije iako nisam sad neki ogroman fan kao recimo u kosarci za Knickse ... Valjda ce nesto napraviti ove sezone ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #62
      Kakav je Bog Prince.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #63
        Suzuki Ichiro presao u Yankees. Colby Lewis zavrsio sezonu zbog povrede.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #64
          Hvala Miko




          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #65
            Ova sezona MLB lige je kao savrsena za moje favorite...Jenkisi prvi u svojoj diviziji, Sinsinati u svojoj, dok mi Atlanta trenutno drzi vajld kard u nacionalnoj ligi Vasington najprijatnije iznenadjenje, takodje su mi super, a nadam se samo da ce na zapadu San Francisko prestici Dodzerse i otici u plej of seriju.

            Sampioni Kardinalsi nista posebno, mada su oni prosle sezone gas dodali upravo u poslednjih mesec dana, dok su Red Soksi i Filadelfija definitivno promasaj
            sigpic

            Comment


            • #66
              Originally posted by T-Mac View Post
              Hvala Miko





              Tek sad ovo vidim , sta bi ovo trebalo znaciti
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #67
                Usli smo u poslednjih 15-ak dana regularne sezone...

                I dok se u americkoj ligi jos uvek nista ne zna oko ucesnika plaj ofa, u nacionalnoj se vec zna da su Vasington, Sinsinati i San Francisko osvojili svoju diviziju, a Atlanta skoro siguran dobitnik WC. Da sam mogao da izreziram bolje ne bih mogao, sobzirom da su mi ova 4 tima uz NYY omiljeni Vasington je pokazao najvise ove sezone, ali milion puta se pokazalo da kad dodje plej of, tu favorita nema. Ocekivao sam vise od sampiona Sent Lujsa i uvek nezgodne Filadelfije, ali nista od toga...LA Dodzersi su odlicno zapoceli sezonu i konacno sam mislio da mogu ove godine do play ofa, ali ih je San Francisko iskusno prestigao.


                Sto se tice Americke lige, u sve tri divizije se vodi paklena borba...Na istoku NYY i Baltimor, mada je i Tampa tu blizu, dok su Red Soksi daleko daleko iza. jos jedna razocaravajuca sezona za Boston...U centralnoj se bore Cikago vajt soksi i Detroit, dok su na zapadu predvodnici Teksas i Okland. Razlika izmedju svih njih je pobeda-dve, tako da ce americka liga ove godine biti zanimljiva do poslednjeg kola sasvim sigurno.


                Moje prizeljkivano veliko finale je NYY i Atlanta, mada se ne bih bunio ni da bude Sinsinati
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Sinsinati osvojio centralnu diviziju, San Francisko zapadnu, a Vasington je jako blizu da trijumfuje na istoku nacionalne lige, mada se Atlanta priblizila na 4 pobede zaostatka....sasvim sigurno ce Atlanta dobiti WC iako ostane na toj drugoj poziciji, jer su LA Dodzersi i Sent Lujs dosta daleko u ovom trenutku.

                  U americkoj ligi Teksas se malo odvojio od Oklanda i verovatno ce osvojiti zapad, u centralnoj se kolju i dalje Vajt Soksi i Detroit, dok se u najjacoj diviziji bore Jenkiji i Baltimor, dok Tampa polako gubi bitku sa ostalima...WC ovde trenutno drzi Baltimor, mada im je Okland samo 1 pobedu iza...bice u americkoj diviziji jako zanimljivo u ovih 10 dana koliko je jos ostalo do kraja prvenstva
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Vreme je da mocni Billy Beane uzme
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #70
                      Jel se meni cini ili su tek od ove godine uveli da po dva tima iz svake konferencije dobiju WC i u medjusobnom duelu odluce ko ce u 1/2 finale??? Cini mi se da su ranije delili samo jednu i taj bi direktno isao u 1/2 finale.

                      Kako god, izgleda da su se proslogodisnji sampioni izvukli i uzeli drugu WC pa ih ocekuje duel sa Atlantom...verujem da ce Brejvsi opravdati ulogu favorita i naci se u polufinalu, gde su vec Sinsi, San Francisko i Vasington.

                      Ovamo je siguran polufinalista Detroit, dok ce se veceras odluciti koja dva tima dobija WC a koja idu u 1/2 finale direktno...NYY-Baltimor, Njujorcani protiv najvecih rivala Redsoksa, dok ce Baltimor igrati sa Tampom, Texas-Oukland (u direktnom okrsaju) odlucuju ko ce gde nakon regularne sezone.


                      Dakle veceras poslednje kolo i onda krece razigravanje za titulu Sobzirom da su mi svi timovi za koje navijam usli u plejof (Sinsinati, NYY, Atlanta, San Francisko, Vasington) bice mi svejedno ko god od njih bude osvojio
                      Last edited by Heartbreak; 03-10-12, 18:47.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Bas me briga za PO, hocu da Miggy uzme Triple crown

                        I za ono oko WC si u pravu. Od ove sezone je promenjeno.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #72
                          Oukland unistava Texas na svom terenu 12-5, poslednji ining je u toku, tako da po svemu sudeci Teksas uzima WC, a Oukland osvajaj zapad americke lige.

                          Pod uslovom da NYY i Baltimor dobiju svoje protivnike veceras (tj samo Njujorcani se pitaju), parovi plej ofa bi trebalo biti


                          Americka liga
                          1/4 finale: Baltimor-Texas 1/2 finale: Oukland-Detroit, NYY-pobednik 1/4 finala

                          Nacionalna liga
                          1/4 finale: Atlanta-Sent Lujs 1/2 finale: Sinsinati-San Francisko, Vasington-pobednik 1/4 finala
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Wow, kakav mec. Ali jos jedna bitna stvar.

                            MIGUEL CABRERA TRIPLE CROWN WINNER!!!

                            Prvi triple crown od 1967 i velikog Jaza.

                            Texas bi mogao da ima dosta problema, nema sumnje da su kvalitetan tim, ali su potrosili dva starting pitchera a nista nisu uradili. Oriolsi bi mogli da im predstavljaju bas problem. Ili Jemkiji sto da ne, nista nije sigurno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74


                              Seal of approval

                              Zao mi je sto se ovde ne prati bejzbol pa ljudi ne kontaju kakav je ovo istorijski momenat.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #75
                                Sve cestitke za Kabreru Naklon
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X