Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poizbacivao je Rafa u ova dva gema za čitav meč.

    Fritz opet gubi s brejkom 2:4

    Comment


    • Poklanja Jaziri Fritzu brejk u drugom setu.
      3:0 Fritz

      Comment


      • Рафа, тата мата!
        sigpic

        Comment


        • Solidan Nadal, ali tek ce se protiv boljih protivnika videti koliko on zaista moze.

          Inace, Visko itekako ume ponekad da pretera. U danasnjem studiju je rekao da su Del potro I Novak trenutno jednako dobri i da imaju istu sansu za pobedu veceras. Meni ta izjava nije realna. Mozda Novak nije ogroman favorit kao sto bi bio pre godinu dana, ali da je bar blagi favorit svakako jeste. Verovatno je najbolji komentator kod nas, ali me ne cudi sto je Novakov otac imao sukob sa njim.

          Comment


          • живо ме занима судар Саше и Кириоса, један фини, мио, културан, други пргав, дрзак, провокатор, да ли ће Саша успети да га игнорише и мирно да игра, обоица имају луде севисе и верујем да ће ту бити тајбрекова до краја....
            sigpic

            Comment


            • Samo da se Niku bude igrao tenis, i da uživamo. Ajmo Sale
              1. Andrey Rublev
              2. Thanasi Kokkinakis
              3. Alexander Zverev
              4. Ernesto Escobedo

              Renesansa tenisa u 2016 godini.

              Comment


              • Originally posted by pedja147 View Post
                Solidan Nadal, ali tek ce se protiv boljih protivnika videti koliko on zaista moze.

                Inace, Visko itekako ume ponekad da pretera. U danasnjem studiju je rekao da su Del potro I Novak trenutno jednako dobri i da imaju istu sansu za pobedu veceras. Meni ta izjava nije realna. Mozda Novak nije ogroman favorit kao sto bi bio pre godinu dana, ali da je bar blagi favorit svakako jeste. Verovatno je najbolji komentator kod nas, ali me ne cudi sto je Novakov otac imao sukob sa njim.

                samo nam fali da se bezobrazluk, bahatost, nasilnost ovde opravdavaju
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post

                  samo nam fali da se bezobrazluk, bahatost, nasilnost ovde opravdavaju
                  Ne opravdavam ja nikog. Slazem se da nisam morao da spomenem zadnju recenicu. Pre svega mislim da je Visko dobar i relan komentator. Ponekad pogresi na jednu stranu, a ponekada na drugu. Drugi srpski komentatori nikada ne grese na Novakovu stetu.
                  Zato je to sto mu se desilo bilo najverovatnije da se desi njemu.

                  Comment


                  • Originally posted by pedja147 View Post
                    Solidan Nadal, ali tek ce se protiv boljih protivnika videti koliko on zaista moze.

                    Inace, Visko itekako ume ponekad da pretera. U danasnjem studiju je rekao da su Del potro I Novak trenutno jednako dobri i da imaju istu sansu za pobedu veceras. Meni ta izjava nije realna. Mozda Novak nije ogroman favorit kao sto bi bio pre godinu dana, ali da je bar blagi favorit svakako jeste. Verovatno je najbolji komentator kod nas, ali me ne cudi sto je Novakov otac imao sukob sa njim.
                    Svakako da je Novak favorit, i pogriješio je Viško ako ih je izjednačio, ali ovo posljednje je apsurdno po meni
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Originally posted by pedja147 View Post
                      Ne opravdavam ja nikog. Slazem se da nisam morao da spomenem zadnju recenicu. Pre svega mislim da je Visko dobar i relan komentator. Ponekad pogresi na jednu stranu, a ponekada na drugu. Drugi srpski komentatori nikada ne grese na Novakovu stetu.
                      Zato je to sto mu se desilo bilo najverovatnije da se desi njemu.
                      Znaci nista lose ne sme da se kaze o Djokovicu, inace batine slede
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by pedja147 View Post
                        Solidan Nadal, ali tek ce se protiv boljih protivnika videti koliko on zaista moze.

                        Inace, Visko itekako ume ponekad da pretera. U danasnjem studiju je rekao da su Del potro I Novak trenutno jednako dobri i da imaju istu sansu za pobedu veceras. Meni ta izjava nije realna. Mozda Novak nije ogroman favorit kao sto bi bio pre godinu dana, ali da je bar blagi favorit svakako jeste. Verovatno je najbolji komentator kod nas, ali me ne cudi sto je Novakov otac imao sukob sa njim.
                        Malo sam prespavao, zbog čega je imao sukob.

                        Comment


                        • безазленије је дирати вучка...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Znaci nista lose ne sme da se kaze o Djokovicu, inace batine slede
                            Sme ono sto je realno. Sada sta je realno opet moze da se diskutuje. Visko po meni ume da kaze nesto sto nije realno, a negativno po Novaka. I to je naravno mnogo manje strasno nego da ga neko napada zbog necega.
                            Recimo Obradovic, koliko god ga vecina foruma ne voli, pricao je realne(za veci deo javnosti) negativne stvari o Djokovicu u poslednje vreme, i vecina ljudi se slozila sa njim.

                            @torpedo Poslacu ti privatnu poruku, mislim da ne bi bilo dobro da se previse diskutuje o tome ovde.

                            Comment


                            • Originally posted by pedja147 View Post
                              Sme ono sto je realno. Sada sta je realno opet moze da se diskutuje. Visko po meni ume da kaze nesto sto nije realno, a negativno po Novaka. I to je naravno mnogo manje strasno nego da ga neko napada zbog necega.
                              Recimo Obradovic, koliko god ga vecina foruma ne voli, pricao je realne(za veci deo javnosti) negativne stvari o Djokovicu u poslednje vreme, i vecina ljudi se slozila sa njim.

                              @torpedo Poslacu ti privatnu poruku, mislim da ne bi bilo dobro da se previse diskutuje o tome ovde.
                              Cekaj, ti opravdas Srdjana koji je upao Visku u komentatorsku kabinu i hteo da ga bije plus se sve to desilo dok je Visko jos radio na RTSu, sto je bilo bas davno
                              ne znam cime se bavsi, ali bas me zanima kako bi se osecao kad bi tebi neko upao na posao i hteo da te prebije...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Eh sad šta je relano... kako za koga.. jel da?..Tako da je priča besmislena. A Novakov otac naravno da nije imao za pravo, pogotovu što Višković i više nego korektno prenosi.. osim što se ne klanja.. to stoji .
                                Last edited by miloolja; 14-03-17, 21:49.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X