Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 FEBRUAR/MART/APRIL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar, s obzirom kakvi su se redizajni pravili prošlih godina (čitaj Atlanta).

    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Mislim da je vrijeme da neko od moderatora napravi temu za po.

      Parovi prve runde plej ofa na Istoku:

      Boston - Čikago
      Klivlend - Indijana
      Toronto - Milvoki
      Vašington - Atlanta


      Parovi plej ofa na Zapadu:

      Golden Stejt - Portland
      San Antonio - Memfis
      Hjuston - Oklahoma
      LA Klipers - Juta

      Comment


      • Evo i slika za PO.

        sigpic

        Comment


        • Ima li neke price sta ce Boston da uradi sa prvim pikom obzirom da je tu Ajzea?
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Portland sa ova dva poraza Klivlenda sad može da dobije 15, 19. i 23. pika prve runde. I još su i plej-of izborili. Može se reći da je ovo bila uspješna sezona.

            Originally posted by bici View Post
            Ima li neke price sta ce Boston da uradi sa prvim pikom obzirom da je tu Ajzea?
            Daleko je draft brate. Prvo plej-of treba da se završi, a još nije ni počeo.
            Last edited by Reise; 13-04-17, 15:47.
            sigpic

            Comment


            • Ko vam je najzanimljiviji par? Meni defntivno Houston - Oklahoma.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Мени Кливленд Индијана, мада то може да буде и чишћење.

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  Ko vam je najzanimljiviji par? Meni defntivno Houston - Oklahoma.
                  Pored njih još Clippersi - Utah i Toronto - Bucksi. Ostali mislim da neće imati potrebnu dozu neizvesnosti.. možda eventualno Wizardsi i Hawksi, ali bih se tu onda poprilično razočarao u Wizardse.

                  Comment


                  • Ja moram da izdvojim dvije tekme.

                    Toronto - Milvoki

                    LA Klipers - Juta

                    Comment


                    • Meni u kalendar ubelezeni 16. maj i 22. jun, ostalo me ne interesuje tako da ce PO da se prespava.Mozda bi i postojao interes da Durent nije ispao pizda.Ako se u finalu ne sastanu Klivlend i GS, mozda ce postojati veci interes od gledanja rezultata cim se ustane.

                      Comment


                      • Harkless iskusno nije šutirao trojke sinoć. Malo mu 9m, pa da osigura dodatnih 500k.

                        Comment


                        • Ako Nurkić bude zdrav, Portland i GSW je must-watch što se tiče dobre košarke. Ima Portland dosta ovih defanzivnih krila da bacaju na Karija, Tompsona i KD-a. Ne kažem da će da ih potpuno zaustave, da me ne shvatite pogrešno, ali mogu da im otežaju posao. Krab, Tarner, Harkles i Aminu su versatilni defanzivci. U napadu Lilard, CJ i Nurkić mogu da naprave dosta problema. Lilard posebno, pošto mu je svaka utakmica protiv GSW-a bila preko 40 poena.

                          Najzanimljiviji match-up su OKC i Hjuston. Imamo Harden koji je okružen trojkašima i Kapelom koji može da završava situacije u P'n'R-u. S druge strane Vestbruk koji je okružen sa odličnim defanzivcima. Nema OKC nikakav spejsing u napadu, ali imaju Vestbruka koji izmišlja poene na svakakve načine. Čak i kad Vestbruka ne ide, OKC može to da nadomijesti ofanzivnim skokom, jer su stvarno prejaki pod košem.

                          Klipersi i Juta bi isto trebalo da bude zanimljiv match-up što se rezultata tiče i očekujem neizvjesne završnice, ali ne očekujem neku pretjeranu lijepu košarku. Juta ima mali problem sa igračima koje cijele sezone muči povreda. Hil, Fejvors i Hud su sve bitni igrači, s tim što su se sva trojica oporavila u zadnju nedelju regularne sezone, pa ne znam kako će se uklopiti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Harkless iskusno nije šutirao trojke sinoć. Malo mu 9m, pa da osigura dodatnih 500k.
                            Hahaha, nije namazan uopšte. Kome nije jasno, Harkles ima bonus u ugovoru da ako šutira preko 35% za tri dobija 500k. Nije šutira u zadnje četiri utakmice za tri uopšte.
                            sigpic

                            Comment


                            • Hahahaha, nisam gledao za ranije utakmice, kakav brat

                              Znam da su ga sinoć pitali hoće li šutirati trojke, a on odgovorio uz smešak: "Would you?"

                              Comment


                              • Jbem li ga, vuce ka tome da kazem da ce Houston-OKC biti zanimljiv duel, ali nesto debelo sumnjam. Opet, PO je to.

                                Sa uzitkom cu pratiti Buckse i Toronto, mislim da to nece biti nimalo lak zalogaj za Raptorse. Middleton je bas onako preporodio ekipu, mislim da je u poslednjem duelu sveo DeRozana na 10 poena, i to je po meni kljucan match up u ovoj seriji. Thon Maker je pokazao znake zivota u svojoj rookie sezoni sa malo vise minuta, ako ikad uspe da nabaci malo misica, i koordinise malo vise igru u odbrani i iskoristi one dugacke ruke, jako zajeban centar moze biti, mada mi je sa onim sutem i brzinom vise klasicna cetvorka. Videcemo koliko ce mu Kidd minuta davati u ovoj seriji. Jos jednom, velika steta sto se Jabari povredio, jer bi onda ovaj tim Bucksa imao totalno drugu dimenziju u igri.

                                Istok ce mozda imati zanimljivije serije, gde mi je samo Boston onako setnja u prvoj rundi, ostali favoriti ce se fino namuciti, ukljucujuci i Cavse u ovoj blagoj krizi, pogotovo protiv Indiane od koje vise ne moze da se predvidi nista, mogu metlu doziveti, a moze da ode u 7 easy. Ovamo Jazz i Clipersi kao jedini duel ekipa gde se nista ne zna, mada dajem prednost Clipersima jer su zdraviji, inace bi sigurno favorizovao Jazz.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X