Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema se ekipi sta zameriti, ovako se igra za Partizan. Borba!

    Desavaju se ovakve trojke, jbg, idemo dalje. Bolji su za tih 10ak razlike i to je to. Nama ostaje da se borimo do kraja.

    Dzile je izvukao maksimum iz ove ekipe, svaka mu cast.

    p.s. Novica
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Odgledao sam sada snimak, svaka cast Dziletu i ekipi, vise se ne moze trenutno...

      A onoj trojci sudiji, Bog ce da im vrati, ima pravde... kakva oruzana pljacka...

      Psiho, Djilas, Corava picka, i mi tu treba neku kosarku da igramo?

      Comment


      • https://youtu.be/3ItCn2A-Nag

        Ajde brate navićićete se. Sećam se kako je meni bilo. Beli ide u kontru, vodimo 10 ak, Dule uleće i prekida kontru i svađa se. Pogađaj ko je posle pobedio?
        Primaćete vi još ovakvih, da se otplati onaj Kecman, mi u fudbalu 25 god otplaćujemo onaj protiv Bajerna.

        Šalu na stranu nema za čim Partizan da žali, sad liči na nešto, da je ostao Božić i ona ekipa bilo bi 40 razlike.

        Comment


        • Faul Vilijamsa, pa skandiranje premijeru!

          https://youtu.be/swkfwJIUBtA
          https://www.youtube.com/c/krkipfc

          Comment


          • Originally posted by Casiraghi View Post
            Smit, Mulalic, Guduric... Valjda otplatismo Kecmana.
            Kad tu dodas i trojku iz auta za pobjedu,Drobnjaka....cijena je veoma skupa i trebace jos vremena za naplatu.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Sad sve ovo sto rade Psiho i Coravi, sve ce to stici na naplatu, i to za brzo, siguran sam...

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Sad sve ovo sto rade Psiho i Coravi, sve ce to stici na naplatu, i to za brzo, siguran sam...
                Tesko, svi su manji ili veci cigani medju liderima stranaka i nemaju nista protiv ovakvog odnosa snaga. Mada je bitno skinuti najbolesnijeg, ako bi odnos u finansijama bio 60:40 za njih mi smo lagano sampioni.
                sigpic

                Comment


                • kakvi retardi ovi na areni smijete li bar prokomentarisati silaznu kod polaganja aranitovica smradovi jedni
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • I na kvarno kad nas buse, mi im pokazemo zube!
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Da Bog da uzeo Partizan zbog ovog Smradonjića jebem ga više retardiranog. Cepaj "stručnjaka" raspalog

                      Comment


                      • Jbt jos smo mogli i da se koljemo za titulu sa nikad jacom Zvezdom...

                        Comment


                        • Vidiš Ljubo i sam. Uz tri puta slabiji tim. Da nije ušla Gudurićeva trojka, sledeću bi igrali za titulu. Radonjić da je pukao drugu, ovu bi se još više ukenjao.
                          Čestitke Partizanu, iako osakaćeni uspevaju da se bore sa 5 puta jačom Zvezdom koju vodi retard.

                          Comment


                          • Sramna zavrsnica, jbt saberite se vise. 3 sezone ne znamo da zavrsimo tekmu...
                            Ajde kuci da se pobijemo pa sta bude.

                            Comment


                            • E ali za sta svira Vilsonu faul u napadu, a sta posle ne svira Jovicu kad gura Vilsona, sramota, bravo crno beli!
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Dzile bogotac! Pekovicu mrs ako se ne oglasis posle ovoga.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X