Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 FEBRUAR/MART/APRIL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Кук је мени ок играч, барем оно што сам га гледао на Дјуку, чуди ме да још није нашао ангажман нигде, као бек-ап би могао да прође.

    Али стварно ми је нејасан потез Дивца, јер јесте драфт јак, али са овим трејдом Пеликани ако уђу у плеј-оф, џабе и пикови и све..

    Comment


    • #17
      Situacija sa draft pikovima kod Kingsa je sada alarmantna, a i komplikovana.

      Pored toga sto su oni dobili pik od NOP-a, oni imaju i svoj pik u 2017. ali taj pik moze da se zameni sa pikom Sixersa, koji su dobili to pravo swapa kada su trejdovali onomad Stauskasa i jos neke igrace, za nekog Litvanca i prava na Luku Mitrovica. Tako da u slucaju da Kingsi budu imali bolju poziciju na draftu, Sixersi ce zameniti pikove sto je logicno.

      Da to ne bude kraj price, Sixersi su u tom dilu dobili jos jedan top10 zasticen pik prve runde u 2018., ali on je sledom okolnosti postao nezasticen pik prve runde 2019. Zasto ? Zato sto su Kingsi uspeli da duguju top10 protected Bullsima u 2016. (nisu ga dobili, jer je upao u top10) ili u 2017. (ako ga ne dobiju u 2016.). A posto su dugovali i Sixersima 2018. top10 protected, u situaciji su da izgube oba pika prve runde dve godine zaredom. E, ali to nije moguce zbog Stepien pravila koji to sprecava, gde tim gubi pika prve runde dve godine zaredom, a s obzirom da se desila ovakva situacija, na scenu stupa drugo pravilo first allowable draft koje to dugovanje Kingsa prema Sixersima pomera za jednu godinu, i taj pik postaje unprotected dok Kingsi onda zadrzavaju pravo biranja na draftu 2018. Bullsi mozda opet ne uzmu taj pik ove godine, verovatno i nece jer ce Kingsi biti jako losi, tj nema sanse da pik zavrsi van 10, ali Sixersi zadrzavajau svoj unprotected u 2019. bez obzira.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • #18
        Mislim da ovan novi twin tower moze da srusi svaku small ball postavu bilo kod tima. Ne bas da ih srusi ali da ta postava nema efekta,jer mislim da i jedan i drugi pogotovo davis mogu da isprate bekove da ne bude toliki mismatch kao sa drugim centrima. Plus u napadu imaji sirinu za njihov small ball
        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
        Legends never die. Mamba will be back!
        sigpic
        HOUSE ALL NIGHT LONG

        Comment


        • #19
          Anthony Davis & DeMarcus Cousins are the 1st teammates to average 20 Pts & 10 Reb in a season since Tim Duncan & David Robinson (1997-98).

          Comment


          • #20
            Words can't even express how hard it is for me to have to leave the city of Sacramento and all of the amazing people that I have met while out here. I gave it my all for you and you gave it right back. The most amazing fans on the planet and I just want you to know that your support has meant everything to me. It's hard to believe that it was seven years ago that this young kid from Alabama showed up in Sacramento scared and not knowing a soul. As I look back upon my time here, I wouldn't trade it for anything. I have met so many amazing people, many of whom went out of their way to make me feel right at home from day one. Each and every one of you have played such an important part in my life and helping me become the person I am today. I don't just consider you all as fans, you all are my family...and a couple thousand miles aren't going to change a thing. Thank you Sacramento.

            #LoyaltyisLove

            Comment


            • #21
              Sweet Lou u Houston za Brewera i pika prve runde. Houston planira da ispaljuje 50 trojki po mecu. Drago mi je da GOAT iznudjivanja bacanja ide u neki tim koji se takmici.

              Comment


              • #22


                Koliko je ovo mocno u poredjenju s ovim sto smo gledali pre neki dan jbt.. CONFIDENCE BABY, CONFIDENCE!

                Comment


                • #23
                  Ponovo je aktuelna priča oko Mela i prelaska u Boston. Kakav loš potez Lakersa.
                  Last edited by Tarantula®; 22-02-17, 09:53.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #24
                    Izgleda da ce Rose u Minnesotu za Rubia. Hoce Thibs da ga dokrajci.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • #25
                      Paul George u Lakersima?

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Paul George u Lakersima?
                        Odakle ti to?

                        Comment


                        • #27
                          Rumorsi, vidiš da sam stavio znak pitanja

                          Comment


                          • #28
                            Bojan Bogdanovic u Wizardse za pik prve runde, Nicholsona i verovatno Thortona, Woj sources. Odlican posao za Wash, veliki boost za klupu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #29
                              Neka ide iz raspalih Netsa.

                              tt

                              Comment


                              • #30


                                Big Three, nego kako.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X