Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam što toliko nepoverenje u Redinga. Igrač koji svojim kvalitetom može mnogo doprineti. Provereno košarkaško ime.
    Sad, pitanje koje se samo po sebi nameće, jel totalno fit i u kakvoj je formi. Ako ima i malo znaka ? pored njega ne treba iskušavati sreću.
    Posle Artjoma Parahuskog moramo dobrano otvoriti četvoro oči ne bi li preduhitrili eventualnu grešku u odabiru.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Izgleda da je Parahuski na izlaznim vratima.

      Nadam se da je Reggie Redding samo jedno od imena na listi, a ne na samom vrhu liste. Svakako da sigurno dolaze dva nova igraca(2/3 i 5), samo je pitanje kada ce se to desiti.
      Ako ste (a po sajtu ABA lige) već registrovali 18 igrača imate taman fore još dvojicu i posle nema popravke (Pavela) samo Čovinog načina da se zaradi.
      P.S. kod nas se zove Šilbovanje a kod vas? Parahuskovanje?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Njemu je karijera u slobodnom padu, prangijas je ali nisam nesto optimistican da bi imao nesto znacajno bolje brojke nego sto sada ima u Turk Telekomu. Nisu u pitanju godine, ali za njega sam optimistican kao i kada je Robinson dolazio.

        @Ganac

        Ja bih to nazvao Lafajetovanje.
        Last edited by Ricma; 11-11-19, 20:23.

        Comment


        • Loše ti Ričma poređenje.
          Frenki nije ni da vezuje pertle Redingu kamoli ih staviti u istu ravan.
          No, videćemo. Dal je uopšte Reding opcija ili opet samo stvar nagađanja.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ma naravno da nisu ista klasa, samo obojici je zajednicko sto im je karijera bila u padu kada su dolazili, kratka su krila i sto su zagazili u cetvrtu deceniju. Pritom Robinson je dosao kada smo imali najmanji budzet u poslednjih 15 godina.

            Imali smo mi igrace koji su i posle 30te gazili, ali ne vidim da Redding moze da nam bude jedan od glavnih igraca. A takav nam treba.

            Ja sam recimo od Renfroa licno ocekivao prosle godine da ce nam biti jedan od nosilaca.

            Comment


            • Renfro je skroz gotivan lik ali preterano ne simpatišem igrače sa slabim šutem. Treba gledati u pasulj jel će pogoditi nešto ili neće.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post

                @Ganac

                Ja bih to nazvao Lafajetovanje.
                Samardovanje ili Braunovanje.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Losa forma pred Zvezdu. Opet pocinjemo sa velikim minisom i onda jurimo do kraja. Kilavi smo skroz.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Sean Kilpatrick?

                    Moze!

                    Comment


                    • Realnim Grobarima ni Kilpatrik nije po meri.
                      Jebem ga, došlo tako neko čudno vreme.
                      Dajte nam Frenka Robinsona ili Gordona.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Covek ce komotno da ima preko 14 poena u rukama. Resava nase najbitnije probleme u napadu. Od njega tesko da mozemo boljeg igraca da imamo, do pre godinu i po dana je bio aktivan igrac u NBA ligi.

                        Comment


                        • Sve to znam, objasni to onima koji svaki potez i spekulaciju u startu odmace i popljuvaju. Do juče smo dovodili trećepozivce sada nam smeta NBA pedigre.
                          Sve i da ne postane crno-beli lepo je znati da klub koketira sa jednim takvim igračem.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Trink sa retardiranom postavom na kraju zasrao maksimalno. Mogli smo vec da slavimo, ovako su sanse 50-50.

                              Comment


                              • Koj kurac vise sa Jaramazom. Jel se gura za prodaju ne kapiram...

                                Comment

                                Working...
                                X