Announcement

Collapse
No announcement yet.

MLB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva utakmica Blue Jays-a! Bravo!

    Sent from my LGL34C using Tapatalk

    Comment


    • Idemo Mets-i veceras! Bice j*beno.. Greinke baca za LA, mada nece imati svog standardnog hvataca(Grandal-a) ali ne vjerujem da ce ga to zaustaviti. Ako izgube veceras, ovo mu moze biti poslednja utakmica za Dodgers-e jer juri dosta veci ugovor. Mislim da je svim navijacima Mets-a lakse kad znaju da i oni imaju nekoga da utjera strah u kosti. Uz svo duzno postovanje prema ostalim igracima, ali ovo veceras je Greinke vs deGrom

      Comment




      • Sent from my Samsung GALAXY S5.

        Comment


        • Zar ni ove godine SK ne prenosi MLB? Teško je poverovati da se nascar gleda više od bejzbola.

          Comment


          • 4.5.2016. - Marlins Park, Tigers vs Marlins

            Vrhunski dozivljaj Prelijepo vrijeme, Majami, brutalan stadion, imao sam dobra sjedista(skupo u pm ali vrijedi svaki dolar) odlicna utakmica, 11 ininga i pobjeda Detroita. Nije moglo bolje














            Sent from my Samsung GALAXY S5.

            Comment


            • Ti si verovatno levi na prvoj slici?

              Comment


              • Jesam

                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • Brate stvarno je privilegija gledati uzivo ovaj sport, nisam imao prilike ali pričali su mi ljudi koji su bili. Lepe slike, lep događaj. Pozdrav.

                  Comment


                  • Kako rade palice Detroita, samo da ih povrede zaobidju.

                    Sent from my Samsung GALAXY S5.

                    Comment


                    • Dee Gordon suspendovan sa 80 utakmica kazne!
                      Auuu, slabo sam pratio vijesti poslednjih nedelju dana ali ovo nikako nisam ocekivao. Pa j*balo majku, nije ni cudo sto je imao onakvu sezonu.
                      Auuuu jbt. Pa malo je ovo, sine. Trebali bi da mu udare 2 godine pa neka se onda bode koliko mu volja.

                      Eto, a upravo na utakmici koju sam gledao uzivo, posle Kinsler-a, on je ostavio najbolji utisak.

                      Bravo mali, Barry Bonds je sigurno ponosan...

                      Sent from my Samsung GALAXY S5.

                      Comment


                      • Eeee neka cuje narod da se i ostali bodu, da se skrene malo paznja sa slugger-a.

                        Sent from my Samsung GALAXY S5.

                        Comment


                        • Aaaa jbt, kakva tragedija... Uzas!

                          Jedan od najboljih bacaca lige. Takav talenat i zelja za zivotom uopste i djavo ga odnese, a samo 24 godine. Vrhunska karijera je bila pred njim.

                          Imao sam tu privilegiju da ga gledam uzivo.

                          Veliki gubitak za svijet sporta, za Kubu, za Majami.. za sve ljude koji vole Bejzbol i koji su culi pricu Jose Fernandez-a.

                          Pocivaj u miru!

                          Sent from my Samsung GALAXY S5.

                          Comment


                          • Kakva utakmica sinoc! MadBum kralj oktobra

                            Sent from my Samsung GALAXY S5.

                            Comment


                            • Kershaw je bog otac ove igre. I dalje mislim da ce Cubs-i napokon da osvoje, jer su ubjedljivo najkompletniji tim + taj njihov mentalitet cijele sezone ali ako kojim slucajem prodju Dodgers-i, ne bi mi bilo krivo makar samo zbog ove sportske velicine koja ce da baca svaku drugu utakmicu ako treba.

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment


                              • Bacao brat 7 ininga. Da je mogao, bacao bi on do kraja. Ali jbg... niko nije ocekivao vise od njega jer je prije 3 dana ugasio utakmicu. Otac svih bacaca.

                                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                                Comment

                                Working...
                                X