Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ja navijam za NYY jel su oni dobri?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #47
      Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      Ja navijam za NYY jel su oni dobri?
      Oni su jako dobri ove godine, po meni uz Angelse (ako se uigraju), Detroit i Philu glavni kandidati za titulu. Resili su probleme sa pitchingom, sada nije tu samo CC vec i nekoliko jos dobrih igraca, Teixeira je nesto losije poceo sezonu ali ce se zagrejati, Cano je mozda najbolji sa palicom u celom MLB, naravno tu su uvek Jeter i A Rod. Mocna ekipa nema sta.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        Treću sezonu za redom pratim MLB ligu Navijam za Njujork Jenkise, Sinsinati Redse i Atlantu Brejverse i mogu reći da su sva tri tima solidno započela sezonu. Najprijatnije iznenadjenje su svakako LA Dodžersi koji su konačno krenuli da igraju nakon par očajnih sezona ali videćemo koliko će to potrajati. Njihovi gradski rivali Ejndželsi katastrofalno loši.

        Branioci titule, Sent Luis Kardinalsi odlični za sada, kao i Tamba Bej, meni najiritantnije ekipe u celoj ligi

        Tek je početak sezone, rano je govoriti o bilo čemu
        sigpic

        Comment


        • #49
          Ma naravno da je rano, ali vec se vidi da se Boston raspada, jbg nije nam trebao Bobby, koliko god da zna, mnogo je konfliktna licnost i uspeo je valjda vec sa svima da se posvadja a sezona jos nije ni pocela kako treba. Opet pitching los, kada spoijis ceo bullpen taman 2/3 dobrog igraca. Mora se podmladiti tim i dovesti neko ko zna da baca a ne samo da pije pivo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #50
            Pineda zavrsio sezonu, dadosmo Montero-a uzalud.



            Al' dobro, imamo i ovako najbolji napad u ligi, samo nece moci Kapiten i A-Rod da igraju doveka.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #51
              Jeter ce valjda igrati i kada mi budemo ostarili, nije normalan covek A Rod je pozer i verovatno ce mu se brzo smuciti pa ce u penziju
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #52
                A Boston je i prošle sezone krenuo katastrofalno loše pa se trgao u nastavku sezone
                Doduše ja baš ne volim Boston kao i Tampu jer su glavni suparnici mojim Jenkinsima u diviziji tako da slobodno nek malo olade ahhaha
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Ne brinem ja kada prorade Dustin, Youkilis i Big Pappi, samo treba to cekati, nemamo pitchere da nas izvuku iz takvih meceva gde ne ide.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #54
                    Isto pratim MLB tek otkad smo dobili ESPN, znaci ovo je treca sezona, i trebalo mi je malo vremena da shvatim zbog cega je Jet tolika legenda, i Boga mi u zadnje vreme ne da mi je jasno, nego sam i ja poceo da ga worship-ujem, klasican Bogotac! Kad je udario onaj homerun za 3000. hit vristao sam po kuci kao kad Derrick uradi nesto ludo.



                    Elem, gledao sam sinoc Rays-Rangers, imali su sansu Rangers-i po onoj kisi da izjednace bar u zadnjem iningu, ali Kinsler bio ocajan u zadnjem at bat-u sa punim bazama, cini mi se da je sva 3 pitch-a promasio loptu.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #55
                      Jet je legenda da nema dalje, mozda i najcenjeniji sportista u New Yorku, dobro sada je dobio konkurenciju u Eliju, samo sto Iliju ne voli svi, a ovog vole i navijaci Metsa. Simbol grada, bukvalno.

                      Originally posted by T-Mac View Post
                      Elem, gledao sam sinoc Rays-Rangers, imali su sansu Rangers-i po onoj kisi da izjednace bar u zadnjem iningu, ali Kinsler bio ocajan u zadnjem at bat-u sa punim bazama, cini mi se da je sva 3 pitch-a promasio loptu.
                      Najgori luzerski tim u MLBu, daj im 10 razlike i opet ce naci nacina da izgube, gori su od Cubsa.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #56
                        A ja pratim na šugavoj areni koja je ove sezone prenosila svega 3-4 duela Protekle 2 sezone su puštali po 3-4 nedeljno, ali valjda će se popraviti kad se završi NHL.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Heartbreak View Post
                          A ja pratim na šugavoj areni koja je ove sezone prenosila svega 3-4 duela Protekle 2 sezone su puštali po 3-4 nedeljno, ali valjda će se popraviti kad se završi NHL.
                          Jbg, na ESPN America je brutalno, komentatori sabijaju. Ovi nasi su ok, ali nije to to. Ja sam uz ove bukvalno za mesec dana pohvatao sve fore, iako baseball u zivotu nisam gledao. A prenose non stop nesto, svaki dan. Mnogo, mnogo dobar sport kada malo udjes.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #58
                            http://www.nytimes.com/2012/05/04/sp...-practice.html

                            Mariano Rivera mozda zavrsio karijeru zbog povrede ACL, strasno Ne volim Jenkije, ali on je bio kraljina, najveci broj saveova u istoriji MLB, verovatno najbolji closer ikada.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #59
                              Da li je moguce ovo jbt!?




                              Sad ce pretpostavljam Soriano da bude closer?
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #60
                                Tako nesto pricaju. Ne znam, pre mislim da je bolje da tradeuju za nekog nego da stave njega. Ili da zrtvuju nekog iz startne rotacije (Chamberlain recimo). Videcemo, Girardi je to, svasta mozemo ocekivati. A i njima ne gori za pitching, toliko su jaki u napadu da mogu da dopuste i koji run vise.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X