Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Berti nije menadzer Misko, dok Leu i Zofriju jeste i tu su stvari jasnije.

    Comment


    • Izgleda da vise ne dugujemo Katicu, Klobucaru, Raduljici i Kecmanu.
      Odlicna vest

      Comment


      • Hitni slucajevi reseni. Mnogo mirnije ce se sad uci u sezonu.
        sigpic

        Comment


        • “Nije prvi put da krećemo od početka. Želim da ostanu Tepić i Dalo, važno je i da se Milosavljević oporavi, a velika želja je Dangubić. Ostaju Andrić, Šalić, Gagić i Milutinov, koji bi trebalo da obeleži sezonu. Bezbradica će imati ulogu u timu, potom Aranitović pa mladi Marinković, Glišić...“ rekao je Vujošević.

          Šef stručnog štaba “crno-belih“ ponovo je prokomentarisao odluku kluba da proda Bogdana Bogdanovića Fenerbahče Ulkeru.

          “Klub je došao u situaciju da ga proda zbog obeštećenja, pa sam morao da prihvatim tu vrstu realnosti. Smatrao sam da bi trebalo da ostane još godinu dana i da bi u tom periodu još napredovao, kao što je to učinio u Superligi. To je bila moja želja, ali svako ima svoj put“, dodao je Vujošević.

          Transfer srpskog reprezentativca je omogućio isplatu dugovanja bivšim košarkašima, međutim Vujošević navodi da je iznenađen pisanjima medija da je klub zaradio 1,3 miliona evra od Bogdanovićevog prelaska u turski tim.

          “Klub nije dobro prošao, iako je 1,3 miliona veliko obeštećenje koje se plaća u dve rate. Trebalo je da ta suma bude isplaćena odjednom. Na sve to, menadžer Aleksandar Rašković je uzeo proviziju od šest odsto na ime Bogdanovog ugovora u Partizanu, ali i 20 odsto od obeštećenja. Postoji papir kao aneks ugovora o nekom konsaltingu, ali ne razumem o čemu se radi, verovatno će to bolje objasniti onaj ko je potpisao, predsednik, menadžment i Upravni odbor“, naveo je Vujošević.

          U poslednje vreme srpski mediji pominju da je nezavidna finansijska situacija dovela i do sukoba na relaciji Duško Vujošević – Predrag Danilović.

          “Nekog velikog sukoba nema, ima razmene mišljenja, u jednom momentu su bile tenzije jer je on smatrao da nije funkcionalno što prozivam politiku države prema klubu. S druge strane, ja pričam u svoje ime, ne u ime Partizana i snosim svu odgovornost“, istakao je Vujošević u intervjuu za “Novosti“.

          Comment


          • Jaooo kad bi Danguba dosao Kolike su sanse za to ?
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Opet imamo solidnu ekipu. Treba dovesti jednog kvalitetnog mladog igraca (tipa Dangubic) i jednog solidnog stranca, sve ostalo imamo.

              Ove godine treba dosta ocekivati od Milutinova i Daloa. Gagic ce sigurno igrati mnogo bolje, jer je covek konacno dobio jedno leto da se odmori tako da ce odmoran i spreman docekati sezonu, sto proteklih godina nije bio slucaj. Tepic i Milosavljevic su tu kao glavni, treba videti na delu Aranitovica, Salica i Marinkovica. Jedino mi je Andric tu visak, ali dobro, za odredjene uloge u timu sa Bezbradicom moze da posluzi. Ovoj ekipi pridodati jednog kvalitetnog mladog igraca i jednog stranca i opet cemo biti konkurektni u svim takmicenjima.

              Bitno je da Dule vise nema problema sa zdravljem i da moze da vodi ekipu.

              I ja bi voleo da dodje Dangubic, mislim da bi Dule od njega napravio zver za dve godine, mozda ne kao Bogdanovic, ali tu blizu.

              Pavlovic se ne pominje, izgleda da se na njega ne racuna za sledecu sezonu.

              Comment


              • Evo i celog intervjua:
                Vujošević: Loši đaci nisu naučili lekciju! Što nas jače pritiskaju mi više odskočimo

                Najverovatnije sledece sezone bez Pavlovica, posto ga ne spominje ovde....
                Posle svega, Vujošević ipak zrači optimizmom, iako će Partizan opet krenuti iz početka.

                - Nije prvi put da krećemo od početka. Svaki početak podmlađuje. Zdravstveno sam spreman i oran za novu borbu. Osnovno je da napravimo potencijal tima po talentu kao kod prethodnih generacija. Želim da ostanu Tepić i Dalo. Veoma je važno da i Milosavljević bude tu, da se oporavi i da svojim zaraznim poštenjem i borbenošću utiče na vaspitanje ekipe. Velika želja je Dangubić. Ostaju Andrić, Šalić, Gagić i Milutinov koji bi trebalo da obeleži sezonu. Bezbradica će isto imati ulogu u timu, potom Aranitović, pa mladi Marinković, Glišić. Na takav tim bilo bi lako da angažujemo stranca. Ovakav tim motiviše i trenera da bude dobar.
                .....ali mu se, po ko zna koji put, zahvaljuje

                ZAHVALNOST PAVLOVIĆU
                KADA nabraja igrače, Vujošević zastaje kod jednog.
                - Hvala Saši Pavloviću koji je došao u teškom momentu. Ne poznavajući ga dobro kao ličnost, u startu nisam insistirao na njegovom angažovanju. Znao sam koliki je partizanovac, ali nisam znao koliko je kvalitativan čovek. Veliko je, u pozitivnom smislu, dete koje voli Partizan. Došao je kod nas za mali novac, koji mu još u većem delu nije isplaćen. Samim svojim dolaskom je "častio" Ligu, koja to nije znala da prepozna, već je bio maltretiriran kroz način suđenja, kazne.
                Last edited by Mr. Wolf; 20-07-14, 16:23.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Nisam bas najsigurniji dal sam upravo video Duleta u HN, covek isti u licu ali kost i koza, prepolovio se. Vidjao sam ga i ranijih godina u Novom ali ovo je bas sok
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Ja sam ga zadnji put video kod pionira pre mesec dana izgledao mi je delimcino normalno jeste malo smrsao ali nista specijalno, mada ja ga vidjam tokom sezone svaki drugi dan kod pionira pa ne primecujem razliku
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Meni na tekmama nije delovao ovoliko lose, duze vreme je on bas mrsav to svi vide i znaju ali bas sam se iznenadio kad sam ga video izbliza u majici. Jos kad se setim prvi put kad sam ga video nisam verovao koliki covek, kad sam bio klinac uvek mi nekako delovao mali na terenu pored onih stabala od igraca
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • prica se da stize Muric, zna li neko nesto vise o tome
                        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                        Comment


                        • Prskaj, mislim da to nije bio Dule, tj. sigurna sam 99%.

                          Iz prostog razloga što su ga dva moja drugara srela u Beogradu u subotu i fotkali se sa njim, objavili na fejsu. Izgleda sasvim normalno na toj slici (u odnosu na celu sezonu), čak bih rekla da je i dodao neko kilo.
                          Imao je cele zime borbu sa bubrezima, pio je neke lekove koji pospešuju mršavljenje dok deluju (znam o kojim lekovima je reč pa to kažem sa stručne strane jer od ove godine napokon postajem student medicine (kasnim dve godine ) ).

                          Tako da sam sigurna da si video nekoga ko liči u licu na njega, na kraju krajeva, ako želiš mogu ti poslati ovu sliku što su drugari uslikali u inbox pa proceni sam da li je to bio Dule, ja sam sigurna da nije.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Ps. U petak je vaša koleginica Grobarka Sarita postala tetka!

                            Rodila se moja malena Grobarka Tea

                            Spoiler


                            Naše snage jačaju, svakim novim danom...
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Daj tu svezu sliku da uporedim sa secanjem u glavi, sad si me bacila u trip
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Milija Mikovic
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X