Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi ste. Mi bi vama ucinili.
    Mozemo i mi da nastavimo da ga placamo
    Samo nek igra kod vas.

    Comment


    • Ne ide da rasturamo porodice.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ali detetu je vreme da se osamostali.
        Davacemo mu mi za stan i hranu. Vase je samo da mu nadjete prostora za igru.

        Comment


        • Ne dajte ljudi da nas zavade.Sirimo ljubav.
          Ovo sto se pise ovih dana ne treba da uzdrma nas savez.

          Last edited by E1_PG; 26-11-19, 16:39.

          Comment


          • Stavi avatar neki.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Ne dajte ljudi da nas zavade.Sirimo ljubav.
              Ovo sto se pise ovih dana ne treba da uzdrma nas savez.

              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ako je tacno da nam Reding dolazi, ne znam sta da mislim. Neki komentari sto sam citao me birnu i mirise da ce ovo biti jos jedan promasaj, a ne smemo da promasimo sa ovim.

                Losmi, aj ti nesto kazi o Redingu ako imas sta.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Naravno da imam. Njegov dolazak u Evropu je bio davno i od onda ga pratim. Tih godina sam bas extremno pratio Nemacku ligu. Naravno pratio sam ga i posle, ali tad bas intezivno. Po meni to je odlicno pojacanje. Vi nemate previse igraca sa visokim IQ. Reding je igrac za sve. Zna da vodi loptu, ima dobar osecaj za asistenciju, solidno sutira za tri, dobro poludistance. Zna sebi da kreira, ali i drugima. Odbranu igra korektno, zna i da blokira. Bukvalno covek uvek igra za tim i zna sve. Nista nije na posebno vrhunskom nivou ali igrac koji radi za tim. Ne znam ovog Filcpatrika, ali kad bi birao izmedju njih dvoje, pre bih izabrao za svoj tim Redinga.

                  Zabluda je sto pisu da je gotov, sto je gotov? On je uvek bio dobar Evro Kup igrac a moze da igra i EL a posebno danas.

                  Kazem veoma inteligentan igrac i sa dve noge na zemlji. Nije skorer klasican, on igra za tim i sve zna da radi. Tako da nema tih 15+ partija, problem mu je sto nekad zna da oscilira...nije igrac koji ce konstantno da igra upadljivo dobro...jedan od retkih igraca koji igra za tim i nije opcinjen statistikom...inace on je npr rekao da mu je Devin Smit omiljeni igrac..lik iz Makabija npr...


                  Pomeni odlicno pojacanje...inteligencije uvek fali, a koliko vidim ZNojavi pravi tim..ako hoces tim, Reding je taj igrac. Iskreno ne znam sta vi ocekujete.. nekog obicnog skorera? Ja to nesto licno i ne volim...on ima i iskustva i nije u padu karijere...on je zadnjih 5-6-7 godina na istom nivou po meni.

                  Zagorac vam je smesan, mislim da ce on vise preuzeti njegovu igru ali na nekom mnogo visem nivou...
                  Last edited by LosmiSK; 26-11-19, 17:48.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • https://www.youtube.com/watch?v=n6T8AvyXx-A



                    Majstor trojki i pokera, Blejk Step
                    https://www.youtube.com/c/krkipfc

                    Comment


                    • Kakav je problem nastao sa Vanjom Marinkovićem i ovima iz GTR-a?

                      Sad i u graDu sam slušao momke koji pljuju i Vanju i GTR.
                      Last edited by Karamazov; 27-11-19, 14:11.

                      Comment


                      • Ma debili. Napali ga zbog izjave o broju stranaca u Partizanu.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ma debili. Napali ga zbog izjave o broju stranaca u Partizanu.
                          Ja mislio ko zna šta je zabrljao a ova izjava oko stranaca i nije toliko strašna pa da izazove pljuvanje.

                          Comment


                          • Ne slažem se sa Vanjom oko broja stranaca ali ne pada mi na pamet vređati bivšeg kapitena voljenog kluba i nazivati ga MENTOLOM.
                            Dugogodišnji je bio član kluba, ima pravo izraziti stav/mišljenje sve da se i kosi sa nekim mojim zaključcima oko celokupne situacije.
                            Daleko je ovo od grobarije koju sam nekada poznavao i zbog čega sam se ponosio jer sam GROBAR.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Najavili smo da će Redži Reding postati novi igrač Partizana kada bude prošao medicinske preglede, a to je potvrdio i Ostoja Mijailović u izjavi za zvanični Jutjub kanal crno-belih.
                              "Bek šuter danas ima lekarske preglede, ako oni budu pozitivni i ako bude zdrav ugovor će biti na snazi i klub će se popodne oglasiti saopštenjem o novom igraču. Što se tiče centra, imamo pauzu pred sobom i stručni štab radi na tome. Nije lako naći kvalitetnog centra i nije lako treneru da nađe centra koji će mu dati ono što je potrebno timu. Imamo Jankovića, fenomenalnog Mozlija, mladog Miletića... Nije alarmantna situacija", izjavio je Mijailović.
                              .....
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Jeste Ostoja alarmantno oko pozicije centra. Posle otpusta Parahovskog nama je potreban kvalitet ispod koševa ukoliko želimo ambicije pretočiti u stvarnost.
                                Mozli, Janković i Miletić dosta slabašno za apetite koje klub želi posedovati.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X