Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka dodju i da se svi sutiramo u dupe od srece.Veliki deo posla bi se odradio sa njihovim dovodjenjem cak i ako Gagi ode.Skoro pa kompletiran tim, a pripreme jos nisu pocele.

    Gagiju je istekao dvogodisnji ugovor i ne zeli da potpise novi, procitao sam da postoji interes Albe.Mozda bi tu valjalo da se na toj poziciji dovede jos jedan stranac.

    Comment


    • Draganu je i vreme da ide iako bi nam puno znacio kada bi ostao. U Partizanu je proveo 4 godine sto uopste nije malo pogotovo kada se uzme u obzir da je u svakoj sezoni imao ogromnu minutazu. Da se nije povredio sada se uopste ne bi ni postavljalo pitanje oko njegovog odlaska iz kluba.

      Mislim da je Dangubic napravio gresku. Ne zato sto sam navijac Partizana, vec zato sto mislim da evroliga nije presudna kada je napredak igraca u pitanju. Svakako da ima uticaja, jer donosi odredjeno iskustvo, ali onaj pravi igracki napredak se ostvaruje kroz kvalitetan i naporan rad, a ne kroz nekoliko kola evrolige. Kvalitet, znanje i iskustvo trenera se podrazumevaju, a to nisu atributi kojim bi trener Radonjic mogao da se pohvali.

      Naravno da decku zelim sve najbolje u Zvezdi i ako Bog da, da dobijemo jos jednog Bogdanovica.

      Videcemo koga ce jos dovesti Dule. Siguran sam da cemo opet imati konkurentan tim i pored svih problema koji su nas zadesili. Ako dodje Muric onda smo na konju. Ima strasno telo i u odbrani moze da bude zver, a za napad ce se postarati Dule. Od Daloa ocekujem puno sledece sezone i mislim da ce mu odgovarati utakmice u evrokupu. Sto se Milutinova tice, mislim da je ovo godina gde ce se videti da li ce od njega biti nesto ili ne, jer prosle sezone nije pokazao onoliko koliko se ocekivalo (moje misljenje).

      Comment


      • Totalan sam pesimista sto se tice Milutinova, po meni nicim nije pokazao da kod njega ima prostora za vece i kvalitetnije
        "levle" nego sto je to postojece stanje. Talenat je imao svakako, kazem imao jer vreme mu ide, imao je sve moguce uslove i top levl nivo da se oproba sa najboljima u Evropi, da teko uci, stasava ali definitivno nesto skripi.
        Ostace samo talenat i nista vise od toga.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Ako cak ni Dule ne uspe od njega napraviti dobrog centra, onda ce sigurno ostati samo talenat i nista vise.

          Comment


          • Заааамисли Гагија у Меги. Вриштање.

            http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D...Milosavljevica
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment




            • Хтео баја 33, али заузео Безбрадица.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Dobrodosao Batice!
                Mislim da Dule moze da ga vrati na pravi put

                Comment


                • Milija Miković



                  "Daleko bilo"
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Skinuli su sa sajta igrace koji su otisli iz kluba, ali tu je i dalje Pavlovic.



                      Nada umire poslednja #2
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • http://mondo.rs/a715450/Sport/Kosark...Partizanu.html
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Hvala ti Gagi legendo, ljudino!

                          Comment


                          • Иди бре Љубо у .!.

                            Ја читам твој коментар и у глави видим да је отишао из Партизана па му се захваљујеш на свему. -.-

                            Иначе, стварно му хвала.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Mozda bi nam Danguba dosao da su nam izgradili obecanu trening-halu.

                              #sbbkbb
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ne mozemo jebenog sponzora naci sto godina. Tesko ce u buducnosti ici bez stabilnih finansija. Ako je stvarno onaj lik iz PAO-a hteo da nas kupi, onda smo morali to da prihvatimo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X