Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP CHALLENGER TOUR, FUTUERS, JUNIORS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Fino gura Nikola >> http://www.atpworldtour.com/en/atp-challenger-tour
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #32
      Au slepci iz Madrida podigose nagradni fond sa 10 ili 15 hiljada na 25 za obe nedelje. Sad ce biti skoro nemoguce uci pa ni dobiti WC.
      Vec ima 230+ prijavljenih za prvu nedelju a jos 9 dana za prijavu. Bice ih 400 na kraju.
      Last edited by colchonero; 28-02-17, 17:10.

      Comment


      • #33
        Ima li te na ATP listi, imaš li neki bod

        Comment


        • #34
          Ne, iskreno poslednji put kada sam trenirao ozbiljno (za fjucerse znaci 3 ili vise sati dnevno) je bilo pre 2 i po godine sa 15 i po godina ali sam odigrao samo 2 turnira gde nisam imao srece u zrebu (1. turnir 1200. na svetu(dobro sam odigrao) 2. turnir 1 nosilac u kvalifikacijama ne mogu da se setim rankinga uglavnom taj mec sam lose odigrao uplasen od iskustva sa prvog turnira) Posle je moj otac promenio posao i primao manje para i bili smo u teskoj finansijskoj situacija pa sam igrao sparinge i treneri su mi davali dzabe da treniram, ali to naravno nije ni blizu dovoljno, bilo je nesto tipa 1 sat dnevno nekad i samo 4 puta nedeljno. Sad sam sacuvao i dobio neke pare (radio sam kao pomocni trener kod druga u CH, njemu je trebala pomoc a nisam morao da placam stan, jer sam bio kod njega) Tako da sam ove sezone spreman, treniram bas dosta i dobra iskustva imam u rezultatima sparinga iako je to samo sparing, ali uvek je dobro kada od 7 odigranih meceva protiv igraca sa bodovima dobijes 5 od toga 3 u 2 seta. Problem je sto ce se prijaviti mnogo igraca sa bodovima(i ovako je u Spaniji teze uci nego npr. u Bugarskoj zato sto je jak nivo i ima dosta igraca, a ovako ce zbog nagradnog fonda biti samo jos teze)
          Last edited by colchonero; 28-02-17, 18:43.

          Comment


          • #35
            Mislim prava sezona pocinje tek za 2 i po meseca sto se Evrope tice, ali svejedno bi lepo bilo odigrati turnir, a da ne moras da placas hotel i avionsku kartu plus ostale troskove. Malo je cudno doduse sto su pomerili lokacije turnira(oba su trebala da se igraju u jednom klubu, a sad je taj klub potpuno izbacen iz price, a ubacena su nova 2, svaki po 1 turnir), a jos cudnije je sto ce se oba turnira cini mi se odigrati na sljaci sto je jako tipicno za Spaniju, ali ne i za Madrid (mislim da je to jedini grad u Spaniji koji ima vise betonskih nego sljakastih terena)

            Comment


            • #36
              Moram da vidim kako ce sezona da tece, pa tamo negde u septembru oktobru da odlucim, da li da idem u Juznu Ameriku ili bilo gde van Evrope (mozda ne u USA, posto i tamo ima dobrih igraca ne toliko koliko u centralnoj Evropi, ali ima) da uzmem bodove posto je to tamo neuporedivo lakse, a znaci puno, jer posle cesto ne moras da igras kvalifikacije, pa se ne istrosis sa 3 meca u 2 dana, plus znas da ces 99% uci u turnir (bar kvalifikacije) sto znaci da mozes da biras gde hoces da igras, a ne da cekas da se smiluje sreca na tebe pa se puno njih odjavi, sto automatski znaci da ne moras da cekas do srede da kupis avio kartu za cetvrtak, jer je prijava u petak, tako da mozes da ustedis puno, mozes da rezervises hotel itd.

              To je pozitivno sto se tice eventualnog puta. To sve mozes da dobijes plus bi mi to neuporedivo povecalo sanse za ozbiljno sponzorstvo i ulazak u Sances Kasal akademiju.

              Sa druge strane ne mozes da odes na drugi kontinent na 1 turnir i na 5 dana. Moras da se odmoris od puta, osetis uslove, prilagodis, treniras nekoliko dana pre meca, a niko ti ne garantuje da ces na prvom turniru imati pristojan zreb iako su sanse mnogo vece nego u Evropi. Takav put ne kosta ispod nekoliko hiljada evra, posebno ako ne budem dobijao sansu da udjem na turnire u Evropi ili ne budem koristio sanse da uzmem bodove(ako uzmem bodove sigurno necu ici u svakom slucaju) zato sto to vraca na sve gore napisano o (ne)planiranju avio karata, hotela i ostalih stvari sve do 48h pre isteka roka za prijavu, a to je visesatni let. Mislim, to je moguce izbeci ako si u velikoj akademiji kao Miomir, pa ti oni u pocetku mnogo olaksaju time sto ti obezbede WC za glavni turnir i onda imas mnogo vece sanse za bodove, kad uzmes 1,2 posle je mnogo lakse. Na primer on je tako uzeo, mucio se nekoliko puta u kvalifikacijama, nije uspeo, na kraju su mu sredili WC za glavni turnir, uzeo bodove (realno nije to neka razlika izmedju 3. kola kvalikacija i 1. kola glavnog turnira protiv nenosica) i pogledaj ga sad. Razbija. Uzeo prvu titulu na fjucersima. Zato bi mi mnogo znacila Sances-Kasal akademija pored toga sto igraju top igraci kao kod Bolitijerija.

              To bi bila negativna strana te price

              Ali dobro, duga je sezona pa cu videti sta i kako.
              Last edited by colchonero; 28-02-17, 19:13.

              Comment


              • #37
                Podrška za tebe pa javi se kad bude bila neka skorija aktivnost

                Comment


                • #38
                  Samo napred, želim ti da uspeš
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • #39
                    Hvala vam obojici puno, javicu se Nemanja, igracu ovog leta sigurno neki turnir u Srbiji jer mogu da ustedim, ovde turniri pocinju od juna, pa se igra skoro svake nedelje do polovine septembra.

                    Comment


                    • #40
                      Pa možda ćemo te moći i gledati Samo što sam leti slabo kući tako da teško da ću moći, ali nema veze dobra vest će se brzo čuti

                      Comment


                      • #41
                        Pobeda za Feliksa Ože-Alijasima u Drumondvilu. Na 2-5 u trećem setu spasio meč loptu i dobio isti sa 7-5. Protiv Polanskog u drugom kolu.

                        Sada Šapovalov protiv Korija.

                        Comment


                        • #42
                          Borna hahhahaha Jadni reket hahaa
                          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                          Comment


                          • #43


                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • #44
                              Evo i snimka , čisto da se skonta kontekst.

                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • #45
                                Kakva sramna kradja
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X