Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E vidis pored toliko lijepih sportova, nema potrebe da se patim i gledam Murinja i njegov bijedni izgovor za fudbal

    Comment


    • Nemaš ovde neki izbor. Imaš odbojku i Evropsku košarku još...

      Bejzbol... gde još možeš da pustiš bradurinu, odvališ stomačinu i budeš atleta

      Comment




      • Big Sexy, olicenje profesionalnog sportiste

        Comment


        • Comment


          • Hahahahahaha a CC je poseban slucaj. Pa ja nikad necu zaboraviti kad je prije 3-4 godine noc pred wild card utakmicu izasao u grad, napio se kao stoka, prebio izbacivaca i onda otisao i prijavio se sam u centar za rehabilitaciju. Bog otac

            Comment


            • Čekaj a najbolji igrač u istoriji ovog sporta koji ima sve rekorde koje su mu kao izbrisali zbog klađenja Pit Rouz.

              Mislio sam da pitam to pitanje

              Ljudi ovde nisu svesni koliko oni zarađuju.

              Šteta što nisam počeo sa bejzbolom kao klinac, pa posle do neke rotacije makar bi stigao... dosta bi bio

              Comment


              • Ima toliko fenomenalnih likova u istoriji MLB-a. Pete je car Mogu samo da ga povuku za onu stvar

                Ma jasta... ja cu svoje dijete, ako bude musko , da naviknem na palicu cim prohoda Nenormalne pare zaradjuju. Treba neko nase balvane balkanse da trenira.. vala bi jedan u 100 nesto napravio

                Comment


                • 50 mil za 10 god - da budeš grejač klupe

                  Nikad se ne zna možda zatrebaš Kad sam to video...

                  Koja je atmosfera samo, kad si pomenuo Murilja... sve namrčeno... ma idi...

                  Obavezno! Klinca na bejzbol i neka beži sa pičer pozicije

                  Comment


                  • Mali ako bude ista na mene povukao ima da bude bogom dan za nekog slugger-a kao Cabrera, Ortiz, Pujols i ta ekipa Majka priroda da se pobrine za fizicke predispozicije, a treneri da ga nauce da prepoznaje bacanja

                    Neka bude i zamjena na prvoj bazi ako moze, meni je i to dosta da budem ponosan na njega

                    Comment


                    • Vidi mi neku debelu latinu

                      Inače ga je moj jebao ježa na SS

                      Comment


                      • Ahahahahahahaha neku krknu Kubanku Zajebi SS tu moras biti kao macka Nego dijete lijepo da se tovi kacamakom i skorupom pa da vidis kako ce da raste. Da mu ne trebaju steroidi

                        Comment


                        • Crnci zauzeli outfield

                          1B, 3B - 120+ kg

                          A 2B mu ne bi dao, nema šanse tek je tamo ludilo

                          Comment


                          • 1B je gospodska pozicija Sve ostalo mora covjek da se muci i da trci

                            Comment


                            • DH, DH ok u NL je kao samo, ali piješ pivo gledaš tekmu i igraš

                              Comment


                              • Moras i duvan da zvaces obavezno

                                Comment

                                Working...
                                X