Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA TOURNAMENT 2017 - MARCH MADNESS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nije loša završnica, bar nešto da se izvuče od ove utakmice.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Brate oni ni bacanja ne mogu da pogode. Da bude neizvesno do zadnje sekunde i da dobije Gonzaga pa da ne bude tako loše.

      Comment


      • #48
        Ako im se ne vrati Gos, izduvala ga je Gonzaga.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Tačno vidim da ovo ide u produžetak.
          sigpic

          Comment


          • #50
            Bolje da se nije vratio

            Comment


            • #51
              Dobro je, završi se. Nije trebao tajm-aut da zove trener Gonzage onamo.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by Reise View Post
                Dobro je, završi se.
                Jedina dobra stvar.. uz eventualno neku Smith-Barkley reakciju

                Comment


                • #53
                  Nisam mogao direktno da gledam, malopre sam pogledao snimak i bas sam razocaran. Ocekivao sam nista manje od all-time klasika, a oni em sto nisu mogli nista da pogode, em su sudije potpuno unistile ritam utakmice i ogranicile produkciju pola igraca. Mislio sam da ce tekma zavisiti od gleznjeva Joela Berryja i nisam bio u pravu. Nije imao nikakav oslonac ni brzinu, a ispogadjao je bitne suteve i doneo pobedu. Najvise mi je drago zbog Justina Jacksona, bio mi je omiljeni koledz igrac u prethodne tri godine. Sad moze da se oprosti sa titulom, nabije masu i dodje u NBA.

                  I nadam se da ce Collins ostati jos jednu godinu na koledzu, voleo bih da ga gledam jos malo. Iako mu je stock i sada prilicno visok, mislim da sledece godine komotno moze uci u prvih 10.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Pozdrav svima,novi sam

                    Inace moj prvi post..

                    Imao sam priliku sinoc da ispratim celu utakmicu. Ni jednog trenutka nisam mislio da ce biti losa utakmica,sto se i na kraju pokazalo.
                    NCAA ove sezone je malo slabiji nego proslih sezona,nema neke draft klase,koja ce uskociti ali ima par inersantnih igraca..

                    Ovo je meni jedan od najzanimljivih igraca,koji ce svoj put pronaci sledece sezone u NBA

                    http://www.youtube.com/watch?v=qCrQ69Ftm-o

                    Comment

                    Working...
                    X