Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 FEBRUAR/MART/APRIL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Лагано пукли Кевси, ајмо Селтикси до првог места и предности домаћег терена!

    Comment


    • Sta se desava sa Cavsima?
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • https://theringer.com/how-a-second-r...n-e6a197b01c0c

        Još jedan odličan tekst o Jokari, preporučujem.

        Ne znam kako sam propustio intervju gdje kaže da je ona situacija sa Lebronom bila missmatch.
        sigpic

        Comment


        • E toliko mi zao sto necu moci da ispratim vcrs mec, ali jbg. Ide Nurk over, to je sigurno.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Gusto će biti sigurno. Portland ima jači backcourt, Denver frontcourt. Ali trenutno bih dao prednost Portlandu. Biće teško Jokiću i Nelsonu da isprati P'n'R Lilarda i Nurkića, tu leži snaga Portlanda od kad je došao Nurkić, a Denver je užasan u branjenju toga. Ali isto tako, ne može se reći da se Denver ništa ne pita. Treba zaustaviti protok lopte Denvera, nije Portland jak defanzivno. Ko dobije, nek ode u plej of.

            SK nas čašćava još jednim prenosom večeras. Hjuston-GSW. Sinoć isto prenosili SAS-Klivlend. Nikad ovoliko prenosa nije bilo na SK-u. Sad nećemo da se zadovoljimo s tim, oćemo prenos cijelog plej ofa.
            sigpic

            Comment


            • Ako Portland nocas izgubi (nadam se da se to nece desiti) i dalje je favorit za po. Imaju dosta laksi raspored od Denvera.
              Last edited by Rossonero; 28-03-17, 23:05.

              Comment


              • DeMarcus Cousins unlike this.

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Dislikes*



                  Indiana Pacers, Lance Stephenson agree to 3-year, $12 million deal, league sources tell ESPN. First two guaranteed. Team option on third.
                  Zamjena za Stakija, koji ne može da ostane zdrav nedelju dana.
                  sigpic

                  Comment


                  • 57-13-11 za 38 triple double.

                    Originally posted by Tarantula View Post
                    Nebi se trebalo postavljati pitanje ko će biti MVP.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Priča o Đinobiliju, koja stoji kao pinned tweet kad otvoriš tviter profil najboljeg novinara u Americi za NBA, nije ni čudo koliko je dobra.

                      http://www.espn.com/nba/story/_/id/1...storied-career
                      sigpic

                      Comment


                      • WAT?

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Priča o Đinobiliju, koja stoji kao pinned tweet kad otvoriš tviter profil najboljeg novinara u Americi za NBA, nije ni čudo koliko je dobra.

                          http://www.espn.com/nba/story/_/id/1...storied-career
                          Kakva legenda!

                          Comment


                          • Reise tvoji Blazzersi sve blizi play offu nakon ove pobede nad Rocketsima, mada idu na GSW koji tek sad pali masinu, sumnjam da ce dugo opstati.

                            Comment


                            • Sad će Djurent da se vrati da im poremeti hemiju u timu.

                              Ja bih rekao da će Portland da im zada najviše muka, previše dobro izgledaju da ih GSW nalupa lagano. Tu će se sigurno igrati najbolja košarka.

                              Nema tu niko realne šanse protiv njih u četiri utakmice. Mislio sam da bi možda Sveti Antonio mogao da se bije s njima, ali nemaju ni oni šansu. Klivlend daleko od bilo kakve forme. Sinoć protiv Bulsa igraju gustu utakmicu pri kraju, očekuješ da će da ih razvale, kao što rade najbolje ekipe, a oni nezainteresovani. Nikakve agresivnosti nije bilo u odbrani, a u napadu sve nerezonski šutevi. Prije neku noć, izgubili su od Sv. Antonia toliko lagano da se zapitaš kako ovi mogu da se bore za išta. Bukvalno su im se posprdali samo sa dobrim protokom lopte u napadu, nije bilo nikakvog truda da zatvore nešto. Kao da su se zadovoljili sa onom šampionskom titulom prošle sezone. Tu su im i ovi dolasci, nije to baš toliko lako uklopiti u mjesec ili dva.

                              Btw, ne znam jeste li primjetili radovanje Mirotića i igrača sa klupe kad Mirota da trojku i digne tri spojena prsta.
                              sigpic

                              Comment


                              • 7 najbolji srijelac u istoriji NBA lige prestigavši legendarnog Shaqa, sledeće sezone može već na 4 mjesto ako bude zdrav.

                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X