Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mike Fiers bacio no-hitter protiv Redsa.

    Comment


    • Kakva runda izmedju Vlad Jr.-a i Pedersona, ovo nisu istine

      Comment


      • Gledao sam, neverovatno. Šteta što Vlad Gerero Jr. nije osvojio i vidim da se mnogi zalažu za promenu pravila i slično. Međutim, Pit Alonso je zasluženo pobedio jer je taktički odlično odradio Home Run Derby. Udarao onoliko koliko mu je bilo potrebno.

        Btw, jel si video kako je Čepmenov otac očajno bacao. Umalo ga nije pogodio.
        -----------------
        RIP Tajler Skags

        Slučajnost ili ne?
        66843901_10156812416171773_2891528337656643584_n.jpg
        Last edited by milosh-96; 13-07-19, 21:16.
        FC INTERNAZIONALE MILANO
        AL: Oakland A's NL: New York Mets

        Comment


        • Comment


          • Nisam pisao dugo, ali evo ko su "žrtve" velikog MLB skandala do sada.

            Astros
            -Ej Džej Hinč, menadžer - suspenzija na godinu dana i otkaz
            -Džef Lunov - generalni menadžer - suspenzija na godinu dana i otkaz

            Pored ovoga, Astrosi su izgubili pikove u prvoj i drugoj rundi drafta za sezone 2020 i 2021 i moraju da plate 5 miliona dolara.

            Red Soks
            -Aleks Kora, menadžer - otkaz, istraga je u toku i videćemo hoće li i on da dobije suspenziju jer se sumnja da je on sve to osmislio

            Mets
            -Karlos Beltran, menadžer - otkaz, istraga je u toku i on je jedini igrač Astrosa iz sezone 2017 koji je pomenut u izveštaju Roba Manfreda, komesara MLB.
            FC INTERNAZIONALE MILANO
            AL: Oakland A's NL: New York Mets

            Comment


            • Vidi, svi oni su trebali da dobiju dozivotnu suspenziju. Ovo je velika bruka i sramota za sport.

              Treba kopati jos dublje.. da se sazna ko je sve od igraca bio umijesan.. Eno vec pricaju da su Altuve, Bergman i jos neki nosili nesto ispod dresova preko cega su im razlicitim vibracijama slali koje bacanje da ocekuje. Pojavili se i snimci koji potkrepljuju tu pricu

              https://mobile.twitter.com/Shippyfun...12673486168065

              Bas sramota... sve ih treba kazniti i oduzeti im titulu.
              Last edited by powerslave; 16-01-20, 23:16.

              Comment


              • RIP Al Kaline

                Comment


                • Mislim da mi je Altuve trenutno najogavniji igrac. Gledaj kako se raduje smrad mali.

                  Comment


                  • Ladno Raysi izbacise Yankeese... Strahota

                    Comment


                    • Comment


                      • Dodgersi ih sahranise vec u prvom

                        Comment


                        • Mislim da je red da Dodgersi napokon osvoje. Bilo koje druge sezone bi navijao za Tampu, ali dosta im je Stanley Cup...

                          Comment


                          • Raysi gube utakmicu ako ne mognu da naprave razliku u prva 3-4 inninga.

                            Comment


                            • Nije mogao ovaj hr da se desi u boljem momentu. I Dalje mislim da Dodgersi uzimaju u 6 utakmica.

                              Comment


                              • Odlicna utakmica veceras. Taylor i Smith... sta bi ono jbt Kakav play na kraju

                                Comment

                                Working...
                                X