Strana 3 od 150 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 103 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 2236

Tema: INDIAN WELLS 2017

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750004
    Pogledala sam instagram tog lika i ima jos jedan slika sa Djokovicem na teniskom terenu...strasno koliko je Djokovic smrsao, nestaje polako
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

http://s22.postimg.org/hehizzjup/5401_518787228167626_1930729164_n.jpg/

Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

2. Your Google Adsense code here
    The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750004
    izgleda da Raonic nece igrati IW

Stephanie Myles‏ @OpenCourt
    Talking to tennis peeps today,hearing Raonic won't play IW, and Zimonjic's been scouting a new dubs partner for a bit.
    -->Not confirmed tho.

Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

with experience.

Hero Member Indigo avatar
    Datum registracije
    03.04.2011
    Moć reputacije
    214748865
    Citirati Originalno postavljeno od bojanaBG Pogledati poruku
    Pogledala sam instagram tog lika i ima jos jedan slika sa Djokovicem na teniskom terenu...strasno koliko je Djokovic smrsao, nestaje polako
    Jezivo, sav se izdeformisao. Sta on radi svom telu meni to nije jasno.
    Neverovatno mi je da fizicki moze da izdrzi tempo profesionalnog tenisa.
    Ne znam, nisam pametan majke mi.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750004
    Citirati Originalno postavljeno od Indigo Pogledati poruku
    Jezivo, sav se izdeformisao. Sta on radi svom telu meni to nije jasno.
    Neverovatno mi je da fizicki moze da izdrzi tempo profesionalnog tenisa.
    Ne znam, nisam pametan majke mi.
    Ni meni nije jasno kako moze da izdrzi, doduse ove godine jos nije ni testiran kako treba sto se tice fizicke spreme.
    Ali slika je bas strasna, i ovaj desno je mrsunjav pa izgleda duplo siri od Djokovica

with experience.

Crvena Djavolica miloolja avatar
    Datum registracije
    04.03.2011
    Moć reputacije
    214749643
    Baš me interesuje Makica kako će ove

http://i223.photobucket.com/albums/dd31/hertz_mhz/33xd4phjpg.gif

Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

warlock Sandugp avatar
    Datum registracije
    03.07.2011
    Moć reputacije
    214749005
    Sve ispod titule za Makicu je razocaravajuci rezultat.
    Ali neretko je on razocaravao svoje navijace, tako da nista ne treba da cudi.

Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

Nole Marija81 avatar
    Datum registracije
    19.11.2014
    Moć reputacije
    214748739
    Verovatno nikako. Ne ide njemu na velikoj sceni.
    Ljudi za mnoge stvari neće reći ništa, ali bitange hoće i za najmanju sitnicu.
    http://www.oldschool-samp.com/slike/?v=zaforum12.jpg
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.

Crvena Djavolica miloolja avatar
    Datum registracije
    04.03.2011
    Moć reputacije
    214749643
    I svi moji pikovi na fantaziju, na ovim pustinjskim terenima... su teški diletanti do sada bili ahahahahha ..opsaka jedna
    http://i223.photobucket.com/albums/dd31/hertz_mhz/33xd4phjpg.gif

Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

warlock Sandugp avatar
    Datum registracije
    03.07.2011
    Moć reputacije
    214749005
    Indijan Vels je veliki turnir, uz Majami najveci masters, ali u poredjenju sa slemovima ipak ne moze da se nazove "velikom scenom".
    Sve je ovo samo zagrevanje za slemove. Samo su slemovi bitni, oni se broje, racunaju, pamte.

Prost primer, da ti neko sada kaze reci mi ko je 2000 godine uzeo AO, a ko je uzeo IW.
    AO bi se setila ko iz pi .... da ne kazem, a za IW bi morala dobro da se zamislis, ako ne i da guglas.
    Izmenio/la Sandugp; 06.03.2017 u 16:29.

U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.

Nole Marija81 avatar
    Datum registracije
    19.11.2014
    Moć reputacije
    214748739
    Naravno. GS se pamte, ali po meni ( i tu se ne slažemo ) uz GS veliku scenu čine i mastersi i WTF.
    Da mogu da menjem sve Novakove masterse za još 6 GS uradila bih to iz ...taka, bez razmišljanja.
    Ali ipak kada se podvuče crta i sve svede na kraju karijera pamti se i broj osvojenih WTF i Mastersa
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali

warlock Sandugp avatar
    Datum registracije
    03.07.2011
    Moć reputacije
    214749005
    Ni mastersi ni zavrsni ne mogu u istu recenicu sa slemovima.
    Pa i primer Endija Mareja ti dovoljno govori. U poslednjih godinu dana igra odlicno, konstantan je uzeo je dosta "manjih" turnira tipa 500 pa i mastersa: Rim, Sangaj, Pariz, Zavrsni itd itd, ali je od poslednjih 5 slemova osvojio samo jedan. A na tri od tih pet je bio prvi favorit - barem po prikazanoj igri i formi do tog turnira. A na ova druga dva drugi favorit.
    I opet samo jedan slem, a ima mastersa (jeste da je konkurancija bila bedna na njima, ali masters je masters). Sta nam to govori? Pa govori nam da Marej nece bas zakazati na ovakvim turnirima, tj da su mu znatno manje sanse da zakaze na mastersu nego na slemu.
    E to je ta razlika, to je ta nijansa ... tin line ... to je ta svetlosna godina, koja razdvaja 4 najvaznija turnira u tenisu od svega ostalog. I koja u isto vreme razdvaja najbolje ikada od samo najboljih.
    Izmenio/la Sandugp; 06.03.2017 u 16:39.

Nole Marija81 avatar
    Datum registracije
    19.11.2014
    Moć reputacije
    214748739
    Pa sam si rekao, kako ideš od većih turnira ka manjim, manja je prilika da zabrlja.
    Imam osećaj da će to biti slučaj i u IW ove godine.

Member
    Datum registracije
    12.09.2012
    Moć reputacije
    214748622
    Citirati Originalno postavljeno od miloolja Pogledati poruku
    Vremenska zona trenutno -9 sati (kod njih je sada 14:33), a mislm da se u nedelju menja časovnik kod njih na tzv. letnje vreme, pa će biti -8 sati.
    Jeste, za vikend se u Severnoj Americi vreme "pomera" sat unapred, pa ce vremenska razlika Zapadne obale u odnosu na srednjoevropsko vreme biti -8h.

Citirati Originalno postavljeno od Sandugp Pogledati poruku
    Prost primer, da ti neko sada kaze reci mi ko je 2000 godine uzeo AO, a ko je uzeo IW.
    AO bi se setila ko iz pi .... da ne kazem, a za IW bi morala dobro da se zamislis, ako ne i da guglas.
    Agasi AO, a Koreca IV, bez gugla
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750004
    Kad se ovako pogleda tabelu, Djokovic, Role i moze se reci Nadal i Raonic donekle, ostali tezak raspad.

with experience.

warlock Sandugp avatar
    Datum registracije
    03.07.2011
    Moć reputacije
    214749005
    Citirati Originalno postavljeno od Milutinov Tata Pogledati poruku
    Agasi AO, a Koreca IV, bez gugla
    Ajde
    Ali drago mi je da je Mara shvatila poentu.

Strana 3 od 150 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 103 ... PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •