Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za muškarce - Francuska 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bas losi Hrvati danas. Cincaric jedini igra dobro. Dobice Hrvati ali sa ovakvom igrom ne mogu ocekivati plasman u polufinale.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #17
      2 gola Argentine za poluvreme protiv Katara

      Comment


      • #18
        Prvo poluvrijeme bilo 9-2. Sramota.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • #19
          Nestvarno igraju Francuzi, kakvu dubinu ljudi imaju i kako brzo igraju. Bice cudo ako ih neko iole ugrozi uopste.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Pitanje za gledaoce iz Srbije, da li vam je blokiran RTL za vrijeme utakmica?
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #21
              Originally posted by Tarantula View Post
              Pitanje za gledaoce iz Srbije, da li vam je blokiran RTL za vrijeme utakmica?
              Na koji mislis? Ovaj Nemacki ili Hrvatski? Ja nisam video da prenose utakmice na tom programu.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22
                U Njemackoj niko ne prenosi, osim kad igra Njemacka ide link preko IHF samo za tu zemlju. Mislio sam na hrvatski RTL, oni prenose za ova podrucja, pa me zanima da li je blokiran u Srbiji?
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #23
                  Sjajno prvo poluvrijeme za nas 14:14 protiv spance al na kraju nisu priznali gol za vodstvo 15:14
                  Kire sjajni dva cepelini... Ajmoo da napravimo senzaciju
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • #24
                    Sta im rade Makedonci, prodase im dva cepelina
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Tarantula View Post
                      U Njemackoj niko ne prenosi, osim kad igra Njemacka ide link preko IHF samo za tu zemlju. Mislio sam na hrvatski RTL, oni prenose za ova podrucja, pa me zanima da li je blokiran u Srbiji?
                      Ja imam samo Nemacki RTL i imam neki RTL croatia world, tu nema prenosa. Imam SBB D3GO kablovsku, mozda nam nije isti paket.
                      Cudi me da RTS ne prenosi ili Arena, oni imaju u ponudi Rukomet neke lige.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #26
                        Strasno sudjejne ma nije moguce drzali smo se skoro 50min i na kraju isklucejne za nas, pa jos dva ne svirana faula(penala) i jos jedan ne sviran faul vo napad u nasok korist I napravili su prednost...
                        Daj brw vise jednom sta je ovo... Dokle vise ovako? Protiv Tunis sudili neke koreance koje blage veze nemaju, protiv angola neke litvance i sada opet isti litvanci, i kad je naj bitnije namesto da imamo neke dance, njemce ili francuze sa sudije mi opet imamo naj slabij sudacki dvojac...
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by bice View Post
                          Ja imam samo Nemacki RTL i imam neki RTL croatia world, tu nema prenosa. Imam SBB D3GO kablovsku, mozda nam nije isti paket.
                          Cudi me da RTS ne prenosi ili Arena, oni imaju u ponudi Rukomet neke lige.
                          Pretežno nacionalne selekcije sa Eura ili Svjetskog prenosi državna TV. Kod nas u BiH RTL Hrvatski je otključan.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #28
                            Eh nista onda, moracu po nekim streamovima da se vucaram opet.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by bice View Post
                              Eh nista onda, moracu po nekim streamovima da se vucaram opet.
                              Šta ti treba - rtl hrvatski

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by torpedo View Post
                                Šta ti treba - rtl hrvatski
                                Pa da, za ove prenose. Sad ce playoff a bice dobrih utakmica.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X