Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pogledala sam instagram tog lika i ima jos jedan slika sa Djokovicem na teniskom terenu...strasno koliko je Djokovic smrsao, nestaje polako
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #32
      izgleda da Raonic nece igrati IW

      Stephanie Myles‏ @OpenCourt
      Talking to tennis peeps today,hearing Raonic won't play IW, and Zimonjic's been scouting a new dubs partner for a bit.
      -->Not confirmed tho.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #33
        Originally posted by bojanaBG View Post
        Pogledala sam instagram tog lika i ima jos jedan slika sa Djokovicem na teniskom terenu...strasno koliko je Djokovic smrsao, nestaje polako
        Jezivo, sav se izdeformisao. Sta on radi svom telu meni to nije jasno.
        Neverovatno mi je da fizicki moze da izdrzi tempo profesionalnog tenisa.
        Ne znam, nisam pametan majke mi.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • #34
          Originally posted by Indigo View Post
          Jezivo, sav se izdeformisao. Sta on radi svom telu meni to nije jasno.
          Neverovatno mi je da fizicki moze da izdrzi tempo profesionalnog tenisa.
          Ne znam, nisam pametan majke mi.
          Ni meni nije jasno kako moze da izdrzi, doduse ove godine jos nije ni testiran kako treba sto se tice fizicke spreme.
          Ali slika je bas strasna, i ovaj desno je mrsunjav pa izgleda duplo siri od Djokovica
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #35
            Baš me interesuje Makica kako će ove

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #36
              Sve ispod titule za Makicu je razocaravajuci rezultat.
              Ali neretko je on razocaravao svoje navijace, tako da nista ne treba da cudi.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • #37
                Verovatno nikako. Ne ide njemu na velikoj sceni.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • #38
                  I svi moji pikovi na fantaziju, na ovim pustinjskim terenima... su teški diletanti do sada bili ahahahahha ..opsaka jedna
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #39
                    Indijan Vels je veliki turnir, uz Majami najveci masters, ali u poredjenju sa slemovima ipak ne moze da se nazove "velikom scenom".
                    Sve je ovo samo zagrevanje za slemove. Samo su slemovi bitni, oni se broje, racunaju, pamte.

                    Prost primer, da ti neko sada kaze reci mi ko je 2000 godine uzeo AO, a ko je uzeo IW.
                    AO bi se setila ko iz pi .... da ne kazem, a za IW bi morala dobro da se zamislis, ako ne i da guglas.
                    Last edited by Sandugp; 06-03-17, 17:29.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • #40
                      Naravno. GS se pamte, ali po meni ( i tu se ne slažemo ) uz GS veliku scenu čine i mastersi i WTF.
                      Da mogu da menjem sve Novakove masterse za još 6 GS uradila bih to iz ...taka, bez razmišljanja.
                      Ali ipak kada se podvuče crta i sve svede na kraju karijera pamti se i broj osvojenih WTF i Mastersa
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • #41
                        Ni mastersi ni zavrsni ne mogu u istu recenicu sa slemovima.
                        Pa i primer Endija Mareja ti dovoljno govori. U poslednjih godinu dana igra odlicno, konstantan je uzeo je dosta "manjih" turnira tipa 500 pa i mastersa: Rim, Sangaj, Pariz, Zavrsni itd itd, ali je od poslednjih 5 slemova osvojio samo jedan. A na tri od tih pet je bio prvi favorit - barem po prikazanoj igri i formi do tog turnira. A na ova druga dva drugi favorit.
                        I opet samo jedan slem, a ima mastersa (jeste da je konkurancija bila bedna na njima, ali masters je masters). Sta nam to govori? Pa govori nam da Marej nece bas zakazati na ovakvim turnirima, tj da su mu znatno manje sanse da zakaze na mastersu nego na slemu.
                        E to je ta razlika, to je ta nijansa ... tin line ... to je ta svetlosna godina, koja razdvaja 4 najvaznija turnira u tenisu od svega ostalog. I koja u isto vreme razdvaja najbolje ikada od samo najboljih.
                        Last edited by Sandugp; 06-03-17, 17:39.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • #42
                          Pa sam si rekao, kako ideš od većih turnira ka manjim, manja je prilika da zabrlja.
                          Imam osećaj da će to biti slučaj i u IW ove godine.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by miloolja View Post
                            Vremenska zona trenutno -9 sati (kod njih je sada 14:33), a mislm da se u nedelju menja časovnik kod njih na tzv. letnje vreme, pa će biti -8 sati.
                            Jeste, za vikend se u Severnoj Americi vreme "pomera" sat unapred, pa ce vremenska razlika Zapadne obale u odnosu na srednjoevropsko vreme biti -8h.

                            Originally posted by Sandugp View Post
                            Prost primer, da ti neko sada kaze reci mi ko je 2000 godine uzeo AO, a ko je uzeo IW.
                            AO bi se setila ko iz pi .... da ne kazem, a za IW bi morala dobro da se zamislis, ako ne i da guglas.
                            Agasi AO, a Koreca IV, bez gugla
                            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                            30 consecutive match wins - Stands alone
                            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                            Comment


                            • #44
                              Kad se ovako pogleda tabelu, Djokovic, Role i moze se reci Nadal i Raonic donekle, ostali tezak raspad.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Milutinov Tata View Post
                                Agasi AO, a Koreca IV, bez gugla
                                Ajde
                                Ali drago mi je da je Mara shvatila poentu.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X