Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Originally posted by Powerslave View Post
    Moras i duvan da zvaces obavezno
    Ahahaha

    Idem da spavam, uživaj

    Comment


    • Kakva steta za Bumgarnera. Vjerovatno nece na teren prije All-Star brejka. Mogu Giants-i da se pozdrave sa PO.

      Comment


      • Pogledao sam im roster. Ima igrača iz mog vremena.

        Imaju u minorsima Dereka Holanda koji je raspadnut od povreda. Biće on pozvan verovatno...

        Comment


        • Odsvirali su oni svoje, a sezona nije ni pocela. Ne volim ih nikako, ali mi je krivo zbog Madisona. Sad su u autu on i Samardzija(mjesec dana vjerovatno) sto znaci da je rotacija spala na Cueto-a koji je u padu i nedokazanog Staratton-a i Blach-a i Holland-a koji je propao... s obzirom da nema nijedna raspoloziva opcija na trzistu ne ostaje im nista drugo bez da se krpe sa bacacima iz bullpena i da krate odmor ovoj trojici(cetvorici ako Holland moze da doprinese) iz rotacije.

          Jedini igrac koji nije smio da im se povrijedi se povrijedio... bas kurata sreca. Prosle sezone su se raspadali.. mislim cak i da su bili najgori u ligi po broju HR-a i da im je OPS bio oko .680... Doveli Longoria-u i McCutchena koji bi trebalo to da poprave, a doveli su i Watson-a i Jackson-a, ali svi znamo da se ovaj tim olsanjao na bacace. S obzirom kakva im je divizija, tesko da ce moci da izbore PO. Previse je to matorih igraca da bi se okrenuo tim koji je prosle godine izgubio 98 utakmica.

          Comment


          • Samardžija je ovde solidno popularan.

            Mada bi ga ja menjao za nekog "našeg" balvana, pa makar bio u najlošijoj ekipi, samo da u najgoroj ekipi ima najveći %.

            Comment


            • Red Sox-i i zvanicno imaju najskuplji tim ove sezone. Ukupan iznos plata ovogodisnjeg tima je $223m. Giants-i na drugom mjestu sa $203m dok su Cubs-i treci sa $183m. I vise je nego jasno da su svi timovi napokon malo "splasnuli" i da se ne trosi kao prije nekoliko godina.

              Dodgers-i nakon cetiri godine nisu vise na prvom mjestu. Ove sezone ce biti cetvri sa "skromnih" $180m(sitnica u poredjenju sa onih rekordnih $270m koliko su imali 2015. )

              Yankees tek na sedmom mjestu sa tricavih $167m... nisu se kotirali ovako nisko jos od 1992. a ovo je i najmanja suma za njih jos od 2003. Izgleda se napokon dozvali pameti jer su u poslednjih 15 godina platili $341m u penalima tj od kako su uvedena nova pravila oko oporezivanja timova. Ako nastave ovako, sledece godine ce umjesto 50% njihova stopa poreza pasti na 20%... a vidimo da su i druge velike trosadzije poput Dodgers-a poceli primjenjivati istu strategiju poslednje 3-4 godine.

              Oakland Athletics i Chicago White Sox imaju "najjeftinije" timove.. po $71m.

              Najvecu platu za ovu sezonu ima Mike Trout, $34.08m. Prate ga Kershaw sa $34m, Greinke sa $31.95m, te Arrieta, Price i Cabrera sa po $30m.

              Prosjecna plata za ovu sezonu iznosi $4.45m.

              Comment




              • Jesmo kapetaneeee

                Comment


                • Zasto igraju 162 tekme to je jako puno i cini mi se besmisleno.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Koliko se sjecam, do te brojke su davno dosli jer je prije sto godina bilo samo 8(cini mi se) timova po ligi pa su igrali sa svim rivalima 20 puta po sezoni.. onda kako se liga sirila tako se i br utakmica povecavao i na kraju su se nasli na 162. Nisam sad bas 100% siguran da je to to, ali sam siguran da google zna sto ja ne znam, pa trazi

                    A i to je taman, jer tako ima bejzbola da se gleda svaki dan

                    Comment


                    • Prvo bacanje u sezoni 2018. je zavrsilo HR-om

                      Kako Cespedes udara danas, evo upravo treci RBI. Lagano Mets-i resavaju prvu utakmicu.

                      Comment


                      • Kakva utakmica u LA-u.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Kakva utakmica u LA-u.
                          Kakva?
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            Kakva?
                            Bila je tijesna utakmica(1:1) da bi Bellinger na samom kraju utakmice imao fantasticno hvatanje i tako spasio utakmicu za LA i odveo ih u produzetke... da bi ponovo Bellinger imao walk-off single u 13-om i tako omogucio Machado-u trcanje sa druge baze(do koje je prije toga stigao nakon singla sa polomljenom palicom pa trcanjem nakon "divljeg" bacanja) plus je dobro raspizdio protivnicki tabor prije toga u desetom kad je pri uklizavanju namjerni zakacio Aguilara sto je rezultiralo ulijetanjem u teren od strane oba tima. Ma sta ti ja pisem, odgledaj highlights

                            Kershaw baca danas.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Ma sta ti ja pisem, odgledaj highlights
                              Daj mi link
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X