Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    nisam dugo vidio lošijeg igrača a čovjek uzeo ATP titulu nema 3 tjedna jel to realno, nista ne posjeduje osim solidnog servisa
    Kad je mogao Lorenzi u 35 godini da uzme ATP titulu sto ne bi i on i svi ostali. Strong era.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Ko je gledao tenis prvi put uz ovaj mec, taj vise nikad nece odgledati neki mec. Tom su navucene traume.
      Ovo je komentar za naklon i reputaciju
      Sreća što se meč igrao noću, po našem vremenu, pa nisu gledala deca

      Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Ma ti si bog brate
      Svi cekamo velikog Dona Fabija da vidimo kako ce zijaniti protiv Kravcuka
      Stefčo, precizan kao i uvek

      Originally posted by Mrkela View Post
      Jbt, 36kmh Dzumi sporije servira u prosjeku od Harrisona s tim da ovaj nema neke prosjeke na razini 220 nego 192 a dzumi 158 mislim da je to uvjerljivo najslabiji prvi servis na touru,i kakav je igrac Harrison kad vise od pola DRUGIH servisa ne dobaci do mreze
      Džumi pobedio, to je najbitnije. Inače servis pozajmio od Vinčijeve
      Harison nije ručao , ne zameri.
      Duci je ostvario prvu pobedu u glavnom žrebu IW.
      Dok je sa druge strane mlađahni Tijafo razočarao.
      Samo Saša Zverev od te generacije može da napravi nešto, ali ne i na ovom IW.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ovo je komentar za naklon i reputaciju
        Sreća što se meč igrao noću, po našem vremenu, pa nisu gledala deca



        Stefčo, precizan kao i uvek



        Džumi pobedio, to je najbitnije. Inače servis pozajmio od Vinčijeve
        Harison nije ručao , ne zameri.
        Duci je ostvario prvu pobedu u glavnom žrebu IW.
        Dok je sa druge strane mlađahni Tijafo razočarao.
        Samo Saša Zverev od te generacije može da napravi nešto, ali ne i na ovom IW.
        Zverev i Tiafoe nisu ista generacija Naravno da najviše očekujemo od Zvereva

        Comment


        • Originally posted by NEMANJA97 View Post
          Zverev i Tiafoe nisu ista generacija Naravno da najviše očekujemo od Zvereva
          Haha, ako gledamo po godištu tu su, ako se ne varam Saša je godinu dana stariji, a svakako su "nova generacija" tenisera.
          Kada se povuku Rodžer, Novak, Rafa, Endi, dolaze oni.
          Ove između ne računam jer nema tu materijala za neke velike uspehe.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Haha, ako gledamo po godištu tu su, ako se ne varam Saša je godinu dana stariji, a svakako su "nova generacija" tenisera.
            Kada se povuku Rodžer, Novak, Rafa, Endi, dolaze oni.
            Ove između ne računam jer nema tu materijala za neke velike uspehe.
            Taman sam hteo reći da kad nam ovi najjači odu pa mora ih neko naslediti. Pa samim tim ne treba ni Tiafoa otpisati ipak se trenutno ove godine bori za nagradicu atp stars i trenutno je najmlađi u top100

            Comment


            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
              Taman sam hteo reći da kad nam ovi najjači odu pa mora ih neko naslediti. Pa samim tim ne treba ni Tiafoa otpisati ipak se trenutno ove godine bori za nagradicu atp stars i trenutno je najmlađi u top100
              To sam i ja htela da napisem, ispada da ce sve Zverev da osvaja, a ostali ce da ispadaju u prvim kolima.
              Koliko god meni Zverev bio simpatican, to je nemoguce, ali je sigurno da ce generacija od '97. imati mnogo vece uspehe nego ova generacija od '92. do '95.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Prerano otpisujete Federera.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  To sam i ja htela da napisem, ispada da ce sve Zverev da osvaja, a ostali ce da ispadaju u prvim kolima.
                  Koliko god meni Zverev bio simpatican, to je nemoguce, ali je sigurno da ce generacija od '97. imati mnogo vece uspehe nego ova generacija od '92. do '95.
                  Naravno da neće Zverev sve osvajati pogotovo štu mu građa baš i ne ide u korist. E sad tačno da ovi stariji nemaju puno šansi imamo jedino 93-Tim (svi vidimo njegove greške), 94-Puj i 95-Kyrgios (svi znamo koliko je lud) 96- ovde su se brzo više njih istakli pa su svi trenutno nekako pogubljeni. Po mom mišljenju na listi najbitnije su okolnosti u kom se trenutku napreduje. Evo na primer top10: vrlo je bitno kad uđeš unutar i kakve tad imaš rezultate , trenutni primer: Gofan koji od prošle godine konstantno uskače u 10, ali ga "izbacuju". Pa je konačno tek ove godine uspeo ući, ali eto sad opet nije tu...

                  Comment


                  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                    Naravno da neće Zverev sve osvajati pogotovo štu mu građa baš i ne ide u korist. E sad tačno da ovi stariji nemaju puno šansi imamo jedino 93-Tim (svi vidimo njegove greške), 94-Puj i 95-Kyrgios (svi znamo koliko je lud) 96- ovde su se brzo više njih istakli pa su svi trenutno nekako pogubljeni. Po mom mišljenju na listi najbitnije su okolnosti u kom se trenutku napreduje. Evo na primer top10: vrlo je bitno kad uđeš unutar i kakve tad imaš rezultate , trenutni primer: Gofan koji od prošle godine konstantno uskače u 10, ali ga "izbacuju". Pa je konačno tek ove godine uspeo ući, ali eto sad opet nije tu...
                    Zverev se odlicno krece za svoju visinu i mislim da ga to nece sputati u karijeri. Za sad najveci problem ima sa slajsevima, ali se od svih klinaca on najbolje razvija, pametno biraju koje ce turnire da igra, bas se vidi da je pravi projekat.

                    A Kirijos...cini mi se da ce pre on u penziju nego Role
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ja sam od Kokkinakisa dosta ocekivao,ali izgubi se,mada jos je mlad
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • Originally posted by ACM Dejan View Post
                        Ja sam od Kokkinakisa dosta ocekivao,ali izgubi se,mada jos je mlad
                        Već sam naglasio da je trenutno cela 96-ta izgubljena u ovom trenutku Tu sam mislio i na njega, ali dobro ima još dosta vremena da se kod njih svašta promeni.

                        Comment


                        • I ja se nadam da će se Koki vratiti, povreda ga baš udaljila.

                          Dok Saši apsolutno nikakav problem ove godine u smislu neosvajanja IW neće predstavljati fizička građa, kao ni nekih budućih, već iskustvo, bolja kondicija i još neki nedostaci koje treba da popravi/otkloni.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kokkinakis tata

                            Comment


                            • Sasa ima najmanje mana od mladjih igraca trenutno,sto ne znaci da se ostali nece popraviti
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • Niko to ne spori.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X