Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni deluje da je nekom pozajmio lovu a ovaj ga ubio. Mada moze biti bilo sta. Haris mi je delovao kao dobar momak. Njegov kris kros/eurostep je bio klasik i neodbranjiv ulaz.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Odlična stvar je to što je i definitivno potvrđeni da od poništavanja sezone nema ništa.

      Druga odlična stvar je to što imamo brze korona testove i što se dokazom da si radio test u prethodna 72h (i bio negativan naravno) izbegava obavezan karantin, tako da se Ameri odmah priključuju treninzima.
      Karantin je obavezan, bez obzira na rezultat testova, jer je toliki period inkubacije.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ma jok.
        Odradi se test i slobodan si kad uđeš u zemlju.

        https://noe.orf.at/stories/3046888/

        https://www.google.com/amp/s/www.ned...og-stanja/amp/

        Comment


        • Mere zavise od zemlje do zemlje. Kod nas ne pada broj zaraženih očekivanom brzinom već mnogu sporije, a pogotovo što svi košarkaši dolaze iz najzaraženijeg područja na svetu. Oni mogu da pokupe virus pri polasku, kod dolaska da budu negativni, a virus se aktivira u roku od 14 dana. Zato služi karantin.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ne mogu da ga pokupe uz put pošto će postojati dezinfekcioni protokol kod putovanja avionom.

            Poslovni ljudi će putovati najnormalnije, uz obavezan test bez perioda samoizolacije.

            Što se tiče inkubacije virusa, taj period je bitan zbog simptoma, a nebitan je kad radiš test. Ili imaš virus ili ga nemaš.

            Tako da će sve vrlo brzo krenuti i u sportu, samo bez publike.

            Comment


            • Nije tu bitna publika nego ljudi sa kojima će svakako dolaziti u kontakt. Mora procedura da se ispoštuje. Poslovna ili ekonomska klasa nema veze, za sve je isto.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ja samo znam za slucaj Eskobara iz Kolumbije i Brkica iz Srbije da su sportisti koje je ubila mafija,Kolumbijci su cini mi se i nasli ubicu,dok je nalogodavac ostao na slobodi a ovde kod nas nista,to samo govori koliko je kriminalna ova drzava bila i ostala.

                Comment


                • Gordić,
                  Jare, Trifa,
                  Raša, Zagor,
                  Novica, Birča,
                  Janker

                  Fale nam Volden, Pejdž, Angola/RR i Mozli.

                  Volden i Mozli imaju ugovor i za sledeću sezonu, tako da se oko njih dvojice ne brinem, biće tu za nastavak makar išli balonom.
                  Bilo bi lepo i da se pojavi Pejdž. Ipak je domaći igrač, sjajan momak i u razgovorima je za produženje ugovora.
                  E što se Angole i RR tiče, tu je plus bilo koji da dođe, ali realno najmanje će nedostajati.
                  Nama su bili potrebni zbog prenatrpanog rasporeda i 2 plejofa, ali sad kad je u igri F4 ili F8, preživećemo bez njih.

                  Dakle, na ove što su tu, dodati Mozlija i Voldena pod must, Pejdž bi bilo superiška, a Angola ili Redži ako bude ok, ako ne nema frke.

                  Comment


                  • Od najnovijih vesti klošarska vlast nas ispalila za završnicu EC.
                    Lepo je Dule onomad pričao kakav je Vesić kreten i kakav je mrzitelj Partizana Vučić.

                    Comment


                    • Kako sam najavio pre par dana, juče je i zvanično Pejdžić potpisao nov ugovor.
                      Odličan potpis, bitan i za finiš sezone, jer će siguran sam drugačije obavezama pristupati igrači koji nemaju ugovor pogotovo ako se sezona produži u jul.

                      Sledeći je Volden.
                      On valjda ima +1 opciju.

                      Samo da krene konačno sezona.

                      Comment


                      • Dule još jednom u metu.
                        Opet je ogolio pakleni plan.


                        Duško Vujošević: Skupljanje poena za vajld-kartu Zvezdi
                        https://www.danas.rs/sport/dusko-vuj...-kartu-zvezdi/

                        Comment


                        • Naš KK sponzor, Gasprom, možda postane jedan od sponzora EL.

                          Prošle sezone su hteli da ubace i nas i Zenit u EL, ali je bila samo 1 WC.

                          Sledeće sezone će biti 3WC.

                          Comment


                          • Veoma zanimljiv tvist u celoj prici.

                            Dosta toga objasnjava. Ono kada zastupas jednu stranu i bude ti neugodno zato sto moras da je menjas.

                            Comment


                            • Šteta. Jebiga, nismo ni zasluzili EL ako cemo realno da pricamo. Ostaje žal za fantastičnom sezonom do trenutka prekida, i ispuštenom realnom šansom za povratak medju najbolje. Trinkiju i igracima kapa dole.

                              Sad je sve pod znakom pitanja. Ovo jeste veliki udarac za tim, jer smo mi i imali najvise sa izgubimo. Sve je zavisilo od nas.

                              Naravno, pitanje svih pitanja je trenerov status, ako ode Trnki, mislim da nam se crno pise.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                                Sve je zavisilo od nas.
                                Sa ovim se nikako ne bih slozio.

                                Sto se svega tice, ocekivana i najrealnija odluka. Da mi vidimo kakav cemo tim da sklopimo, da ne bude promasaja i gluposti oko dovodjenja igraca, pa onda opet borba.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X