Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ovaj bi trebao da je opasan. Samo previse tu ima individualaca, a jos i stranci, kako sve to uklopiti?

    Comment


    • Nikako.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Nikako.
        Ti si i dalje defetista... a el se secas pripremnog perioda kada si bio pesimistican a ja ti rekoh da se pravi tim za titulu?

        Comment


        • Secam se, ali realno je Zvezda i dalje veci favorit, makar i sa 4. mesta. I dalje sam misljenja da je najveca sansa best of 3 protiv njih. Ali ajde, ima jos dosta do kraja, videcemo na sta ce sve ovo liciti.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sta napravise od Partizana,jos malo pa ce vise Virtus da izgleda kao srpski tim nego Partizan. I sta i da ovi stranci osvoje sve zivo,cemu da se radujem kad ne mozes da naletis na srpskog kosarkasa,isto ce da mi bude navijao za Denver,Efes ili Partizan,svuda po jedan,dva Srbina u ekipi. Ovako se unistava srpska kosarka.

            Comment


            • Jeste favorit, kao sto je i Buducnost bila u prosloj sezoni. Generalno, svidja mi se sto se Zvezda pojacala sa domacim igracima sto se uvek odrazi na atmosferu, ali Partizan ce imati prednost domaceg terena, a ima i kvalitet... koji je sada:

              Volden, Gordic
              Pejdz, Jaramaz
              Reding, Zagorac
              Tomas, Bircevic
              Mcadoo, Mozli, Jovanovic

              Novica i Pejners (jos je tu?)

              I naravno najbolji trener lige kao glavna prednost.

              Bice prilicno zajebano.

              Comment


              • Od kada je to McAdoo centar?

                Glumice laznu peticu i igrace neretko sa Rasom u petorci, ali on je nominalno cetvorka. Kapiram da ce i Novica da ima minute na 5.

                5+1 stranac, tim je bas kakav treba. Zapravo imamo 6 Amera u timu, arealno.
                Last edited by Ricma; 07-01-20, 16:22.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Sta napravise od Partizana,jos malo pa ce vise Virtus da izgleda kao srpski tim nego Partizan. I sta i da ovi stranci osvoje sve zivo,cemu da se radujem kad ne mozes da naletis na srpskog kosarkasa,isto ce da mi bude navijao za Denver,Efes ili Partizan,svuda po jedan,dva Srbina u ekipi. Ovako se unistava srpska kosarka.
                  Ja zato i ne gledam uopšte.
                  Srpski klubovi jure svoj rep a ABA je slepa ulica naše košarke.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Jeste favorit, kao sto je i Buducnost bila u prosloj sezoni.
                    Ma gde, pogledaj samo rezultate u EL, nema nikakve slicnosti ova Zvezda sa onim timom Buducnosti, ono je bukvalno bila banda. Da im se nije desilo ovo cimanje oko trenera, rezultati bi bili makar 50% bolji.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Od kada je to McAdoo centar?

                      Glumice laznu peticu i igrace neretko sa Rasom u petorci, ali on je nominalno cetvorka. Kapiram da ce i Novica da ima minute na 5.

                      5+1 stranac, tim je bas kakav treba. Zapravo imamo 6 Amera u timu, arealno.
                      Moguce da sam se ja zajebo... znao sam da Partizan trazi centra pa povezao.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Ma gde, pogledaj samo rezultate u EL, nema nikakve slicnosti ova Zvezda sa onim timom Buducnosti, ono je bukvalno bila banda. Da im se nije desilo ovo cimanje oko trenera, rezultati bi bili makar 50% bolji.
                        Partizan bi trebalo da ima prednost domaceg terena, a to neretko bude i presudno. Videcemo sutra na primeru Virtusa.

                        Sa druge strane Zvezda ima prednost Lorenco plus Beron, ali na ostalim pozicijama to je sve tu negde...

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Moguce da sam se ja zajebo... znao sam da Partizan trazi centra pa povezao.
                          Sa izuzetkom Lovernja, ostali su bili sve nizi od McAdooa tj undersized petice. Radice McAdoo posao.

                          Comment


                          • Stari je lisac Trinkijeri. Nabio je atletski mocan tim. Ko misli da ih dobije morace da sutira iznadprosjecno a u plej ofu se to rijetko desava

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor
                              Marko Pesic nas je sve motivisao, a tebi upropastio svetinju.

                              Elem, ocigledno se ide na ubrzanje tranzicije. Dva brza skakuljka na petici (mkadu i mozli) to sigurno mogu da obezbede.
                              ide se na ubrzanje tranzicije a hteli da dovedete Lovernja ,ide se na ono sta ti trziste diktira ,bolje od ovoga nije moglo da se dovede u trenutnoj situaciji ....ja se iskreno radujem da vidim kakav ce vam igrac biti ...ali mislim da smo zestoko zastranili sa strancima i da ovom ludilu nema kraja ...upropastavamo kosarku !

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                ide se na ubrzanje tranzicije a hteli da dovedete Lovernja ,ide se na ono sta ti trziste diktira ,bolje od ovoga nije moglo da se dovede u trenutnoj situaciji ....ja se iskreno radujem da vidim kakav ce vam igrac biti ...ali mislim da smo zestoko zastranili sa strancima i da ovom ludilu nema kraja ...upropastavamo kosarku !
                                To je tako kad dodjes na brzinu do ogromnih para bez truda. Sto kazu nas ljudi, prebrz prelazak iz opanaka u cipele.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X