Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Šokiran sam dolaskom Renfoa s obzirom na reputaciju kod svojih bivših trenera i nivoa raspada ove godine.

      Ali očigledno se nema za bolje.
      Teška će ovo na dobro izaći, ali valjda Trinki zna nešto što mi ne znamo.

      Comment


      • Srecan Renfro svima koji slave! Donece neophodno iskustvo na bekovskim pozicijama. Odlicno pojacanje!
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Jbt ja na mozzartu nisam primetio da na jednoj vesti o Partizanu ima komentara partizanovaca, sve zvezdaši komentarišu svaku vest.

          Što se pojačanja tiče, zna valjda Trinki šta radi, ja sam zadovoljan.
          Last edited by DžonDon; 21-12-18, 11:28.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • u kakvoj formi i kako je odigrao ovu i proslu sezonu?

            Comment


            • Čini mi se da negde pročitah da je u poslednjoj sezoni beležio 14,5 poena. A možda i grešim..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Jedini stranac za koga sam cuo u Partizanu,neko je ime izgradio u Evropi.

                Comment




                • Evo, taman za avatar ko hoce
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Hahahhahahahahah Gagacar! Gasi kosarku!
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Gagara Malone

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment




                      • Kako ga ne voleti?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Opasno mi ide na k kao kosarkas, ali dosta je napredovao od one sezone gde su on i Musli vedrili i oblacili reketom
                          Ali ne mogu da se ljutim na njega i kad napravi sranje, jer je lud kao struja

                          EDIT: Jel moze neko vise o kvalitetima Renfroa? Nisam odusevljen ovako na prvu, ali je veliki plus sto je iskusan. To nam je trebalo spolja.
                          Last edited by Ljuba90; 21-12-18, 15:18.

                          Comment


                          • Svaka cast svima ali niko ovakvo navijanje ne moze da napravi,kakva ludnica.Volio bih da ovakvo nesto moze u Moraci da se desi ali to je nemoguca misija.
                            Last edited by E1_PG; 21-12-18, 16:50.

                            Comment


                            • Koliko je ovaj covek harizmatican, i koliko zraci pozitivnom energijom na sve oko sebe. Bas neverovatno, i bas sam srecan sto imamo tu privilegiju i cast da bude nas trener.


                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Svaka cast svima ali niko ovakvo navijanje ne moze da napravi,kakva ludnica.Volio bih da ovakvo nesto moze u Moraci da se desi ali to je nemoguca misija.
                                Ista hala , samo druge boje .Veruj mi[emoji57] Naravno , ovo nikako ne umanjuje da su grobari fantastični navijači.Naprotiv , uvek sam poštovao njihovu privrženost kkp i fantastičnu atmosferu koju su pravili u Pioniru i u Areni.

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X