Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 FEBRUAR/MART/APRIL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    После Дерона, највероватније и Богут у Кевсима. Е ово је већ доста јак тим, тешко ће Репторси и Селтикси моћи нешто више. Надам се да грешим..

    Comment


    • #62
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • #63
        The Toronto Raptors announced that All-Star point guard Kyle Lowry will undergo right wrist surgery, but they hope to have him back for the playoffs.

        The team said the surgery to remove loose bodies from Lowry's wrist will take place Tuesday. Lowry, who has missed the team's two games since returning from the All-Star break, is expected to be out four to six weeks, a source told ESPN's Brian Windhorst.
        ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Gazi sve robote.




        Last edited by Rossonero; 28-02-17, 00:15.

        Comment


        • #64
          Ocekujem pad forme i slabije partije u playoffu, ali ipak me ne bi i iznenadilo da nastavi da postavlja TD.
          Steta za Raptorse, taman sam pomislio da imaju neke sanse protiv Cavsa sa Ibakom, kad se povredio Lowry.

          Comment


          • #65
            Pogledaj video na 4:01.

            I meni je zao sa njim su sigurno mogli (necu da kazem proci) ali dobro namuciti Cavse.
            Last edited by Rossonero; 28-02-17, 00:21.

            Comment


            • #66
              Штета за Лаурија, још шутерска рука..

              Comment


              • #67
                Originally posted by Rossonero View Post
                Pogledaj video na 4:01.

                I meni je zao sa njim su sigurno mogli (necu da kazem proci) ali dobro namuciti Cavse.
                Gledao sam jos jutros. A da bude jos bolje tim zakucavanjem je bukvalno poslao Bugija na klupu (6. faul).
                A i ti Pelicansi ako ne dovedu nekog sutera tj. beka, nema od njih nista, vece Sacramento ima sanse da budu 8.

                Comment


                • #68
                  Pogledaj za koliko sekundi je uspio fasovati tehnicku. Imao je i komentar.

                  Comment


                  • #69
                    Ma covek je za posmatranje. On je bukvalno mac sa dve ostrice.

                    Comment


                    • #70
                      Imas strasnog igraca u timu, ali isto tako moras da prihvatis i da znas da imas tempiranu bombu u ekipi.
                      Last edited by Rossonero; 28-02-17, 00:47.

                      Comment


                      • #71

                        Comment


                        • #72
                          Vratice se Lowry za Playoff, sta ste ih vec sahranili
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Ali Nicksi pored toga sto su ocajni oni su jos najbaksuznija ekipa, pa uglavnom protiv njih "buzzer beater winneri".

                            Seth Curry pocinje sve ozbiljnije igrati.

                            Comment


                            • #74
                              Jokic 19 poena,16 skokova,10 asistencija,treci triple dable bravo majstore
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • #75
                                Last edited by Rossonero; 01-03-17, 12:52.

                                Comment

                                Working...
                                X